Nespekům poříčanský pažit nesvědčil a odjeli s prázdnou

Poříčany – Fotbalisté Nespek, sedmí v krajském přeboru, nestačili na zachraňující Poříčany, když se sice hosté dostali do vedení Peštou, ale domácí třemi góly otočili výsledek.

10.6.2018

Ilustrační fotoFoto: Luděk Rublič

Poříčany – Nespeky 3:1 (1:1)

Prvních dvacet minut byly Nespeky suverénně lepší, střelu Večery ještě vyrazil Klíma na roh, ale v 10. minutě se již hosté radovali, když po vyšachování domácí obrany poslal míč do prázdné branky Pešta. Poté byl vidět Klauz, poprvé sice míč poslal do sítě, ale asistent rozhodčího viděl ofsajd, podruhé neproměnil sólo, když trefil Klímu do nohou. Do té doby neškodní domácí ve 34. minutě vyrovnali z trestného kopu Nedvědem. V závěru poločasu vyrazil Klíma střelu Kubce na roh.

Po změně stran šli domácí do vedení, když Koula v 62. minutě po standardní situaci dorazil balón za Drážkova záda. Vzápětí se řítili tři nespečtí hráči na osamoceného obránce, ale nahrávali si tak dlouho až Kubec zakončil vedle. A tak udeřilo na druhé straně, když opět po trestném kopu zamířil přesně Koula – 3:1.

V 69. minutě se mohli dostat hosté na dostřel, ale Kubec po sóle trefil nohy Klímy. Vzápětí dostal míč do sítě Klauz, ale rozhodčí Svoboda k nelibosti Nespeckých gól neuznal, když odpískal faul při srážce domácího hráče s brankářem Klímou. V závěru se již moc nehrálo a oba týmy byly smířeni s výsledkem.

Branky: 33. Nedvěd, 62. a 65. Koula – 10. Pešta. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: Mužík, Pařízek – Konopiský, Večera.

Nespeky: Drážek – Konopiský (76. Vojkůvka), Burian, Krejza, Urban – Braný – Klauz, Večera, Iheanacho, Pešta – Kubec.

Jaroslav Rosenvald

Autor: Redakce

10.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Instalatéři, potrubáři 50 000 Kč

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři Instalatér - topenář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště - stavby v rámci Středočeského kraje, svoz zajištěn, pracovní doba po dohodě, ŘP B výhodou, odměny možné až 150 %. Služební auto. Nejdříve zavolat a domluvit si schůzku se zaměstnavatelem.. Pracoviště: Radek pozner, radošovice, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Radek Pozner, +420 728 924 981.

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 16 000 Kč

Zámečníci strojů zámečník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Bodování,stehování.Dobrá znalost výkresové dokumentace. Možnost ubytování ve vlastní ubytovně. Pracoviště: Baest machines & structures, a.s., Černoleská, č.p. 1930, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Lenka Karmazínová, +420 317 753 209.

Obchod - Obchod Pokladní 16 000 Kč

Pokladníci v prodejnách Pokladní pro motorest Naháč Chocerady. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Chocerady, motorest Naháč, vyúčtování hostů v samoobslužné restaurace, doplňování zboží a kontrola expirací, odpovědnost za čistotu restaurace, zájem o nabízený produkt, vhodné pro absolventy, zkušenost z benzinové stanice vítaná. Ubytování, personální stravování, uniforma, zvýhodněné zaměstnanecké ceny. Kontaktovat telefonicky nebo emailem.. Pracoviště: Zfp hotely, s.r.o. chocerady, 257 24 Chocerady. Informace: Marek Škvor, +420 602 377 055.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 45 000 Kč

Zubní lékaři bez specializace Stomatolog. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: . Pracoviště: Topdent benešov, Jiráskova, č.p. 2042, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Roman Plecitý, .

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Vlašim rozjeté Ústí nezastavila

Nováček krajského přeboru Libušín (v červeném) v prvním kole nečekaně doma přehrál obhájce prvenství Poříčí 3:2 na penalty.
40

Krajský přebor: Překvapily Libušín, Vykáň i Hřebeč

Šachový tábor praskal ve švech

Benešov – 99 dětí, praktikantů a vedoucích se zúčastnilo šachového tábora, který od 4. do 11. srpna pořádala Šachová škola STAMAT v Růžené u Milevska. Už poněkolikáté v řadě padl rekord v počtu účastníků, který se už pomalu dostává na hranici zvládnutelnosti. Pořadatelé přesto organizaci tábora opět zvládli a celý týden proběhl v příjemné atmosféře.

-

Vlašim míří do Čáslavi, Benešov až do Benátek

Vlašim – Fotbalisté Vlašimi dnes vstoupí do letošního ročníku MOL Cupu, když se v I. kole střetnou s FK Čáslav. Zápas startuje v 18:00 na čáslavském fotbalovém stadionu. Druhý zástupce okresu, SK Benešov, hraje svůj zápas o něco dál – v Benátkách nad Jizerou.

Hofmann zastínil i Kadlece. Utkání s Olomoucí bylo výjimečné, přiznává

/ROZHOVOR/ Odehrál nejlepší zápas kariéry, poprvé v jednom utkání nejvyšší české fotbalové soutěže vstřelil dvě branky. Stoper Slovácka Stanislav Hofmann byl ústřední postavou domácího mužstva proti silné Olomouci.