NESPEKY – SEDLEC-PRČICE            0:2

V okresním derby měli hosté v úvodu více míč na kopačkách, ale Králíček gólovou hlavičku vyrazil. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a Kalenda se prezentoval ranou těsně vedle hostující branky.

Chvíli po přestávce měl šanci domácí Kalenda, ale lob přes brankáře Ryšavého skončil mimo brankové tyče. A tak první udeřili hosté, když Tomáš Pištěk z hranice šestnáctky nedal Králíčkovi šanci. O chvíli později mohli domácí vyrovnat, ale Kalenda pálil z šestnáctky těsně vedle, střelu osamoceného K. Kulhavého  vykopl Ryšavý nohou a poradil si i s ranou Myslivce. Hosté ale jen nebránili, hráli aktivně  a hlavička Polidara šla těsně vedle. V 86. minutě přišlo rozhodnutí, když Marcel Nousek upravil na 0:2.

Kaňkou utkání byla dvě vyloučení domácích hráčů, Maršoun musel pod sprchy za úder loktem do Jelena a Tomáš Rosenvald inkasoval druhou žlutou a následně červenou kartu za nafilmovaný pád v šestnáctce.

Branky: 62. T. Pištěk, 86. Marcel Nousek. Rozhodčí: Říha. Poločas: 0:0. ČK: Maršoun, T. Rosenvald (oba N). Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Nespeky: Králíček – Párys, Pavlík, Burian, Fleischhans (68. V. Kulhavý) – Kadeřábek (85. Sysel), Kalenda (76. Matyášek), K. Kulhavý, Myslivec – T. Rosenvald, Maršoun.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Polidar, Jelen, Milan Nousek, Hedvik – Sedláček, L. Pištěk – Mára (Kobliha), Růzha (Kotva), T. Pištěk (Kabíček) – Marcel Nousek.

Hodnocení trenérů obou mužstev najdete v úterním vydání Benešovského deníku.