III. třída A

Úročnice – Krhanice 2:3, Votice B – Sedlec-Prčice B 1:1. Zápasy Netvořice – Nespeky B, Václavice – Pyšely, Bystřice – Ostředek, Soběhrdy – Křečovice a Myslič – Týnec B byly odloženy.

1. Soběhrdy ⋌ 23 15 4  4 69:38 49
2. Krhanice⋌ 24 14 5  5 69:44 47
3. Křečovice⋌ 23 12 3  8 50:46 39
4. Pyšely⋌ 23 11 5  7 42:43 38
5. Ostředek⋌ 23 11 3  9 58:42 36
6. Týnec B⋌ 23 10 5  8 63:46 35
7. Bystřice⋌ 23 10 5  8 42:44 35
8. Václavice⋌ 23  9 5  9 63:56 32
9. Votice B⋌ 24  8 8  8 56:55 32
10. Nespeky B⋌ 23  8 2 13 48:61 26
11. Netvořice⋌ 23  6 7 10 42:56 25
12. Myslič⋌ 23  7 4 12 46:64 25
13. Sedlec-Prčice B⋌ 24  4 6 14 40:57 18
14. Úročnice⋌ 24  4 6 14 31:67 18

III. třída B

Blaník Načeradec – Kondrac B 3:2, Pravonín - Louňovice 2:0, Postupice – Tichonice 5:1, SK Načeradec – Velíš 5:1. Zápasy Struhařov B – Křivsoudov, Bílkovice – Nesperská Lhota a Ratměřice – Čechtice byly odloženy.

1. Pravonín⋌ 24 19 2  3 83:24 59
2. SK Načeradec⋌ 24 18 4  2 71:29 58
3. Postupice⋌ 24 14 5  5 70:35 47
4. Kondrac B⋌ 24 11 7  6 52:41 40
5. Křivsoudov⋌ 23 12 2  9 85:51 38
6. Tichonice⋌ 24 10 8  6 50:40 38
7. Čechtice ⋌ 23  8 6  9 54:66 30
8. Ratměřice⋌ 23  8 3 12 36:56 27
9. Struhařov ⋌ 23  6 8  9 30:48 26
10. Bílkovice⋌ 23  7 3 13 46:58 24
11. Louňovice⋌ 24  4 8 12 37:52 20
12. Nesperská Lhota⋌ 23  6 1 16 36:83 19
13. Blaník Načeradec⋌ 24  3 8 13 37:70 17
14. Velíš⋌ 24  4 5 15 36:70 17

IV. třída A

Úročnice B – Neveklov B 5:3, Zaječice – Pecerady 7:2, Miličín – Soběhrdy B 2:0, Čerčany – Jablonná 5:1. Zápasy Poříčí B – Bystřice B a Lešany – Bukovany byly odloženy.

1. Lešany⋌ 19 18 1  0 79:11 55
2. Poříčí B⋌ 19 13 3  3 65:37 42
3. Úročnice B⋌ 20 13 2  5 75:49 41
4. Čerčany⋌ 20 13 1  6 73:43 40
5. Miličín⋌ 20 11 3  6 72:29 36
6. Neveklov B⋌ 20  9 3  8 37:44 30
7. Jablonná⋌ 20  7 2 11 45:71 23
8. Bystřice B⋌ 19  6 2 11 46:58 20
9. Bukovany⋌ 19  5 2 12 40:66 17
10. Zaječice⋌ 20  4 5 11 36:61 17
11. Pecerady⋌ 20  3 2 15 31:75 11
12. Soběhrdy B⋌ 20  2 2 16 23:78  8

IV. třída B

Neustupov – Mezno B 2:9, Miličín B – Vrchotovy Janovice B 2:0. Zápasy Maršovice B – Heřmaničky, Jankov B – Drachkov, Olbramovice B – Budenín a Ratměřice B – SK Přestavlky byly odloženy.

1. Mezno B⋌ 20 14 1  5 68:28  43
2. Miličín B⋌ 20 12 5  3 57:26  41
3. SK Přestavlky⋌ 19 12 4  3 58:29  40
4. Jankov B⋌ 19 11 2  6 46:46  35
5. Maršovice B⋌ 19 10 4  5 50:32  34
6. Budenín⋌ 19 10 2  7 64:41  32
7. Drachkov⋌ 19  9 2  8 53:40  29
8. Olbramovice B⋌ 19  8 2  9 58:38  26
9. Vrch. Janovice B ⋌ 20  5 4 11 30:41  19
10. Ratměřice B⋌ 19  5 0 14 32:83  15
11. Heřmaničky⋌ 19  3 2 14 21:49  11
12. Neustupov⋌ 20  2 2 16 21:105  8

IV. třída C

Tichonice B – Popovice B 1:7, Libež – Postupice B 1:2, Chotýšany B – Sokol Přestavlky B 4:0, Radošovice – Divišov B 4:3. Zápasy Teplýšovice C – Ostředek B a Kladruby – Vracovice byly odloženy.

