BENEŠOV – ROKYCANY 4:0

Domácí úvodní tlak přetavil v gól v 16. minutě kanonýr Benešova Stanislav Netolický, jenž získal zadarmo přihrávku od soupeře a po zemi k tyči poprvé překonal gólmana Vojáčka. I poté domácí pokračovali v aktivní kombinační hře, ale s nepříliš těžkými zakončeními, a tak hosté stále drželi přijatelný výsledek. Největší šanci Benešova měl opět Netolický, jenž obešel po sóle i brankáře, ale jeho střelu z úhlu do prázdné branky vykopl vracející se obránce.
I ve druhé půli pokračovala převaha domácích hráčů, která vyústila ve druhou branku po hodině hry. Přitasil se protáhl po lajně, uvolnil Cettla, jenž se potáhl míč po brankové lajně a naservíroval ho na malé vápno, kam naběhl, kdo jiný, než Netolický a uklidil balón do sítě.

Ještě dvakrát se benešovští hráči do konce zápasu prosadili. Nejprve skóroval vystřídavší Hašek, který si po sedmi minutách na hřišti naběhl na přihrávku Breburdy a do prázdné branky neměl problém balón uklidit. Na konečných 4:0 upravil Vlasák, kterému Breburda odtáhl obránce a on prošel až před gólmana a balón uklidil k tyči.

Hosté byli neškodní a brankář Benešova Kondelík se mohl opalovat, vždyť čelil jen jedné střele z dvaceti metrů.

Branky: 16 a 61. Netolický, 84. Hašek, Vlasák. Poločas: 1:0.

Benešov: Kondelík – Kubálek, Verner, Vyhlídal, Rezek – Cettl, L. Balata (85. Straka), Vlasák – Přitasil (77. Hašek), Vosáhlo (69. Breburda) – Netolický. Trenér: Luděk Matoušek.

JIŘÍ KONDELÍK