NESPEKY – JÍLOVIŠTĚ 3:3 PK 3:2

Hrál se bojovný a zajímavý fotbal, se šancemi na obou stranách. Fanoušci byli spokojeni, protože viděli šest branek a navrch penalty. Domácí měli v úvodu dvě velké šance, ale Šorfa trefil spojnici tyče a břevna a Rublič z vyložené pozice přestřelil. Hosté kontrovali nebezpečnou střelou, kterou Hýbek vyrazil a ranou do břevna. Následovala loženka nespeckého Jasze do brankáře a Šorfa hlavou přestřelil. Do vedení šli hosté v závěru poločasu F. Janouškem.

V úvodu druhého dějství netrefil z voleje Rublič branku hostí, aby vzápětí Jiráň proběhl nespeckou obranou a bylo to 0:2. Poté přišly chvíle střídajícího L. Maršouna, nejprve trefil tyč a následně snížil na 1:2. Jenže čtvrthodinu před koncem potrestal, V. Janoušek chybu stopera Buriana a zdálo se být rozhodnuto. V závěru ale domácí zabrali, Kopecký po ideální přihrávce Kupši snížil a Krejza po hrubce brankáře stav srovnal.

V rozstřelu první dvě penalty domácí nedali, naopak hosté ano. Pak ale začal úřadovat nespecký brankář Hýbek a tři desítky chytil. A tak kapitán Burian ve stylu alá Panenka poslal Nespeky do 3. kola proti Sedlci-Prčici.

Branky: 67. L. Maršoun, 83. Kopecký, 89. Krejza – 45. F. Janoušek, 50. Jiráň, 75. V. Janoušek. Rozhodčí: Garaja. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Nespeky: Hýbek – Štáf (46. Hanzal), Krejza, Burian, Kukač, Urban (46. L. Maršoun), Rublič (62. Vojkůvka), Kupša , Šorfa, Jasz (73. Kopecký), Myslivec (56. Párys). Trenér: Václav Knížek st.

DIVIŠOV – SÁZAVA 1:1 PK 3:5

Utkání bylo perfektní přípravou na víkendová klání obou družstev. Převážně se hrál bezstarostný fotbal, přičemž v první půli měli ze hry více hosté a ve druhé půli domácí, kteří nedokázali přetavit nerozhodný stav ve svůj prospěch.

Góly v základní hrací době padly pouze v první půli, když hosty dostal do vedení ve 23. minutě Šmídek a ve 30. minutě vyrovnal Babický. Ve druhé půli branky nepadly, a tak o postupujícím rozhodly pokutové kopy, ve kterých Sázavští zachovali chladnější hlavy a proměnili všechny penalty. 

Branky: 30. Babický – 23. Šmídek. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, Macháček, L. Svoboda, L. Janovský – Z. Janovský (46. Lehán), Bejbl (46. Adam), Cacák (46. Vávra), Campodonico (46. Vondrák) – Babický (46. Z. Pekárek), Marek Hanuš. Trenér: Roman Sedlařík