III. třída A

Krhanice – Soběhrdy 1:1, Olbramovice – Bystřice 4:1, Myslič – Ostředek 3:8, Křečovice – Lešany 3:1, Pyšely – Votice B 7:1, Netvořice – Teplýšovice B 1:2, Václavice – Týnec B 5:2.

1. Krhanice⋌ 9 7 2 0 32:10 23
2. Křečovice⋌ 9 7 0 2 33:8  21
3. Soběhrdy ⋌ 9 6 2 1 23:13 20
4. Pyšely⋌ 9 5 3 1 31:12 18
5. Olbramovice⋌ 9 5 1 3 24:16 16
6. Lešany⋌ 9 5 1 3 25:19 16
7. Votice B⋌ 9 5 0 4 34:27 15
8. Bystřice⋌ 9 3 1 5 22:27 10
9. Týnec B⋌ 9 3 1 5 22:41 10
10. Teplýšovice⋌ 9 3 0 6 14:26  9
11. Ostředek⋌ 9 2 1 6 20:23  7
12. Václavice⋌ 9 2 1 6 13:28  7
13. Netvořice⋌ 9 2 1 6 14:30  7
14. Myslič⋌ 9 1 0 8 14:41  3

III. třída B

Kondrac B – Čechtice A 4:0, Mezno B – Křivsoudov 1:5, Bílkovice – Tichonice 1:1, Divišov B – Louňovice 0:2, Chocerady – Trhový Štěpánov 4:1, Postupice – Ratměřice 2:0, Struhařov B – Keblov 5:1.

1. Chocerady⋌ 9 8 1 0 53:11 25
2. Bílkovice⋌ 9 6 2 1 27:16 20
3. Křivsoudov⋌ 9 5 2 2 32:16 17
4. Čechtice A⋌ 9 5 2 2 28:17 17
5. Postupice⋌ 9 5 1 3 31:19 16
6. Tichonice⋌ 9 4 2 3 22:20 14
7. Divišov B⋌ 9 4 1 4 21:19 13
8. Ratměřice⋌ 9 4 1 4 17:22 13
9. Louňovice⋌ 9 3 3 3 24:23 12
10. Kondrac B⋌ 9 3 2 4 24:24 11
11. Trhový Štěpánov⋌ 9 2 2 5 12:21  8
12. Struhařov ⋌ 9 2 0 7 16:33  6
13. Keblov⋌ 9 1 1 7 15:50  4
14. Mezno B⋌ 9 1 0 8  9:40  3

IV. třída A

Bukovany – Pecerady 0:4, Jablonná – Zaječice 3:1, Čerčany – Nespeky B 2:3, Bystřice B – Poříčí B 2:5, Soběhrdy B – Úročnice B 3:3, Miličín A – Sokol Přestavlky B 3:0.

1. Miličín A⋌ 9 8 1 0 38:9  25
2. Nespeky B⋌ 9 8 1 0 34:10 25
3. Čerčany⋌ 9 7 0 2 34:14 21
4. Poříčí B⋌ 9 4 3 2 41:17 15
5. Pecerady⋌ 9 4 3 2 21:13 15
6. Úročnice B⋌ 9 4 1 4 30:24 13
7. Bystřice B⋌ 9 4 1 4 20:19 13
8. Sokol Přestavlky B⋌ 9 4 0 5 26:29 12
9. Jablonná⋌ 9 2 0 7 10:35  6
10. Zaječice⋌ 9 1 1 7 11:46  4
11. Soběhrdy B⋌ 9 0 3 6 13:35  3
12. Bukovany⋌ 9 1 0 8 10:37  3

IV. třída B

Sedlec-Prčice B – Maršovice B 4:1, Vrchotovy Janovice B – SK Přestavlky 1:1, Olbramovice B – Budenín 1:1, Neustupov – Drachkov 2:1, Heřmaničky – Úročnice A 1:8.

1. Sedlec-Prčice B⋌ 8 6 1 1 25:11 19
2. Olbramovice B⋌ 8 5 3 0 24:12 18
3. Úročnice A⋌ 8 5 2 1 37:10 17
4. SK Přestavlky⋌ 9 4 2 3 21:16 14
5. Budenín⋌ 8 4 2 2 13:15 14
6. Miličín B⋌ 8 4 1 3 13:18 13
7. Maršovice B⋌ 9 4 0 5 23:26 12
8. Neustupov⋌ 8 3 2 3 12:16 11
9. Vrchotovy Janovice B⋌ 8 2 1 5 19:19  7
10. Drachkov⋌ 8 1 0 7  9:25  3
11. Heřmaničky⋌ 8 0 0 8  8:36  0

IV. třída C

Jankov B – Kladruby 1:2, Popovice B – Libež A 4:0, Tichonice B – Ostředek B 4:2, Chotýšany B – Postupice B 1:4, Nesperská Lhota – Trhový Štěpánov B 1:0, Velíš-Radošovice 6:2.

