VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nespeky a Votice vstupují do jara s novými trenéry

Benešovsko – S týdenním zpožděním (zima se ještě nevzdala a kvůli nezpůsobilým terénům se odložilo první jarní kolo) se otevírají jarní brány fotbalových I. B tříd (pokud to počasí dovolí), ve kterých nastupuje deset okresních týmů – sedm se jich představí ve skupině D (Poříčí nad Sázavou, Zdislavice, Teplýšovice, Nespeky, Chotýšany, Kondrac, Struhařov) a tři ve skupině E (Votice, Sedlec-Prčice, Maršovice).

29.3.2013
SDÍLEJ:

Přípravné zápasy se hrály na umělkách. V Benešově se Teplýšovicím dařilo, když porazily místní béčko, hrající I. A třídu, 3:1. Foto: Robin Novák

1. Jak se Vám vydařila zimní příprava?

2. Kdo přišel a odešel z týmu?

3. Cíl do druhé části sezony.

SKUPINA D

1. POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU, TRENÉR ZDENĚK ŠROM

1. Moc jsme toho přes zimu nenatrénovali. Scházeli jsme se v malém počtu, hlavně mladým klukům chyběla morálka. S tímto problémem ale bojujeme každou zimu. V přípravných zápasech jsme odehráli slušné partie, a tak uvidíme, jak se nám bude dařit na jaře.

2. Přišel Ondřej Páv z Benešova, odešel Petr Kupša do Nespek a hostování z Benešova skončilo Romanu Křivohlavému. Po dlouhodobém zranění se vrací na hřiště Radek Říha a snad i Jakub Trpišovský.

3. Opět se budeme snažit soutěž vyhrát, ale postup není naší prioritou.

3. ZDISLAVICE, TRENÉR FRANTIŠEK HEŘMÁNEK

1. S hrou v zimní přípravě nemůžeme být spokojeni. V letní přípravě byla po jarních záchranných pracích z mužstva cítit pokora a soustředěná pracovitost, v zimní přípravě je cítit, že už všechno hráči umí. Proto byla hra v mnoha směrech ledabylá. A tak bez příkladné bojovnosti výsledky na jaře dělat nebudeme.

2. Do Kondrace se vrátil Radim Kašpar a Müller odjel pracovně do Anglie. Nikdo nepřišel.

3. O postupu neuvažujeme, umístění do čtvrtého místa by bylo slušné.

6. TEPLÝŠOVICE, TRENÉR MILAN OTTL

1. Jsem rád, že jsme při trénování mohli využít domácí podmínky a tréninková morálka úzkého kádru byla v rámci možností solidní. První čtyři přípravné zápasy jsme odehráli se silnějšími soupeři a poměrně se nám vydařily. Poslední dvě utkání jsme měli hrát s teoreticky slabšími týmy, ale nebylo tomu tak, protože jsme s Kácovem prohráli a Miřetice těsně porazili 2:1. Už je to ale dlouhé, první kolo se odložilo a doufám, že v sobotu zápas s Průhonicemi odehrajeme.

2. Kádr z podzimu ne nezměnil, bude ale chybět Veselý, který je po operaci kolena. Se zraněními a nemocemi laborují Drahota a Škvor. Uvidíme, jestli se dohodneme na příchodu brankáře Šímy ze Struhařova.

3. Na postup nemáme, o záchranu hrát pravděpodobně nebudeme. Pokud to půjde, tak bysme chtěli být do pátého místa. Vše však závisí na zdravotním stavu hráčů.

7. NESPEKY, NOVÝ TRENÉR VÁCLAV KNÍŽEK

1. S přístupem hráčů na tréninky i zápasy jsem spokojený. I když podmínky nebyly ideální, měl jsem k dispozici dvanáct až patnáct hráčů, jak z áčka, tak z béčka. V přípravných zápasech se nám moc nedařilo, když jsme tři prohráli a dvakrát remizovali. Doufám ale že na jaře bude platit heslo: Těžko v přípravě, lehko v boji. Povedlo se nám také pětidenní soustředění v Krkonoších, jen škoda, že tam nemohli jet všichni hráči z kádru, ale zaměstnání je přednější.

2. Odešel Kamil Kulhavý a Mařinec. Velkou ztrátou je Martin Burian, který ze zdravotních důvodů musel asi na půl roku přerušit aktivní činnost. Přišli mladí kluci Hořický, Biolončik a Kupša, který na podzim hrál v Poříčí.

3. Chceme hrát útočný fotbal se střílením gólů, což by se mělo lidem líbit. Na druhou stranu musíme být zodpovědní v obraně. Chceme samozřejmě vyhrávat, ale pro mě je hlavním úkolem na jaře mužstvo stabilizovat, protože nám vypadli tři hráči ze základní sestavy, které budeme muset nahradit. To bude hlavně u Martina Buriana těžké, protože byl vůdčí osobností týmu. Přesto má mužstvo na to být v horní polovině tabulky.