1. Divišov B⋌ 20 16 0  4 87:28 48
2. Popovice B⋌ 20 13 4  3 73:38 43
3. Postupice B⋌ 20 13 1  6 66:40 40
4. Radošovice⋌ 20 12 1  7 51:56 37
5. So. Přestavlky B⋌ 20 11 0  9 56:49 33
6. Chotýšany B⋌ 20  9 3  8 59:59 30
7. Vracovice⋌ 19  9 2  8 57:57 29
8. Libež⋌ 20  9 1 10 46:46 28
9. Kladruby ⋌ 19  6 1 12 31:59 19
10. Teplýšovice C⋌ 19  5 2 12 42:57 17
11. Ostředek B⋌ 19  3 1 15 42:78 10
12. Tichonice B⋌ 20  2 4 14 28:71 10

IV. třída D

Zdislavice B – Trhový Štěpánov B 3:5, Hulice – Kamberk 1:0, Dolní Kralovice B – Čechtice B 0:5, Miřetice B – Pravonín B 4:3, Keblov – Křivsoudov B 11:1. Zápas Libouň – Louňovice byl odložen.

1. Trh. Štěpánov B⋌ 20 16 1  3  74:26 49
2. Keblov⋌ 20 15 1  4  88:41 46
3. Miřetice B⋌ 20 14 1  5 101:34 43
4. Zdislavice B⋌ 20 11 5  4  72:40 38
5. Libouň⋌ 19 11 1  7  81:53 34
6. Hulice⋌ 20  9 3  8  58:72 30
7. Kamberk⋌ 20  8 1 11  50:47 25
8. Čechtice B⋌ 20  6 2 12  49:68 20
9. Křivsoudov B⋌ 20  6 2 12  39:82 20
10. Pravonín B⋌ 20  6 1 13  47:81 19
11. Dolní Kralovice B⋌ 20  3 5 12  34:70 14
12. Louňovice B ⋌ 19  1 3 15  15:94  6

Všechny zápasy 22. kola okresního přeboru dorostu byly odloženy.

OP starší žáci

Vlašim B – Bílkovice 1:1, Čechtice – Teplýšovice 1:11, Olbramovice – Poříčí 1:6, Jankov – Sedlec-Prčice 1:0. Zápas Miličín – Trhový Štěpánov byl odložen.

1. Teplýšovice⋌ 18 14 2  2 100:16  44
2. Jankov⋌ 18 12 1  5  59:33  37
3. Vlašim B⋌ 18 10 3  5  68:31  33
4. Miličín⋌ 17 10 2  5  64:39  32
5. Poříčí ⋌ 18  9 2  7  48:32  29
6. Sedlec-Prčice⋌ 18  8 3  7  46:30  27
7. Bílkovice⋌ 18  8 3  7  54:59  27
8. Trhový Štěpánov⋌ 17  7 3  7  43:28  24
9. Čechtice⋌ 19  5 1 13  32:76  16
10. Postupice⋌ 18  3 5 10  12:34  14
11. Olbramovice⋌ 19  0 1 18   5:153  1

OS starší žáci 6 + 1

Křivsoudov – Pyšely 3:3, Vrchotovy Janovice-Přestavlky 14:0, Velíš – Struhařov 9:4. Zápasy Zdislavice – Chocerady a Maršovice – Louňovice byly odloženy.

1. Pyšely⋌ 18 17 1  0 169:35  52
2. Vrch. Janovice ⋌ 18 16 0  2 171:52  48
3. Křivsoudov⋌ 18 14 1  3 140:62  43
4. Chocerady⋌ 18 10 1  7 107:79  31
5. Zdislavice⋌ 17  9 2  6  83:85  29
6. Velíš⋌ 18  6 1 11  57:94  19
7. Louňovice⋌ 17  5 2 10  88:96  17
8. Maršovice⋌ 17  5 1 11  54:76  16
9. Struhařov⋌ 19  5 1 13  59:119 16
10. Úročnice⋌ 18  4 1 13  58:141 13
11. Sokol Přestavlky⋌ 18  1 1 16  48:195  4

OP mladší žáci 7 + 1

Bystřice – Krhanice 5:2. Zápasy Čerčany – Sedlec-Prčice a Týnec – Benešov B byly odloženy.