1. Velíš⋌ 9 7 1 1 27:11 22
2. Nesperská Lhota ⋌ 9 6 0 3 25:12 18
3. Postupice B⋌ 9 5 2 2 28:15 17
4. Trhový Štěpánov B⋌ 9 4 2 3 24:14 14
5. Radošovice⋌ 9 4 2 3 31:30 14
6. Popovice B⋌ 9 4 1 4 20:25 13
7. Chotýšany B⋌ 9 4 0 5 24:18 12
8. Jankov B⋌ 9 3 2 4 17:15 11
9. Kladruby ⋌ 9 3 1 5 14:19 10
10. Tichonice B⋌ 9 2 3 4 13:19  9
11. Libež A⋌ 9 3 0 6 12:31  9
12. Ostředek B⋌ 9 2 0 7 14:40  6

IV. třída D

Libouň – Čechtice B 4:3, Louňovice B – Zdislavice B 1:1, Hulice – Blaník Načeradec 1:0, Libež B – Dolní Kralovice B 4:1, Pravonín B – Miřetice B 1:6, Kamberk – Vracovice 3:2.

1. Kamberk⋌ 9 7 1 1 25:13 22

2. Čechtice B⋌ 9 6 1 2 27:13 19
3. Vracovice⋌ 9 5 2 2 38:19 17
4. Libež B⋌ 9 5 1 3 28:17 16
5. Blaník Načeradec⋌ 9 5 1 3 22:14 16
6. Zdislavice B⋌ 9 3 4 2 27:24 13
7. Hulice⋌ 9 4 1 4 13:27 13

8. Libouň⋌ 9 4 0 5 23:26  12
9. Miřetice B⋌ 9 3 1 5 20:27 10
10. Dolní Kralovice B⋌ 9 3 1 5 14:23 10
11. Louňovice B⋌ 9 1 2 6  6:21  5
12. Pravonín B⋌ 9 0 1 8 17:36  1

OP dorost

Jankov – Chocerady 3:0, Čerčany – Mezno 3:8, Bystřice – Lešany 1:3, Divišov – Struhařov 5:3, Trhový Štěpánov – Lukavec 1:0, Poříčí – Bílkovice, hosté se na zápas nedostavili.

1. Mezno⋌ 9 9 0 0 49:8  27
2. Lešany⋌ 9 8 0 1 48:8  24
3. Poříčí⋌ 8 8 0 0 48:9  24
4. Bystřice⋌ 9 5 1 3 30:13 16
5. Čerčany⋌ 9 5 0 4 28:25 15
6. Lukavec⋌ 9 4 1 4 37:20 13
7. Trhový Štěpánov⋌ 9 2 2 5 16:38  8
8. Bílkovice⋌ 8 2 1 5 11:26  7
9. Struhařov⋌ 9 2 1 6 16:48  7
10. Chocerady⋌ 9 2 0 7 15:41  6
11. Divišov⋌ 9 1 1 7 19:34  4
12. Jankov⋌ 9 1 1 7 12:59  4

OP starší žáci

Trhový Štěpánov – Čerčany 2:1, Sedlec-Prčice – Křivsoudov 4:1.

1. Sedlec-Prčice⋌ 6 5 0 1 36:5  15
2. Křivsoudov⋌ 5 3 0 2 15:10  9
3. Trhový Štěpánov⋌ 5 3 0 2 11:13  9
4. Čerčany⋌ 6 0 0 6  3:37  0

OS starší žáci 6 + 1

Krhanice-Maršovice 1:8, Olbramovice – Ostředek 4:2, Zdislavice – Vrchotovy Janovice 1:2, Chocerady – Úročnice 5:2, Struhařov – Přestavlky 7:9.

