VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nejvíce byli střelecky úspěšní mladší žáci Pyšel a přípravka Vlašimi

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních soutěží mužů a mládeže v sezoně 2014/2015.

5.5.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Vratislav Kubásek

III. třída A

Sedlec-Prčice B – Olbramovice 0:1, Nespeky B – Václavice 5:1, Soběhrdy – Votice B 4:0, Týnec B – Křečovice 3:1, Úročnice – Netvořice 3:2, Pyšely – Bystřice 6:1, Krhanice – Lešany 0:0.

1. Soběhrdy⋌ 20 15 2  3 58:24 47
2. Krhanice⋌ 20 13 4  3 52:28 43
3. Pyšely⋌ 20 11 3  6 56:31 36
4. Netvořice⋌ 20 10 3  7 34:35 33
5. Olbramovice⋌ 20 10 2  8 43:37 32
6. Nespeky B⋌ 20  9 3  8 39:36 30
7. Týnec B⋌ 20  8 2 10 37:57 26
8. Sedlec-Prčice B⋌ 20  7 4  9 44:33 25
9. Václavice⋌ 20  7 4  9 42:48 25
10. Úročnice⋌ 20  6 6  8 30:33 24
11. Votice B⋌ 20  6 6  8 45:50 24
12. Bystřice⋌ 20  7 3 10 43:48 24
13. Lešany⋌ 20  4 5 11 31:60 17
14. Křečovice⋌ 20  1 5 14 29:63  8

III. třída B

Divišov B – Čechtice 5:1, Trhový Štěpánov – Kondrac B 1:0, Bílkovice – Blaník Načeradec 0:3, Tichonice – Ratměřice 4:2, Louňovice – Postupice 1:1, Teplýšovice B – Chotýšany 4:4, Keblov – Myslič 1:0.

1. Postupice⋌ 20 16 2  2 68:16 50
2. Chotýšany⋌ 20 12 5  3 61:35 41
3. Čechtice⋌ 20 11 3  6 49:40 36
4. Trhový Štěpánov⋌ 20  9 6  5 31:24 33
5. Kondrac B⋌ 20  9 5  6 54:31 32
6. Teplýšovice B⋌ 20  9 4  7 63:42 31
7. Blaník Načeradec⋌ 20  9 2  9 38:38 29
8. Tichonice ⋌ 20  7 7  6 38:40 28
9. Bílkovice⋌ 20  7 5  8 27:34 26
10. Divišov B⋌ 20  6 4 10 34:34 22
11. Ratměřice⋌ 20  5 6  9 33:53 21
12. Myslič⋌ 20  4 3 13 24:57 15
13. Louňovice⋌ 20  3 5 12 21:46 14
14. Keblov⋌ 20  2 5 13 23:74 11

IV. třída A

Úročnice B – Čerčany 3:6, Jablonná – Neveklov B 3:1, Poříčí B – Bukovany 5:1, Bystřice B – Pecerady 0:1, Drachkov – Sokol Přestavlky B 3:2, Ostředek – Soběhrdy B 6:0.

1. Poříčí B⋌ 16 11 2  3 67:34 35
2. Pecerady⋌ 16 11 2  3 35:18 35
3. Čerčany⋌ 16 10 2  4 69:29 32
4. Jablonná⋌ 16 10 1  5 45:31 31
5. Ostředek⋌ 16  9 3  4 51:32 30
6. Úročnice B⋌ 16  7 5  4 57:47 26
7. Sokol Přestavlky B⋌ 16  7 4  5 42:39 25
8. Neveklov B⋌ 16  6 2  8 26:30 20
9. Bukovany⋌ 16  3 5  8 33:53 14
10. Soběhrdy B⋌ 16  3 3 10 18:64 12
11. Bystřice B⋌ 16  1 3 12 23:51  6
12. Drachkov⋌ 16  1 2 13 20:58  5

IV. třída B
Neustupov – Olbramovice B 0:3, Miličín – Heřmaničky 9:2, Zaječice – Vrchotovy Janovice B 2:2, Jankov B – Mezno B 4:1, Maršovice B – SK Přestavlky 3:4, Struhařov B – Budenín 0:2.

