Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nejvíce branek nastřílela votická starší přípravka

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží.

15.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

III. třída A

Úročnice – Týnec B 0:7, Myslič – Nespeky B 1:3, Soběhrdy – Sedlec-Prčice B 5:1, Bystřice – Krhanice 0:0, Netvořice – Votice B 2:1, Václavice – Ostředek 4:1, Pyšely – Křečovice 1:0.

1. Soběhrdy ⋌ 8 7 0 1 30:11 21
2. Pyšely⋌ 8 6 2 0 19:2  20
3. Týnec B⋌ 8 4 2 2 22:12 14
4. Václavice⋌ 8 4 2 2 27:19 14
5. Krhanice⋌ 8 4 1 3 19:16 13
6. Nespeky B⋌ 8 4 1 3 16:16 13
Bystřice⋌ 8 4 1 3 16:16 13
8. Netvořice⋌ 8 3 2 3 14:21 11
9. Křečovice⋌ 8 3 1 4 12:19 10
10. Votice B⋌ 8 2 3 3 16:17  9
11. Myslič⋌ 8 2 1 5 17:23  7
12. Úročnice⋌ 8 2 1 5  7:22  7
13. Ostředek⋌ 8 1 2 5 12:20  5
14. Sedlec-Prčice B⋌ 8 0 1 7 10:23  1

III. třída B

Blaník Načeradec – Čechtice A 3:3, Ratměřice – Křivsoudov 1:0, Pravonín – Tichonice 2:2, Bílkovice – Kondrac B 1:2, Struhařov B – Postupice 2:2, SK Načeradec – Nesp. Lhota 6:0, Velíš – Louňovice 2:2.

1. Křivsoudov⋌ 8 6 1 1 42:9  19
2. Pravonín⋌ 8 6 1 1 28:6  19
3. SK Načeradec⋌ 8 6 1 1 26:9  19
4. Kondrac B⋌ 8 5 0 3 17:12 15
5. Postupice⋌ 8 4 2 2 23:13 14
6. Tichonice⋌ 8 3 3 2 19:17 12
7. Ratměřice⋌ 8 4 0 4 10:17 12
8. Struhařov ⋌ 8 2 3 3  9:18  9
9. Čechtice ⋌ 8 2 2 4 16:28  8
10. Louňovice⋌ 8 1 4 3 16:18  7
11. Nesperská Lhota⋌ 8 2 1 5 10:35  7
12. Velíš⋌ 8 1 2 5 13:23  5
13. Bílkovice⋌ 8 1 2 5 11:23  5
14. Blaník Načeradec⋌ 8 0 4 4 11:23  4

IV. třída A

Úročnice B – Pecerady 6:3, Bukovany – Soběhrdy B 1:3, Zaječice – Jablonná 0:0, Poříčí B – Neveklov B 1:0, Miličín – Čerčany 5:0, Lešany – Bystřice B 3:0.

1. Lešany⋌ 8 8 0 0 33:5  24
2. Poříčí B⋌ 8 6 1 1 30:16 19
3. Miličín⋌ 8 5 1 2 27:11 16
4. Úročnice B⋌ 8 5 1 2 32:21 16
5. Čerčany ⋌ 8 5 0 3 28:18 15
6. Neveklov B⋌ 7 4 1 2 14:5  13
7. Bystřice B⋌ 8 3 0 5 19:27  9
8. Jablonná⋌ 8 2 2 4 18:26  8
9. Soběhrdy B⋌ 8 2 0 6 14:32  6
10. Zaječice⋌ 7 1 1 5  7:23  4
11. Bukovany⋌ 8 1 1 6 15:32  4
12. Pecerady⋌ 8 1 0 7 12:33  3

IV. třída B

Neustupov – Heřmaničky A 0:3, Ratměřice B – Vrchotovy Janovice B 1:5, Maršovice B – Drachkov 3:2, Olbramovice B – Mezno B 2:3, Miličín B – Jankov B 2:1, SK Přestavlky – Budenín 1:4.