8. CHOTÝŠANY, TRENÉR PAVEL STOJAN

1. Zimní přípravu jsme zahájili 20. ledna a celá proběhla na hřišti s umělou trávou ve Vlašimi v areálu Na Lukách, čímž bychom chtěl tímto funkcionářům Graffinu Vlašim poděkovat. Odehráli jsme sedm přípravných zápasů s bilancí dvě vítězství, dvě remízy a tři porážky. Jediné, co mě na zimní přípravě mrzí, je velmi špatná docházka hráčů na tréninky a hlavně na zápasy, čímž bych chtěl poděkovat hráčům z béčka za vzorné doplnění kádru v přátelských zápasech.

2. V průběhu podzimu a v zimní přestávce opustili mužstvo – Ondřej Beránek, Petr Červeňák, Michal Zeman, Marek Kováč (ukončeno hostování z Vlašimi), Daniel Lukáč (ukončeno hostování ze Zdislavic), David Průcha (hostování Suchdol), Milan Kratochvíl (ukončení kariéry). Přišli – Libor Vlasák (hostování z Pravonína), František Tichý (hostování z Louňovic pod Blaníkem), Jiří Straka (přestup ze Struhařova), Aleš Doležal (prodlouženo hostování z Teplýšovic), Jiří Žovinec (hostování z Vlašimi). V jednání je příchod Michala Zemana z Vlašimi.

3. Vzhledem k velkým změnám v kádru je naším cílem záchrana v soutěži a její klidné dohrání ve středu tabulky.

10. KONDRAC, TRENÉR JIŘÍ JANOUŠ MLADŠÍ

1. Zimní přípravu jsme zahájili koncem ledna. Na začátku února jsme absolvovali krátké soustředění v Pálčicích, kde se nám velmi líbilo a věřím, že se z něho stane tradice. Zúčastnili jsme se zimního turnaje ve Vlašimi, kde jsme skončili na druhém místě (Miřetice 4:4, Chotýšany 2:2, Vlašim dorost 2:3, Zdislavice 3:1, Ledeč 5:2) a v přátelácích jsme prohráli s Voticemi (2:6) a Sedlcem-Prčice (1:5). S přípravou nemohu být spokojený. Očekával jsem, že hráči absolvují mnohem více tréninků a udělají maximum pro záchranu, ale bohužel se tak nestalo. Mužstvu však věřím, protože máme kvalitu na poklidnou záchranu, přesto máme před sezónou několik otazníků.

2. Neodešel nikdo, ale bohužel jsou dlouhodobě zranění stabilní členové základní sestavy Pohorský (operace ramene) a Sedláček (kolena). Naopak jsme přivedli na hostování mladé, perspektivní hráče Jakuba Ngo (Bílkovice) a Davida Špičku (Vlašim). Staronovou, výraznou posilou by měl být navrátilec z hostování ve Zdislavicích Radim Kašpar, který, pokud má den, dokáže rozhodovat zápasy. Zároveň jsme prodloužili hostování Lukáši Petrů a Karlu Houdkovi.

3. Cíl je jednoduchý, a to záchrana v I. B. třídě.

13. STRUHAŘOV, TRENÉR VLADIMÍR POHŮNEK

1. S přístupem v zimní přípravě jsem vcelku spokojen, i když někdy počet hráčů nebyl ideální. Navíc nás trápilo dost zranění. Horší to bylo po herní stránce, kde jsme se kompletně sešli až na generálku, která se nakonec neuskutečnila. Takže generálka pro nás byl trénink. Přípravné zápasy: Mladá Vožice 2:1, Benešov B 2:4, Vrchotovy Janovice 1:4, Olbramovice 2:0.

2. Největší radost mám z příchodu Ondry Hrocha, který je jedinou posilou. Z týmu odešel Straka do Chotýšan, Peter do Úročnice a jedná se o Šímovi do Teplýšovic. Navíc máme dlouhodobě zraněné Kreminu a Kocábka.

3. Pokusíme se o záchranu, i když s omezeným kádrem to bude těžké. Tabulka je ale v dolní části vyrovnaná, tak půjdeme od zápasu k zápasu a na konci se uvidí. Kostra týmu zůstala pohromadě, takže klukům věřím, že v každém zápase zabojují a o setrvání v soutěži se popereme.

SKUPINA E

1. VOTICE, TRENÉR MARTIN BÁRTA

1. Příprava na sezonu se vydařila. Kluci poctivě trénovali a starší hráči šli mladším příkladem. V zápasech se nám dařilo, tak věřím, že to bude v mistrácích pokračovat. Kluci jsou připraveni dobře fyzicky, vydařilo se nám soustředění v Horní Malé Úpě v Krkonoších. Věřím, že hráči kvalitu ukáží i v mistrácích.