1. Benešov B⋌ 18 16 1  1 96:22  49
2. Sedlec-Prčice⋌ 18 14 1  3 81:29  43
3. Týnec⋌ 18  9 1  8 54:45  28
4. Bystřice⋌ 19  7 2 10 41:58  23
5. Čerčany⋌ 18  4 2 12 34:74  14
6. Krhanice⋌ 19  1 1 17 31:109  4

OS mladší žáci 5 + 1 A

Týnec – Mezno 9:8. Zápasy Struhařov – Křečovice a Ostředek – Bílkovice byly odloženy.

1. Struhařov⋌ 18 14 1  3 162:79  43
2. Mezno⋌ 19 14 1  4 201:97  43
3. Týnec⋌ 19 11 0  8 122:109 33
4. Bílkovice⋌ 18  8 1  9  76:109 25
5. Ostředek⋌ 18  3 1 14  83:130 10
6. Křečovice⋌ 18  3 0 15  45:165  9

OS mladší žáci B 5 + 1

Dolní Kralovice – Popovice 8:3. Zápasy SK Načeradec – Trhový Štěpánov a Tichonice – Pravonín byly odloženy.

1. Tichonice⋌ 18 15 2  1 187:42  47
2. Pravonín⋌ 18 14 1  3 154:40  43
3. Trhový Štěpánov⋌ 18 11 2  5 128:60  35
4. Dolní Kralovice⋌ 19  6 1 12  89:104 19
5. SK Načeradec⋌ 18  6 0 12 132:127 18
6. Popovice⋌ 19  0 0 19  20:337  0

OP starší přípravka 5 + 1

Olbramovice – Pecerady 11:2, Teplýšovice – Vlašim 1:12, Nespeky – Votice 6:8. Zápasy Sedlec-Prčice – Benešov a Chotýšany – Senohraby byly odloženy.

1. Vlašim⋌ 18 16 2  0 250:42  50
2. Olbramovice⋌ 18 16 0  2 190:65  48
3. Benešov⋌ 17 12 1  4 151:61  37
4. Sedlec-Prčice⋌ 17 11 1  5 155:75  34
5. Senohraby⋌ 17 11 0  6 114:84  33
6. Teplýšovice⋌ 18  7 1 10 111:99  22
7. Nespeky⋌ 18  4 2 12  89:117 14
8. Votice⋌ 18  4 1 13  69:182 13
9. Pecerady⋌ 18  2 2 14  52:166  8
10. Chotýšany⋌ 17  0 0 17  22:312  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Bystřice – Netvořice 5:2, Miličín – Maršovice 3:4. Zápasy Jankov – Neveklov, Struhařov – Soběhrdy a Postupice – Pyšely byly odloženy.

1. Postupice⋌ 17 15 0  2 156:47  45
2. Bystřice⋌ 18 15 0  3 119:57  45
3. Netvořice⋌ 18 13 1  4 131:48  40
4. Pyšely⋌ 18  9 2  7 108:79  29
5. Soběhrdy⋌ 18  8 2  8  81:63  26
6. Jankov⋌ 17  7 3  7  94:100 24
7. Neveklov⋌ 17  7 1  9  51:73  22
8. Vrch. Janovice ⋌ 18  7 0 11  84:104 21
9. Miličín⋌ 18  6 0 12  65:106 18
10. Maršovice⋌ 18  5 1 12  60:97  16
11. Struhařov⋌ 17  0 0 17  14:189  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Trhový Štěpánov – Křivsoudov 9:4, Velíš – Miřetice 14:4. Zápasy Kondrac – Vlašim B, Zdislavice – Divišov a Teplýšovice – Tichonice byly odloženy.

1. Vlašim B⋌ 17 16 0  1 183:46  48
2. Trhový Štěpánov⋌ 18 12 1  5 140:82  37
3. Teplýšovice⋌ 17 12 1  4 130:87  37
4. Křivsoudov⋌ 18 12 0  6 152:78  36
5. Kondrac⋌ 17 10 1  6 148:66  31
6. Velíš⋌ 18  9 1  8 142:96  28
7. Zdislavice⋌ 17  5 5  7  96:90  20
8. Tichonice⋌ 17  4 1 12  70:113 13
9. Miřetice⋌ 18  2 0 16  42:181  6
10. Divišov⋌ 17  0 0 17  15:279  0
⋌(sim, vor)