1. Miličín⋌ 16 12 4  0 60:18 40
2. Struhařov ⋌ 16 11 3  2 56:24 36
3. Olbramovice B⋌ 16 10 4  2 72:19 34
4. Budenín⋌ 16 10 3  3 47:28 33
5. SK Přestavlky⋌ 16 10 0  6 61:35 30
6. Maršovice B⋌ 16  6 4  6 37:45 22
7. Mezno B⋌ 16  5 3  8 33:40 18
8. Vrch. Janovice B ⋌ 16  5 2  9 36:34 17
9. Jankov B⋌ 16  5 2  9 38:55 17
10. Zaječice⋌ 16  4 2 10 30:50 14
11. Neustupov⋌ 16  3 1 12 25:74 10
12. Heřmaničky⋌ 16  1 0 15 14:87  3

IV. třída C

Postupice B – Velíš 1:6, Trhový Štěpánov B – Radošovice 6:0, Chotýšany B – Chocerady B 0:3, Louňovice B – Libež 0:2, Popovice B – Tichonice B 3:0 kontumačně, hosté nepřijeli.

1. Libež⋌ 15 12 2  1 72:12 38
2. Velíš⋌ 15 12 1  2 52:20 37
3. Trh. Štěpánov B⋌ 14 11 2  1 53:10 35
4. Popovice B⋌ 14  7 1  6 36:28 22
5. Chocerady B⋌ 15  7 1  7 43:38 22
6. Postupice B⋌ 15  6 3  6 52:41 21
7. Chotýšany B⋌ 14  6 0  8 41:37 18
8. Radošovice⋌ 15  5 0 10 22:59 15
9. Kladruby⋌ 14  4 0 10 24:43 12
10. Louňovice B⋌ 14  2 1 11 17:61  7
11. Tichonice B⋌ 15  2 1 12 20:83  7

IV. třída D

Pravonín B – Čechtice B 6:4, Vracovice – Křivsoudov B 3:1, Kamberk – Zdislavice B 8:1, Dolní Kralovice B – Hulice 2:2, Nesperská Lhota – Miřetice B 8:2.

1. Kamberk⋌ 15 13 1  1 72:13 40
2. Nesperská Lhota⋌ 15 13 0  2 57:21 39
3. Zdislavice B⋌ 14  9 3  2 38:30 30
4. Miřetice B⋌ 15  7 2  6 51:48 23
5. Pravonín B⋌ 15  6 1  8 37:61 19
6. Vracovice⋌ 15  6 0  9 50:43 18
7. Dolní Kralovice B⋌ 15  5 2  8 29:39 17
8. Křivsoudov B⋌ 14  4 2  8 21:33 14
9. Čechtice B⋌ 14  3 3  8 28:37 12
10. Libouň⋌ 14  4 0 10 36:57 12
11. Hulice⋌ 14  2 2 10 24:61  8

OP dorost

Divišov – Čerčany 0:1, Lukavec – Sokol Přestavlky 4:2, Bílkovice – Trhový Štěpánov 6:0, Jankov – Úročnice 1:7, Struhařov – Posázaví 13:0.

1. Lukavec⋌ 13 10 1  2 59:20  31
2. Struhařov⋌ 13  9 1  3 47:25  28
3. Čerčany⋌ 13  9 0  4 55:23  27
4. Jankov⋌ 13  8 1  4 28:23  25
5. Divišov⋌ 13  8 0  5 69:32  24
6. Úročnice⋌ 13  6 0  7 41:40  18
7. Sokol Přestavlky⋌ 13  5 1  7 46:40  16
8. Bílkovice⋌ 13  4 0  9 32:58  12
9. Trhový Štěpánov⋌ 13  3 2  8 29:39  11
10. Posázaví⋌ 13  0 0 13  9:115  0

OP starší žáci

Maršovice – Pravonín 0:5, Křivsoudov – Chocerady 2:3, Krhanice – Trhový Štěpánov 8:2, Olbramovice – Nespeky 0:16.

