Votice – Ve fotbalové I. A třídě utrpěly Nespeky u sousedů v Kunicích „bůra", i když byl pro ně debakl hodně krutý.

11.10.2015

Nespecký Tomáš Krejza (v modré) svádí souboj s kunickým kapitánem Zdeňkem Zderadičkou.Foto: Anna Rubličová

KUNICE – NESPEKY 5:0

Kdo neviděl zápas, neuvěří. Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí mírnou převahu na začátku druhého poločasu a hosté byli zase lepší ke konci zápasu lepší. Jenže Kunice využily pětkrát individuálních chyb nespeckých hráčů, a proto vysoko zvítězily.

Vedoucí gól vstřelily Kunice již ve 3. minutě utkání, když rychlý protiútok a centr zakončil Zderadička k tyči. Následně běžel domácí Lehovec sám na Šilhavého, ale netrefil branku. Závěr poločasu ale hostům hrubě nevyšel, když mezi 38. a 44. minutou třikrát inkasovali. Nejprve Zderadička využil hrubky stopera Buriana s brankářem Šilhavým, poté skončila v síti hlavička Skály po trestném kopu a na 4:0 upravil křížnou střelou Prokš.

Po přestávce byli lepší domácí, nejprve nevyužili přečíslení čtyři na dva a Prokš pálil z hranice šestnáctky nad branku. Poté si vzali slovo hosté, ale brankář Chadima nedovolil skórovat Šorfovi, Krejzovi a Maršounovi. Následně zahrozil na druhé straně Zoubek a Šilhavý vyrazil střelu na roh. Konečný účet zápasu uzavřel v závěru zápasu Chlubna po propadnutí míče za hostující obranu.

Branky: 3. a 38. Zderadička, 43. Skála, 44. Prokš, 89. Chlubna. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 4:0.

Nespeky: Šilhavý – Štáf, Krejza, Burian, Myslivec – Hanzal (67. Kopecký), L. Rublič, L. Maršoun, Jasz – Šorfa (75. Jíša), Kupša (67. Vojkůvka).

JAROSLAV ROSENVALD

11.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 100 Kč

Ostatní uklízeči a pomocníci Pracovník úklidu. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 110 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Na mytí podlahy ve výrobní hale hledáme obsluhu pojízdného mycího stroje. Jedná se o úklid v odpoledních hodinách se začátkem pracovní doby od 14:30 do 19:00. Manipulace s břemeny. Prohlédněte si naše výrobní prostory na www.kemper.cz nebo https://www.youtube.com/watch?v=COdwrWy507U&feature=youtu.be. Pracoviště: Kemper spol. s r.o., Pyšelská, č.p. 393, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Informace: Pavla Hrstková, +420 317 798 215.

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 20 000 Kč

Úředníci ve skladech Expedice výrobků. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Okrouhlice, nutná základní znalost práce na PC, potravinářský průkaz, ŘP sk. B výhodou, nutné dobré komunikativní schopnosti a zodpovědnost. Zvýhodněný nákup mlékárenských výrobků. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Bio vavřinec a kosař, s.r.o. - okrouhlice, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Veronika Vinklerova, +420 777 571 777.

Výroba - Výroba Montážní dělník 14 600 Kč

Montážní dělníci výrobků a zařízení Montážní dělníci výrobků a zařízen. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14600 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště Petrovice, Vstupní zdravotní prohlídka, dobrý zdravotní stav, fyzicky náročná práce, ochota pracovat. První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá 9-12 hod.. Pracoviště: Roshen holding s.r.o. - petrovice, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Román Tokár, +420 773 922 700.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 23 000 Kč

Učitelé na 2. stupni základních škol učitelé matematiky pro 2 stupeň. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Načeradec, zástup za MD. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola načeradec, okres benešov, Lhotecká, č.p. 270, 257 08 Načeradec. Informace: Jana Beránková, +420 317 852 135;733 322 943.

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

včera 14:50

Snad jsem přispěl k současné úrovni, říká končící legenda MFK Vyškov Hodinář

/ROZHOVOR/ V utkání z posledního jarního kola Moravskoslezské ligy s Petřkovicemi vyběhl na trávník v 87. minutě a s krátkým nastavením hry to byly jeho poslední chvíle v dresu Vyškova, který oblékal dlouhých dvanáct let. „Bylo to krásné období, ale teď se chci věnovat svým koníčkům a profesním záměrům, včetně studia,“ říká David Hodinář, dlouholetá opora MFK Vyškov a v posledních dvou sezonách asistent trenéra Trousila.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

včera 14:29

Brankář Vaclík po přestupu do Sevilly: Škoda, že s Ronaldem jsme se minuli

/ROZHOVOR/ Loni se brankář Tomáš Vaclík přestupu do Benfiky Lisabon nedočkal, letos mu však přesun na Pyrenejský poloostrov vyšel. Zamířil do španělské Sevilly.

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.