Zápas se hrál za krásného slunečného počasí, kdy teplota během dne atakovala nádherných patnáct stupňů.

V prvním poločase hosté hráli poměrně dobře a i když měli mírnou herní převahu, tak na gólové šance to bylo vyrovnané. První velkou šanci měl ale jejich soupeř, který ve čtrnácté minutě zakončoval z pravé strany a následnou dorážku zablokovali obránci na roh. O chvilku později mohl otevřít skóre Adam Varkoček, ale zradil ho první dotek a místo gólové šance se zahrával pouze rohový kop. Ovšem tato standardní situace, jak se následně ukázalo, byla v celém zápase jediná gólová. Po centru zakončoval zblízka Marek Večera a bylo to 1:0 pro Nespeky. V závěru poločasu měly ještě oba týmy po jedné velké šanci, ale v obou případech byli úspěšnější gólmani.

Do druhého poločasu domácí hodně prostřídali a byli výrazně aktivnější. Vypracovali si nejméně dvě až tři velmi dobré příležitosti, ale ani jednu neproměnili. Naopak hosté ve druhé půli, až na pár náznaků, branku soupeře téměř neohrozili. Přesto si tři týdny před začátkem jarní části připsali první vítězství v zimní přípravě.

Nespeky: Drážek – Konopiský, Krejza, Burian, Myslivec – Varkoček, Peterka, Braný, Večera, Pešta – Maršoun (střídal Pohořelý).