1. Mezno B⋌ 8 7 0 1 27:8  21
2. Budenín⋌ 8 6 1 1 29:14 19
3. Jankov B⋌ 8 6 0 2 22:15 18
4. Miličín B⋌ 8 5 2 1 24:13 17
5. Maršovice B⋌ 8 4 1 3 20:10 13
6. SK Přestavlky⋌ 8 4 1 3 21:22 13
7. Vrchotovy Janovice B⋌ 8 4 0 4 14:14 12
8. Olbramovice B⋌ 8 3 1 4 30:13 10
9. Drachkov⋌ 8 3 0 5 21:25  9
10. Heřmaničky⋌ 8 2 0 6 10:19  6
11. Ratměřice B⋌ 8 1 0 7 11:34  3
12. Neustupov⋌ 8 0 0 8  6:48  0

IV. třída C

Tichonice B – Vracovice 2:2, Libež – Ostředek B 4:1, Kladruby – Divišov B 1:3, Chotýšany B – Popovice B 4:4, Teplýšovice C – Radošovice 3:2, Postupice B – Sokol Přestavlky B 2:3.

1. Divišov B⋌ 8 7 0 1 33:13 21
2. Popovice B⋌ 8 6 1 1 29:16 19
3. Sokol Přestavlky B⋌ 8 6 0 2 26:18 18
4. Postupice B⋌ 8 5 0 3 30:19 15
5. Libež⋌ 8 5 0 3 21:17 15
6. Radošovice⋌ 8 4 0 4 17:24 12
7. Chotýšany B⋌ 8 3 2 3 32:23 11
8. Teplýšovice C⋌ 8 3 0 5 19:27  9
9. Kladruby ⋌ 8 3 0 5 14:24  9
10. Vracovice⋌ 8 2 2 4 22:27  8
11. Tichonice B⋌ 8 1 1 6 14:25  4
12. Ostředek B⋌ 8 0 0 8 13:37  0

IV. třída D

Zdislavice B – Čechtice B 4:3, Hulice – Pravonín B 0:3, Dolní Kralovice B – Křivsoudov B 1:1, Libouň – Trhový Štěpánov B 1:4, Miřetice B – Keblov 1:3, Kamberk – Louňovice B 4:0.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 8 8 0 0 42:7  24
2. Zdislavice B⋌ 8 6 1 1 33:13 19
3. Miřetice B⋌ 8 6 0 2 45:16 18
4. Keblov⋌ 8 6 0 2 38:20 18
5. Libouň⋌ 8 4 0 4 39:23 12
6. Křivsoudov B⋌ 8 3 1 4 19:23 10
7. Kamberk⋌ 8 3 0 5 23:22  9
8. Čechtice B⋌ 8 3 0 5 24:36  9
9. Pravonín B⋌ 8 3 0 5 18:31  9
10. Hulice⋌ 8 2 1 5 14:41  7
11. Dolní Kralovice B⋌ 8 1 3 4 18:32  6
12. Louňovice B⋌ 8 0 0 8  4:53  0

OP dorost

Čechtice – Blaník Načeradec 4:1, Blaník Načeradec – Lukavec 7:0, Tichonice – Bystřice 1:1, Mezno – Divišov 1:4, Neveklov -Sedlec-Prčice 1:2, Čechtice – Čerčany 5:3, Lešany – Poříčí 4:2.

1. Čechtice⋌ 8 8 0 0 52:8  24
2. Sedlec/Prčice⋌ 8 7 1 0 35:14 22
3. Divišov⋌ 8 5 0 3 23:16 15
4. Čerčany⋌ 8 4 2 2 44:23 14
5. Lešany⋌ 8 4 0 4 24:35 12
6. Poříčí⋌ 8 3 1 4 23:19 10
7. Tichonice⋌ 8 3 1 4 25:24 10
8. Bystřice⋌ 8 2 4 2 15:16 10
9. Blaník Načeradec⋌ 8 2 1 5 18:28  7
10. Mezno⋌ 8 2 1 5 17:31  7
11. Neveklov⋌ 8 2 0 6  8:25  6
12. Lukavec⋌ 8 0 1 7  5:50  1

OP starší žáci

Vlašim B – Teplýšovice 2:2, Postupice – Trhový Štěpánov 2:1, Čechtice – Sedlec-Prčice 3:4, Olbramovice – Bílkovice 1:9, Miličín – Jankov 2:0.

