Nespeky – Sl. Louňovice 2:3

Hosté začali sebevědomě a několikrát zaměstnali brankáře Donáta, zlobil hlavně vysoký Šmíd. V 5. minutě byl v šanci domácí Kadeřábek, ale přestřelil. Ve 12. minutě hosté vyšachovali nespeckou obranu a Valeš nedal Donátovi šanci. V 18. minutě se k odraženému míči dostal Boev a vymetl pavouky v šibenici Donáta – 0:2. Ve 26. minutě spálil vyloženou šanci hostující Valeš. Ve 30. minutě Kalenda z dobré pozice přestřelil. Ve 44. minutě dostal Kalenda domácí do hry, když se z trestného kopu trefil přímo do růžku louňovické branky. Ve 46. minutě M. Rosenvald brankáře překonal, ale obránce hostů vykopl míč z brankové čáry. V 55. minutě po trestném kopu hostů zůstal Boev osamocený v šestnáctce a nemýlil se – 1:3. V 56. minutě nastřelil Kadeřábek tyč. V 75. minutě chytil Donát gólovou šanci hostů. Do konce měli Nespečtí mírnou převahu, ale bez šancí. Až v 88. minutě byl faulován v šestnáctce Kadeřábek. Sám zahrával penaltu, gólman míč vyrazil a Šindelář dorazil míč do branky.

„Začali jsme celkem slušně, ale po chybách jsme dostali dvě branky. V závěru poločasu jsme se chytli, když krásně snížil Kalenda z trestného kopu. O přestávce jsme se nabudili, abychom zápas otočili. Bohužel jsme nedali dvě šance a hosté nás potrestali třetím gólem. V závěru jsme snížili z penalty, ale to bylo bohužel z naší strany všechno. Hodně nám chyběl Míra Pavlík a škoda, že se zranil Jarda Myslivec. Mužstvo je nalomené psychicky, neproměňujeme šance a teď potřebujeme bodovat ve Stříbrné Skalici,“ přeje si asistent trenéra Nespek Petr Novotný.

Branky: 44. Kalenda, 88. Šindelář – 18. a 55. Boev, 12. Valeš. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: 0:5. Diváci: 50. Poločas: 1:2.

Sokol Nespeky: Donát - Šindelář, M. Rosenvald, Kumpošt, Kořínek - Kalenda (60. Presl), Myslivec (70. Uher), V. Kulhavý, Cháb - Kadeřábek, T. Rosenvald.