Nespeky – Hostomice 2:3

První šanci měl Kadlec, jehož centr vyrazil brankář, ale k dorážce se domácí nedostali. V 17. minutě jen těsně minula technická střela Myslivce pravou tyč. O chvíli později hostomický Kačírek nastřelil břevno nespecké branky. V 25. minutě již mířil Sluka z trestného kopu přesněji – 0:1. Vzápětí vyrazil Pavlíkovu střelu gólman Hostomic na rohový kop. Po půlhodině hry byl sražen Kadlec v šestnáctce, ale Myslivcovi pokutový kop brankář chytil. Ve 34. minutě se již domácí radovali, když vyrovnal Cháb z úhlu.

Po přestávce začali lépe Nespeky, když v 55. minutě Myslivec po krásné akci s Chábem a Kalendou skóroval. V 63. minutě chytil parádně Bohuněk hlavičku Kadlece. Vzápětí přišla na Nespeky první pohroma. Do té doby jejich nejlepší hráč Kadlec utrpěl v souboji zlomeninu ruky. Domácí jakoby byli opařeni, čehož hosté dokonale využili k obratu. V 74. minutě ještě vykopl Párys míč z brankové čáry, ale za dvě minuty již po rohu Vyskočil vyrovnal. V 83. minutě se po zmatcích v obraně dostal sám před gólmana Kuba a zlomil zápas ve prospěch Hostomic.

„Do zápasu jsme vstoupili malinko ustrašeně, ale po čtvrthodině jsme převzali iniciativu a do konce utkání jsme byli lepším týmem. V prvním poločase jsme inkasovali z trestného kopu, ale stačili jsme vyrovnat Chábem. Ve druhé půli jsme byli přilepení na polovině soupeře, hráli jsme dobrý fotbal, dali jsme branku Myslivcem a zdálo se, že se nám nemůže nic stát. Bohužel se v 65. minutě zranil nejlepší hráč na hřišti Míra Kadlec, což ovlivnilo mužstvo, po nekoncentrovanosti jsme dvakrát inkasovali a připravily se o výhru. Jsem hodně zklamaný, předvedená hra nebyla špatná, ale nejvíce mě mrzí zranění Kadlece, který je se zlomenou rukou vyřazen do konce soutěže, což je pro nás velká ztráta,“ byl zklamaný trenér Nespek Petr Novotný.

Branky: 34. Cháb, 54. Myslivec – 25. Sluka, 74. Vyskočil, 83. Kuba. Rozhodčí: Chrudimský. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Nespeky: Hercík - Párys, Nachtman (88. Presl), M. Rosenvald, Pavlík – Burián, Cháb (80. Charvát), Kadeřábek, Kalenda – Kadlec (65. T. Rosenvald), Myslivec.