1. Sokol Přestavlky⋌ 8 8 0 0 68:30 24
2. Maršovice⋌ 8 7 0 1 66:15 21
3. Vrchotovy Janovice⋌ 9 6 0 3 34:35 18
4. Chocerady⋌ 8 5 0 3 35:32 15
5. Pravonín⋌ 8 4 2 2 29:31 14
6. Struhařov⋌ 8 4 0 4 39:32 12
7. Olbramovice⋌ 8 2 2 4 19:26  8
8. Úročnice⋌ 8 2 1 5 31:35  7
9. Krhanice⋌ 8 2 1 5 27:32  7
10. Zdislavice⋌ 8 2 0 6 23:29  6
11. Ostředek⋌ 9 0 0 9  6:80  0

OP mladší žáci 7 + 1

1. Benešov C⋌ 7 6 0 1 49:6  18
2. Sedlec-Prčice⋌ 7 5 1 1 29:10 16
3. Bystřice⋌ 7 5 0 2 41:7  15
4. Týnec⋌ 7 4 0 3 38:17 12
5. Teplýšovice⋌ 7 3 1 3 22:17 10
6. Čerčany⋌ 7 2 1 4 16:29  7
7. Neveklov⋌ 7 1 0 6  7:59  3
8. Chotýšany⋌ 7 0 1 6  6:63  1

OS mladší žáci 5 + 1 A

Mezno – Křečovice 14:0, Miličín – Senohraby 6:3.

1. Postupice⋌ 7 5 0 2 49:26 15
2. Senohraby⋌ 7 5 0 2 43:32 15
3. Miličín⋌ 8 5 0 3 43:45 15
4. Mezno⋌ 7 3 0 4 59:39  9
5. Křečovice⋌ 7 0 0 7 11:63  0

OS mladší žáci B 5 + 1

Bílkovice – Velíš 4:4, Tichonice – Dolní Kralovice 9:4, Trhový Štěpánov – SK Načeradec 10:3.

1. Tichonice⋌ 9 8 0 1 73:31 24
2. Dolní Kralovice⋌ 9 4 2 3 52:42 14
3. Trhový Štěpánov⋌ 9 4 2 3 48:38 14
4. Velíš⋌ 9 3 2 4 37:62 11
5. SK Načeradec⋌ 9 2 1 6 23:53  7
6. Bílkovice⋌ 9 1 3 5 36:43  6

OP starší přípravka 5 + 1

Sedlec-Prčice – Pecerady 3:6, Netvořice – Sedlčany 4:6, Olbramovice – Vlašim A 5:3, Křivsoudov – Poříčí 0:4, Teplýšovice – Benešov 7:1.

1. Olbramovice⋌  9 9 0 0 68:21 27
2. Sedlčany⋌  9 7 1 1 59:38 22
3. Netvořice⋌  9 6 0 3 51:32 18
4. Vlašim A⋌  9 5 2 2 50:35 17
5. Teplýšovice⋌  9 5 0 4 42:35 15
6. Votice⋌  9 4 0 5 41:40 12
7. Poříčí⋌  9 4 0 5 24:34 12
8. Křivsoudov⋌  9 3 0 6 40:45  9
9. Pecerady⋌ 10 2 1 7 38:59  7
10. Sedlec-Prčice⋌  9 2 1 6 23:56  7
11. Benešov⋌  9 0 1 8 26:67  1

OS starší přípravky 5 + 1 A

Mezno – Ostředek 8:5, Pyšely – Lešany 13:6, Maršovice – Václavice 4:3, Struhařov – Soběhrdy 5:1.

1. Bystřice⋌ 8 8 0 0 71:19 24
2. Pyšely⋌ 8 7 0 1 80:32 21
3. Soběhrdy⋌ 9 5 1 3 45:30 16
4. Václavice⋌ 8 5 0 3 59:27 15
5. Mezno⋌ 8 4 1 3 54:37 13
6. Lešany⋌ 8 4 0 4 48:34 12
7. Struhařov⋌ 8 2 1 5 24:46  7
8. Maršovice⋌ 8 2 1 5 22:49  7
9. Krhanice⋌ 8 1 0 7 14:75  3
10. Ostředek⋌ 9 1 0 8 27:95  3

OS starší přípravky B 5 + 1

Jankov – Kondrac 2:9, Trhový Štěpánov – Vlašim B 2:10, Popovice – Tichonice 8:4, Divišov – Postupice 0:15, Zdislavice – Miřetice 0:6.

1. Vlašim B⋌ 8 8 0 0 133:8   24
2. Kondrac⋌ 8 8 0 0  99:14  24
3. Jankov⋌ 8 6 0 2  67:28  18
4. Postupice⋌ 8 5 0 3  55:29  15
5. Popovice⋌ 8 4 0 4  48:67  12
6. Tichonice⋌ 8 3 0 5  39:30   9
7. Trhový Štěpánov⋌ 8 3 0 5  41:49   9
8. Miřetice⋌ 8 2 0 6  26:59   6
9. Divišov⋌ 8 1 0 7  13:118  3
10. Zdislavice⋌ 8 0 0 8   5:124  0