1. Pravonín⋌ 11 9 1 1 43:16 28
2. Nespeky⋌ 11 7 4 0 66:10 25
3. Trhový Štěpánov⋌ 11 5 1 5 43:41 16
4. Chocerady⋌ 11 4 3 4 22:29 15
5. Maršovice⋌ 11 3 3 5 16:26 12
6. Olbramovice⋌ 11 3 1 7 24:54 10
7. Křivsoudov⋌ 11 3 1 7 34:45 10
8. Krhanice⋌ 11 2 2 7 32:59  8

OS starší žáci 6 + 1

SK Načeradec – Mezno 7:2, Miličín – Ostředek 2:4, Bílkovice – Bystřice 1:7, Tichonice – Postupice 5:1.

1. Bystřice⋌ 11 11 0 0 94:6  33
2. Tichonice⋌ 11  8 0 3 54:30 24
3. Postupice⋌ 11  8 0 3 43:19 24
4. SK Načeradec⋌ 11  5 0 6 45:62 15
5. Miličín⋌ 11  3 1 7 18:40 10
6. Ostředek⋌ 11  3 1 7 24:76 10
7. Mezno⋌ 11  3 0 8 37:52  9
8. Bílkovice⋌ 11  2 0 9 19:49  6

OP mladší žáci 7 + 1

Vrchotovy Janovice – Nespeky 1:8, Trhový Štěpánov – Netvořice 1:3, Vlašim B – Teplýšovice 0:2, Senohraby – Sedlec-Prčice 4:1, Benešov C – Jankov 6:3.

1. Sedlec-Prčice⋌ 13 11 1  1 87:21  34
2. Senohraby⋌ 13 10 1  2 57:19  31
3. Teplýšovice⋌ 13  9 0  4 51:31  27
4. Jankov⋌ 13  7 1  5 63:41  22
5. Nespeky⋌ 13  6 1  6 51:30  19
6. Benešov C⋌ 13  6 1  6 49:44  19
7. Trhový Štěpánov⋌ 13  4 2  7 28:33  14
8. Vlašim B⋌ 13  4 1  8 26:57  13
9. Netvořice⋌ 13  4 0  9 36:53  12
10. Vrch. Janovice ⋌ 13  0 0 13  9:128  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Pyšely – Křečovice 18:2, Neveklov – Týnec 12:7, Pecerady – Václavice 2:6.

1. Pyšely⋌  9 9 0 0 140:24 27
2. Neveklov⋌  9 8 0 1 105:48 24
3. Soběhrdy⋌  9 4 2 3  49:47 14
4. Pecerady⋌ 10 3 2 5  44:78 11
5. Václavice⋌ 10 3 0 7  40:73  9
6. Křečovice⋌ 10 2 2 6  36:99  8
7. Týnec⋌  9 1 0 8  33:78  3

OS mladší žáci B 5 + 1

Popovice – Mezno 1:10, Kondrac – Dolní Kralovice 6:2, Bystřice – Teplýšovice 14:4.

1. Bystřice⋌ 10 9 0 1 106:21 27
2. Dolní Kralovice⋌  9 6 1 2  69:30 19
3. Kondrac⋌  9 6 0 3  57:47 18
4. Mezno⋌ 10 5 2 3  67:55 17
5. Chotýšany⋌  9 3 1 5  37:69 10
6. Teplýšovice⋌ 10 1 0 9  32:92  3
7. Popovice⋌  9 1 0 8  27:81  3

OP starší přípravka 5 + 1

Votice – Olbramovice 11:6, Týnec – Vlašim A 1:18, Sedlec-Prčice – Netvořice 2:4, Pyšely – Jankov 6:3.

