Stříbrná Skalice – Nespeky 0:3


Úvod vyšel hostům, když v 6. minutě hlavičkoval po rohu osamocený Kadeřábek, ale gólman ho vychytal. Ve 24. minutě prošel domácí Jelínek a jeho střela se mezi tyče nevešla. Ve 31. minutě přišel první gólový moment. Centr Šindeláře prodloužil hlavou M. Rosenvald a Pavlík mezi noha gólmana otevřel skóre. Ve 34. minutě vypálil Kadlec dělovku z hranice šestnáctky a míč se zastavil podruhé ve skalické síti. Ve 44. minutě mohl snížit Krégr, ale jeho střelu vyhlavičkoval M. Rosenvald z branky. Po přestávce byli aktivnější domácí, ale v koncovce jim nepřálo. V 56. minutě vyrazil Donát střelu Krégra z přímého kopu z hranice šestnáctky. V 60. minutě se uvolnil v šestnáctce Mácha, ale netrefil branku. V 70. chytil loženku Máchy Donát. A tak přišel nespecký trest. V 74. minutě Pavlík z přímého kopu potřetí rozvlnil domácí síť za zády brankáře. Na konci Skaličtí přitlačili hosty na jejich polovinu, ale gól nevstřelili.


„Na těžkém terénu jsme hráli s mužstvem, které na tom není dvakrát dobře jako my. Takže to byl zápas o šest bodů. Do utkání jsme vstoupili s defenzivní taktikou, která moc neslavila úspěch, a tak jsme začali hrát ofenzivněji. Nehráli jsme celý zápas hezký fotbal, ale zato účelný a soupeře jsme nepouštěli do gólových šancí. Sami jsme si jich pár vytvořili, dařilo se nám je proměňovat, takže jsme zaslouženě vyhráli po taktickém a bojovném výkonu. Teď je to potřeba doma potvrdit s Maršovicemi,“ přeje si trenér Nespek Jaroslav Myslivec.


Branky: 31. a 74. Pavlík, 34. Kadlec. Rozhodčí: Vočka. ŽK: 2/4. Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Sokol Nespeky: Donát - Kumpošt (80. Presl), Štefek, M. Rosenvald, Šindelář – Cháb, Kadeřábek, V. Kulhavý (88. Kořínek), Pavlík – Kadlec, T. Rosenvald.