1. Teplýšovice⋌ 8 6 2 0 53:9  20
2. Miličín⋌ 7 5 0 2 29:15 15
3. Vlašim B⋌ 8 4 1 3 28:14 13
4. Jankov⋌ 7 4 0 3 18:14 12
5. Postupice⋌ 8 3 2 3  9:9  11
6. Sedlec-Prčice⋌ 7 3 2 2 13:17 11
7. Bílkovice⋌ 7 3 2 2 22:28 11
8. Trhový Štěpánov⋌ 7 2 1 4 12:12  7
9. Poříčí ⋌ 7 2 1 4 14:18  7
10. Čechtice⋌ 7 2 1 4 16:21  7
11. Olbramovice⋌ 7 0 0 7  2:59  0

OS starší žáci 6 + 1

Úročnice – Louňovice 5:9, Křivsoudov – Struhařov 10:7, Maršovice – Chocerady 7:2, Velíš – Zdislavice 1:6, Pyšely – Přestavlky 18:2.

1. Pyšely⋌ 7 7 0 0 83:12 21
2. Křivsoudov⋌ 7 7 0 0 63:22 21
3. Vrchotovy Janovice⋌ 7 5 0 2 57:26 15
4. Zdislavice⋌ 8 5 0 3 44:41 15
5. Chocerady⋌ 7 4 0 3 57:36 12
6. Louňovice⋌ 7 3 1 3 46:32 10
7. Maršovice⋌ 7 3 0 4 23:35  9
8. Úročnice⋌ 8 3 0 5 29:56  9
9. Velíš⋌ 8 1 1 6 16:51  4
10. Struhařov⋌ 7 1 0 6 19:57  3
11. Přestavlky⋌ 7 0 0 7 16:85  0

OP mladší žáci 7 + 1

Čerčany – Krhanice 2:2, Sedlec-Prčice – Benešov B 0:6, Bystřice – Týnec 0:0.

1. Benešov B⋌ 8 7 0 1 36:14 21
2. Sedlec-Prčice⋌ 8 6 0 2 40:19 18
3. Týnec⋌ 8 4 1 3 22:18 13
4. Čerčany⋌ 8 2 1 5 22:30  7
5. Bystřice⋌ 8 2 1 5 17:30  7
6. Krhanice⋌ 8 1 1 6 13:39  4

OS mladší žáci 5 + 1 A

Týnec – Křečovice 8:2, Mezno – Bílkovice 11:5, Struhařov – Ostředek 10:7.

1. Struhařov⋌ 8 7 0 1 98:28  21
2. Týnec⋌ 8 7 0 1 69:39  21
3. Mezno⋌ 8 6 0 2 96:39  18
4. Bílkovice⋌ 8 2 1 5 29:63   7
5. Ostředek⋌ 8 1 1 6 34:63   4
6. Křečovice⋌ 8 0 0 8 16:110  0

OS mladší žáci B 5 + 1

Dolní Kralovice – Trhový Štěpánov 0:3, Popovice – Pravonín 1:11, SK Načeradec – Tichonice 1:14.

1. Tichonice⋌ 8 7 1 0 86:15  22
2. Trhový Štěpánov⋌ 8 6 1 1 77:23  19
3. Pravonín⋌ 8 5 1 2 70:22  16
4. Dolní Kralovice⋌ 8 3 1 4 52:37  10
5. SK Načeradec⋌ 8 1 0 7 41:75   3
6. Popovice⋌ 8 0 0 8  8:162  0

OP starší přípravka 5 + 1

Benešov – Pecerady 13:0, Senohraby – Vlašim 5:11, Chotýšany – Votice 2:22, Olbramovice – Sedlec-Prčice 8:7, Teplýšovice – Nespeky 5:3.

