Nespeky – Kostelec u Křížků 1:4

Domácí si vědomi síly mužstva z Kostelce, bez Kadlece, T. Rosenvalda a Panenky začali utkání bojácně a s respektem, přesto se v 6. minutě dostali do vedení Buriánem. Hosté měli velkou šanci v 16. minutě, ale Urx hlavou přestřelil branku. O chvíli již Urx po chybě nespecké obrany vyrovnal. Hosté potvrzovali postavení lídra tabulky, získali územní převahu, kterou ve 40. minutě korunoval brankou Dixa. Ve druhém poločase pokračovala převaha hostů, kteří až do konce utkání kontrolovali vývoj zápasu a dvěma góly Kristena na nakonec vysoko, ale zaslouženě zvítězili. Domácí hráli od začátku odevzdaně a zklamali nespecké diváky.

„Byl to nejhorší výkon, který jsem v Nespekách na trenérském postu zažil. Kostelec je dobré mužstvo, ale přístup našich hráčů k utkání byl žalostný. Začali jsme vcelku dobře, dali jsme šťastný gól a Kalenda mohl zvýšil na 2:0. Jenže nedal a od toho okamžiku jsme přenechali aktivitu soupeři, jehož kvality se projevily, i když jsme mu do přestávky pomohli k vedení dvěma hrubými chybami v obraně, kdy se Kapr podílel na druhé brance. O přestávce jsem udělal změnu v sestavě a myslel si, že to bude lepší, ale druhý poločas byl z naší strany tragický a Kostelec zaslouženě vyhrál. Z výkonu jsem velmi zklamán, přesto věřím, že se mužstvo v dalším zápase nastartuje k lepším výkonům. Chyběli nám Kadlec, Tomáš Rosenvald a distancovaný Panenka, to ale neomlouvá. Další hráči dostali šanci, ale výkon byl tristní,“ byl zklamaný kouč Nespek Petr Novotný.

Branky: Burian – Kirsten 2, Urx, Dixa. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 1/2. Diváci: 120. Poločas: 1:2.

Nespeky: Hercík - Parys (60. Kumpošt), Nachtman, M. Rosenvald, Pavlík - Kapr (46. Kadeřábek), Myslivec, Cháb (70. V. Kulhavý), Presl - Kalenda, Burian.