Ratboř – Nespeky 3:2

Po úvodní oťukávané udeřili domácí a po rohovém kopu se dostali ve 20. minutě do vedení. Hosté nechtěli s posledním mužstvem prohrát, tlačili se do koncovky, ale Maslák sám před gólmanem vystřelil slabě a Kadlec v ložence netrefil branku. Ten si ale vše napravil ve 42. minutě, když dokončil do prázdné branky akci Páryse.

Po přestávce vystřelil nebezpečně hostující Pavlík, ale poté převzali iniciativu domácí. Nejprve Dembinský vsítil druhý gól Ratboře, zvýšení náskoku odmítli Dolejš z malého vápna a Dembinský, kterého ránu vyrazil Králíček na roh. A tak udeřilo na druhé straně. Kadlec si nejprve šteloval miřidla, ale podruhé se již po přihrávce T. Rosenvalda nemýlil. Radost hostů z vyrovnání měla jepičí život. Myslivec ještě míč vykopl z brankové čáry na roh, ale po jeho zahrání si srazil balón do vlastní sítě Kapr – 3:2. Závěrečný tlak Nespek ani střely Kadlece a T. Rosenvalda již změnu stavu nepřinesly.

Trenér Nespek Petr Novotný se po zápase na hráče zlobil. „Domácí jsou poslední, přesto nás předčili v bojovnosti a agresivitě, na což jsme nedokázali reagovat. Navíc jsme měli problém v koncovce a čtyři, pět šancí jsme neproměnili. Je to pro mě zklamání, protože nejsme ještě ze sestupových vod venku a máme těžký los. Mohli jsme mít klid, to se ale nepodařilo. Když kluci nebudou dostatečně bojovat a hrát s nasazením, tak nemáme šanci na úspěch.“

Branky Nespek: 42. a 82. Kadlec. Rozhodčí: Kalík. ŽK: 4:3. Diváci: 40. Poločas: 1:1.

Sokol Nespeky: Králíček – Myslivec, M. Rosenvald, Pavlík, Kapr – Párys, Presl (46. Nachtman), T. Rosenvald, V. Kulhavý (70. Burian) – Kadlec, Maslák.