Zbraslavice – Nespeky 1:3

Vstup do zápasu měly Nespeky raketový. Již v 1. minutě Burian vybojoval míč, přihrál Kadeřábkovi, jeho střelu gólman vyrazil, ale na dorážku T. Rosenvalda nestačil – 0:1. Domácí zahrozili dvěma střelami, které Králíček vyrazil. Na druhé straně pálil Pavlík z trestného kopu, stejně se vedlo Kalendovi po úniku. Ve 26. minutě si na roh T. Rosenvalda naběhl Nachtman a hosté se radovali podruhé. Do poločasu ještě hlavička Kadeřábka po kombinaci s Kalendou a Burianem skončila na brankáři a hlavička Nachtmana po rohu Buriana putovala vedle.

Ihned po přestávce domácí po rohu Herčíkem snížili. Hosté měli ale zápas ve své režii. Brankář Zbraslavic předvedl vynikající zákrok proti T. Rosenvaldovi, ale v 57. minutě již na hlavičku Pavlíka po rohu Kalendy nestačil. V závěru ještě Kalenda po sóle posadil brankáře na zadek, ale střelu vykopl obránce z brankové čáry.

„Chtěli jsme navázat na dobrý výkon s Ratboří, což jsme splnili. Vzhledem k tomu, že do Zbraslavic jezdím, tak je mám přečtené a stanovená taktika nám dokonale vyšla. Po velice dobrém výkonu jsme si zaslouženě odvezli tři body, Pokud bysme proměnili více šancí, mohli jsme vyhrát daleko vyšším rozdílem. Přesto jsem s výkonem kluků spokojený, za což jim patří poděkování. Musíme body potvrdit body v domácím zápase s Říčany,“ řekl k utkání trenér Nespek Petr Novotný.

Branky: 46. Herčík – 1. T. Rosenvald, 26. Nachtman, 57. Pavlík. Rozhodčí: Jurčík. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:2.

Nespeky: Králíček – Párys, Pavlík, M. Rosenvald, Presl – Kadeřábek (82. Čáp), Burian, Nachtman (70. Myslivec), Cháb (89. V. Kulhavý)– T. Rosenvald, Kalenda.