2. Kádr se moc nezměnil, jen byl doplněn o útočníka Němečka z Jankova, který na podzim hrál v Benešově.

3. Pokud kluci prodají, to co natrénovali, tak by nám neměl postup uniknout.

3. SEDLEC-PRČICE, TRENÉR MIROSLAV RYBKA

1. Snažili jsme se mít pestrou přípravu, nejen málo oblíbené běhy, překážky, ale i tréninky s míčem a sehráli jsme pět přátelských utkání. Absolvovali jsme úspěšné soustředění v sedleckoprčickém dolíčku, kterého se zúčastnili všichni hráči. Tréninková docházka mohla být lepší, ale ti, co přišli, makali velmi dobře.

2. Kádr rozšířili dorostenci M. Hájek a R. Seidel z B týmu St. Boubalík a J. Trnobranský. Nikdo neodešel.

3. Bylo by hezké obhájit podzimní pozice, ale vím, že to bude obrovsky těžké. Hlavně chceme předvádět kombinační fotbal, který by se divákům líbil a chodili se na nás dívat. Bodové rozdíly jsou minimální, do horní poloviny tabulky chtějí téměř všichni. Věřím, že se nám bude dařit a získáme solidní umístění.

13. MARŠOVICE, TRENÉR JAROSLAV ŽÍŽALA

1. V přípravě jsme běhali po Maršovicích, zajížděli do neveklovské haly a hráli zápasy na umělkách. Docházka úzkého kádru byla dobrá. Porazili jsme Průhonice 4:2, Jesenici u Příbrami 6:1, Lešany 3:2, Divišovem 5:2 a prohráli s Poříčím 3:4 a Struhařov 1:2. Výsledkově se nám docela dařilo, i hra se oproti podzimu zlepšila a navíc nám se nám dařilo střílet góly, tak uvidíme, jak to bude o mistrácích.

2. Na hostování přišel Pavel Žížala z Týnce.

3. V jarní části se pokusíme soutěž zachránit.

Autor: Pavel Šimáček

29.3.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 86 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní Strážný/á. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 86 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Vlašim, Požadujeme výpis z trestního rejstříku. Specifikace místa: práce na vrátnici a pochůzky po areálu. MÍSTO VYHRAZENO PRO OSOBU S INVALIDITOU. Příspěvek na stravu (stravenky) po zkušební době. Možnost získání certifikátu ostrahy. První kontat tekefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Procusys services a.s., Lidická, č.p. 1690, 258 01 Vlašim. Informace: Irena Štillerová, +420 415 628 351.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 500 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol Učitel/ka 1. stupně základní školy. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26500 kč, mzda max. 34500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: učitel/ka 1. stupně základní školy, Přijmeme pracovníky na pozici učitelky 1. stupně ZŠ na zástup za MD., Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, benefity z FKSP, Nástup: od 28.8.2018 na dobu určitou. Mzda: 26 500,- až 34 500,- Kč, Kontakt: Muška Jaroslav Mgr., tel.: 731 615 639, 731 615 638 - 7:00 - 7:45 hod., e-mail: zssedlecprcice@centrum.cz, muska.zs@sedlec-prcice.cz, Místo výkonu práce: Základní škola a Mateřská škola - Sedlec-Prčice, Školní č.p. 160, Sedlec, 257 91 Sedlec-Prčice 1. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola, sedlec-prčice, okres benešov, Školní, č.p. 160, 257 91 Sedlec-Prčice 1. Informace: Jaroslav Muška, +420 731 615 639,731 615 638.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 18 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště stavby prováděné firmou., Samostatnost, ŘP výhodou. První kontakt telefonicky.. Pracoviště: Stavby kadlec s.r.o., 257 53 Vrchotovy Janovice. Informace: Roman Kadlec, +420 725 797 666.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 18 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič sk. C + profesní průkaz Benešov a Domašín, Vlašim. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Benešov nebo Domašín, Vlašim, profesní průkaz, karta do tachografu, psychologické testy. Pracoviště možné i Modletice.. Pracoviště: Petr noháč, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Petr Noháč, +420 602 343 278.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Stavba roku? Ta má ještě týden času

Ilustrační foto

Druhá hokejová liga má nový model

Nostalgici si přijdou na své, parní vlak je proveze tratí Posázavského pac

Posázaví – Jak prožít volnou sobotu 23. června, mají už dopředu rozhodnuto příznivci staré železniční techniky. České dráhy na ten den naplánovaly letošní první jízdu takzvaného nostalgického vlaku. Pojede z Prahy-Braníka do Posázaví.

KRÁTCE: šachové klání na Konopišti, koncerty či dětské besídky

Benešovsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu. 

Kráska z Íránu, Maroka nebo jihu Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny B

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

Turistický den zakončili žáci zmrzlinou

Benešov – Turistický den ve středu přichystali pro své žáky pedagogové Základní školy a Praktické školy Benešov.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT