Nečín – Nespeky 4:1

Do zápasu vstoupili hosté špatně a v 9. minutě je potrestal po vysunutí M. Gregor. Nespečtí zareagovali na inkasovaný gól ránou T. Rosenvalda z dálky, kterou brankář Kubín vyrazil. To bylo ale z jejich strany vše. Zato domácí byli při chuti. Zákoutský ještě nastřelil tyč, ale P. Gregor po chybě Nachtmana a po samostatné akci, dvakrát v závěru poločasu udeřil – 3:0.

Po přestávce se Nespečtí zlepšili. Střelu Kalendy ještě brankář Kubín vyrazil, ale na rychlý brejk Kadeřábka a zakončení Chába již nestačil – 3:1. Jenže domácí cennou výhru pro záchranu v soutěži kontrolovali. Sólo Zákoutského ještě Donát zlikvidoval, ale na střelu Nováka z hranice šestnáctky již nestačil – 4:1. V závěru ještě mohl T. Rosenvald kosmeticky upravit výsledek, ale brankář Kubín mu střelu po sóle vyrazil.

„V posledních dvou utkáních, ve kterých jsme bodovali, nás zdobila bojovnost, nasazení a touha po vítězství, to nám však dnes chybělo. Hráči podali podprůměrný výkon a soupeři umožnili vést 3:0 v poločase. Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ale pouze jsme snížili, na což domácí stačili zareagovat. Hodně byla znát absence bojovných typů Buriana a Myslivce. Utkání jsme nezvládli, z čehož nejsem vůbec nadšený a výkon mě mrzí, hráči mě zklamali, měli jsme na víc,“ zlobil se na své ovečky lodivod Nespek Petr Novotný.

Branky: 40. a 43. P. Gregor, 9. M. Gregor, 81. Novák – 72. Cháb. Rozhodčí: Slavkovský. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

Nespeky: Donát - Párys, Nachtman (50. Sysel), M. Rosenvald, Pavlík - Kadeřábek, Presl, T. Rosenvald, Charvát – Kalenda, Cháb.