Sázava – Nespeky 2:0


Kalenda hned v úvodu branku z dobré pozice přestřelil a vzápětí Kadeřábek sám před Štěpánkem nezakončil. Na druhé straně včasným vyběhnutím zhatil Donát šanci Šmídka. V 19. minutě se nadechl Pavlík k samostatné akci, kterou zakončil do boční sítě. Poté převzali iniciativu domácí, ale Šmídka a Konopiského vychytal Donát. Ve 37. minutě již po chybě Pavlíka a následné dělovce Konopiského do šibenice kapituloval. V závěru poločasu měl vyrovnání na kopačce Kalenda, když přehodil brankáře, ale míč skončil na břevně.
Ihned po přestávce zhatil sólo Kalendy brankář Štěpánek. Domácí kontrovali velkými šancemi Konopiského a Knotka, když prvně jmenovaný trefil boční síť a druhý ztroskotal na Donátovi. V 78. minutě překvapil Konopiský střelou z dvaceti metrů Donáta a domácí se radovali podruhé. V poslední příležitosti se objevil spalovač Nespek Kalenda, ale opět pohořel na Štěpánkovi.


„Je těžké zápas hodnotit. Jeli jsme po vydařeném zápase s Kondrací do Sázavy minimálně pro bod a nemáme nic. Na začátku utkání jsme si vypracovali řadu šancí, bohužel jsme jimi pohrdli, protože jsme nezakončovali razantně a hledali jako profesoři ještě lépe postavené hráče. Soupeř se střelou z dálky do vinglu dostal do vedení. V tu chvíli jsme přestali hrát fotbal, začali se trápit a utápěli se v kličkách. Domácí hráli jednoduše, nakopávali míče dopředu a ke konci přidali druhý gól. My jsme si také vypracovali šance, ale pokud nedáme gól, nemůžeme vyhrát, takže Sázava vyhrála zaslouženě,“ uvedl po zápase rozčarovaný kouč Nespek Jaroslav Myslivec.


Branky: 37. a 78. Konopiský. Rozhodčí: Žižka. Poločas: 1:0.


Sokol Nespeky: Donát - Kumpošt, M. Rosenvald, Pavlík, Kořínek - T. Rosenvald, Chytra, Presl (70. V. Kulhavý), Cháb - Kadeřábek (46. Kadlec), Kalenda.