1. Olbramovice⋌ 7 7 0 0 76:27  21
2. Vlašim⋌ 7 6 1 0 94:15  19
3. Benešov⋌ 7 5 1 1 70:20  16
4. Sedlec-Prčice⋌ 7 4 0 3 73:39  12
5. Senohraby⋌ 7 4 0 3 47:37  12
6. Teplýšovice⋌ 7 3 0 4 49:38   9
7. Nespeky⋌ 7 2 1 4 43:28   7
8. Votice⋌ 7 1 1 5 36:64   4
9. Pecerady⋌ 7 0 2 5 13:72   2
10. Chotýšany⋌ 7 0 0 7  8:169  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Bystřice – Soběhrdy 4:3, Postupice – Maršovice 7:6, Struhařov – Neveklov 2:7, Miličín – Jankov 5:3, Pyšely – Vrchotovy Janovice 10:4.

1. Postupice⋌ 7 7 0 0 71:17 21
2. Netvořice⋌ 7 6 0 1 59:13 18
3. Bystřice⋌ 7 6 0 1 53:25 18
4. Pyšely⋌ 7 5 1 1 55:26 16
5. Jankov⋌ 7 3 2 2 40:33 11
6. Soběhrdy⋌ 7 3 1 3 33:21 10
7. Miličín⋌ 7 3 0 4 27:38  9
8. Neveklov⋌ 8 2 1 5 22:39  7
9. Maršovice⋌ 8 1 1 6 24:49  4
10. Vrchotovy Janovice⋌ 8 1 0 7 18:56  3
11. Struhařov⋌ 7 0 0 7  8:93  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Vlašim B – Miřetice 10:2, Křivsoudov – Tichonice 10:0, Trhový Štěpánov – Divišov 20:0, Velíš – Kondrac 3:10, Teplýšovice B – Zdislavice 6:6.

1. Vlašim B⋌ 7 7 0 0 69:19  21
2. Křivsoudov⋌ 7 6 0 1 73:19  18
3. Teplýšovice⋌ 7 4 1 2 57:41  13
4. Kondrac⋌ 7 4 0 3 71:29  12
5. Trhový Štěpánov⋌ 7 4 0 3 55:40  12
6. Zdislavice⋌ 7 3 1 3 57:32  10
7. Velíš⋌ 7 3 0 4 47:43   9
8. Tichonice⋌ 7 2 0 5 35:50   6
9. Miřetice⋌ 7 1 0 6 13:76   3
10. Divišov⋌ 7 0 0 7  5:133  0

Autor: Pavel Šimáček

15.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační fotografie.

Konopiště bude patřit běžcům

OBRAZEM: Druhý volební den na Benešovsku

Benešovsko - Přinášíme vám fotografie z druhého volebního dne do poslanecké sněmovny z Benešovska.

Obyvatelé gruzínského města Rustava navštívili Posázaví

Týnec nad Sázavou - Zástupci obyvatel gruzínského města Rustava zavítali tento týden do Týnce nad Sázavou, aby se blíže seznámili s fungováním obecně prospěšné společnosti Posázaví. Jejich úkolem, při návštěvě města na Benešovsku, bylo také získávání informací v oblasti spolupráce samosprávy s podnikateli, neziskovými organizacemi a občany. Kromě Týnce nad Sázavou navštívila gruzínská delegace i Prahu a Karlovy Vary.

Pro volby zůstala už jen oficiální místa

Benešovsko – Jen pozvolna se včera do některých volebních místností trousili voliči na Benešovsku. Ti hlasovali pouze na tradičních místech obcí či osad zapsaných na oficiálním seznamu volebních míst. Ještě před několika lety ale figurovaly mezi takovými místy dokonce i chatové osady. Například u Benešova Sayrayt nebo Pilátka.

Právě jsme se narodili

Benešov /FOTOGALERIE/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát narozených ve 42. týdnu v roce 2017.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení