Sokol Nespeky - Sokol Benice 4:1

Od začátku zápasu byl znát rozdíl obou mužstev. V prvním poločase měli domácí stálou převahu,ale největším problémem bylo zakončení. Největším spalovačem byl Burian hrající netradičně v útoku. Na první branku se čekalo do 25. minuty,kdy rozehrávku soupeře vystihl Panenka a střelou k tyči otevřel skóre zápasu - 1:0. Po dalších slibných šancích byl ve velkém vápně sražen Burian a Panenka z penalty zvýšil na 2:0.

Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva se změnami v sestavách a na hře to v úvodu bylo znát. Benice ožily a byly chvílemi vyrovnaným soupeřem pro domácí. Zvlášť,když v 55. minutě neudržel střelu z trestného kopu brankář Donát a hosté snížily na 2:1. Domácím hráčům dělala stále problémy finální přihrávka a zakončení, hlavně Kalenda měl na kopačkách další tutovky. Navýšit skóre se nakonec podařilo v 70. minutě Charvátovi po chytré střele z pravé strany - 3:1. Na konečných 4:1 upravil v 78. minutě Cháb po centru z pravé strany.

„Zápas splnil svůj účel v rámci letní přípravy. Po celé utkání jsme byli lepším mužstvem,ale zakončení a řešení gólových situací bylo od některých hráčů špatné. Zápas mi ukázal na čem musíme do začátku soutěže zapracovat. Vyzdvihl bych dva hráče hrající v přípravě s velkou chutí - Karla Nachtmana a Jirku Charváta," pochválil duo nespecký trenér Petr Novotný.

Branky Nespek: Panenka 2 (1 x z PK), Charvát, Cháb. Rozhodčí: Rosenvald. Poločas: 2:0.

Sokol Nespeky: Donát - Fleischhans, Nachtman, Pavlík, V. Kulhavý - Presl, Freimann, Kalenda, Charvát - Panenka, Burian. Střídali: T. Rosenvald, Čáp, Cháb, Hamajda, Kumpošt.