1. Vlašim A⋌ 14 13 1  0 219:50  40
2. Poříčí ⋌ 13 11 1  1 202:24  34
3. Votice⋌ 14  9 1  4 117:65  28
4. Pyšely⋌ 15  9 0  6  99:115 27
5. Senohraby⋌ 14  8 0  6  76:120 24
6. Olbramovice⋌ 14  7 2  5  71:78  23
7. Benešov⋌ 12  7 1  4  72:74  22
8. Netvořice⋌ 15  5 1  9  77:131 16
9. Jankov⋌ 14  2 1 11  43:104  7
10. Sedlec-Prčice⋌ 15  1 2 12  58:127  5
11. Týnec⋌ 14  0 0 14  33:179  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Lešany – Struhařov 2:10, Neveklov – Poříčí B 3:17, Soběhrdy – Nespeky 10:1, Bystřice – Maršovice 12:1, Krhanice – Ostředek 4:8.

1. Poříčí B⋌ 13 12 1  0 186:30  37
2. Bystřice⋌ 13 10 2  1 111:35  32
3. Soběhrdy⋌ 13  8 1  4  81:45  25
4. Neveklov⋌ 13  8 0  5  85:77  24
5. Struhařov⋌ 13  7 1  5  93:68  22
6. Nespeky⋌ 13  4 0  9  64:80  12
7. Ostředek⋌ 13  4 0  9  40:78  12
8. Lešany⋌ 13  4 0  9  46:134 12
9. Maršovice⋌ 13  2 2  9  26:108  8
10. Krhanice⋌ 13  2 1 10  37:114  7

OS starší přípravky B 5 + 1

Divišov – Ratměřice 2:12, Křivsoudov – Tichonice 16:0, Vlašim B – Postupice 1:4, Velíš – Zdislavice 4:0, Čechtice – Miřetice 3:2.

1. Křivsoudov⋌ 13 12 0  1 143:33  36
2. Ratměřice⋌ 13  9 0  4 101:57  27
3. Postupice⋌ 13  8 2  3  62:41  26
4. Miřetice⋌ 13  8 1  4  73:58  25
5. Vlašim B⋌ 13  8 1  4  63:51  25
6. Velíš⋌ 13  6 2  5  70:49  20
7. Čechtice⋌ 13  5 2  6  55:65  17
8. Tichonice⋌ 13  3 1  9  50:76  10
9. Divišov⋌ 13  1 1 11  36:111  4
10. Zdislavice⋌ 13  0 0 13  13:125  0

Autor: Pavel Šimáček

5.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Věneček tanečního kurzu ve Vlašimi se konal v sobotu 9. prosince.
75

OBRAZEM: Tanečníci zaplnili vlašimskou sokolovnu

Setkání před Betlémem v podání kejklíř Víti Marčíka.
5

Setkání před Betlémem měli v Neveklově

OBRAZEM: Cestování po dálnici komplikovaly nehody

Psáře - Nehoda dodávky a kamionu na 50. kilometru D1 směr Praha, k níž došlo v neděli 10. prosince odpoledne si vyžádala zásah hasičů ze Zruče nad Sázavou a Dekonta týmu. 

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

OBRAZEM: Advent slavili v sázavské Huti František

Sázava - Tento víkend uspořádalo Centrum sklářského umění v Sázavě advent na Huti František. Pro návštěvníky byl připraven bohatý program.

OBRAZEM: Advent na hradě v Týnci

Týnec nad Sázavou - Druhý advent si v muzeu na hradě v neděli 10. prosince připomněli návštěvníci tohoto místa. Kromě trhovců se šperky, domácím mýdlem či vánočními ozdobami se tam konalo také představení pro děti. Bílkovo kratochvílné divadlo sehrálo pohádku Jak chtěl Kašpárek slavit Vánoce. Podvečer se pak v muzeu konal vánoční koncert tria Bardolino.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT