III. třída A

Poříčí B – Teplýšovice B 2:2, Olbramovice – Netvořice 0:0, Týnec B – Sedlec-Prčice B 3:0, Bystřice – Pyšely 3:0, Václavice – Jírovice 0:0, Nespeky B – Úročnice 3:1, Votice B-Krhanice 1:1.

1. Pyšely⋌ 4 3 0 1  9:6  9
2. Olbramovice⋌ 4 2 2 0  7:1  8
3. Jírovice⋌ 4 2 2 0  7:4  8
4. Krhanice⋌ 4 2 1 1 10:7  7
5. Sedlec-Prčice B⋌ 4 2 1 1  7:5  7
6. Týnec B⋌ 4 2 1 1  8:8  7
7. Nespeky B⋌ 4 2 0 2 11:7  6
8. Bystřice⋌ 4 1 2 1  6:6  5
9. Poříčí B⋌ 4 1 1 2  8:10 4
10. Teplýšovice B⋌ 4 1 1 2  6:8  4
11. Václavice⋌ 4 1 1 2  4:6  4
12. Netvořice⋌ 4 0 3 1  5:6  3
13. Úročnice⋌ 4 0 2 2  4:8  2
14. Votice B⋌ 4 0 1 3  6:16 1

III. třída B

Divišov B – Kondrac B 5:1, Bílkovice – Ratměřice 1:0, Čechtice – Libež 0:1, Kamberk – Nesperská Lhota 4:2, Tichonice – Miličín 4:1, Blaník Načeradec – Louňovice 4:1, Trhový Štěpánov – Myslič 3:1.

1. Kamberk⋌ 4 4 0 0 13:3  12

2. Trhový Štěpánov⋌ 4 3 1 0  8:1  10
3. Libež⋌ 4 3 0 1  3:3   9
4. Tichonice ⋌ 4 2 1 1 12:6   7
5. Divišov B⋌ 4 2 0 2 12:5   6
6. Čechtice⋌ 4 2 0 2  8:5   6
7. Blaník Načeradec⋌ 4 2 0 2  5:6   6
8. Bílkovice⋌ 4 2 0 2  3:5   6
9. Kondrac B⋌ 4 1 2 1  7:8   5
10. Nesperská Lhota⋌ 4 1 2 1  5:6   5
11. Miličín⋌ 4 1 1 2  7:9   4
12. Louňovice⋌ 4 1 0 3  4:10  3
13. Myslič⋌ 4 0 1 3  3:13  1
14. Ratměřice⋌ 4 0 0 4  2:12  0

IV. třída A

Čerčany – Křečovice 3:3, Lešany – Bukovany 4:3, Zaječice – Jablonná 2:5, Neveklov B – Pecerady 0:1, Chocerady B – Úročnice 5:6, Soběhrdy B – Ostředek 4:0.

1. Jablonná⋌ 4 4 0 0 15:5  12
2. Čerčany⋌ 4 3 1 0 18:4  10
3. Chocerady B⋌ 4 3 0 1 25:9   9
4. Pecerady⋌ 4 2 2 0  9:5   8
5. Úročnice B⋌ 3 2 1 0 15:8   7
6. Lešany⋌ 4 2 0 2 10:12  6
7. Sokol Přestavlky B⋌ 3 1 1 1  5:4   4
8. Soběhrdy B⋌ 3 1 0 2  5:15  3
9. Křečovice⋌ 3 0 2 1  4:6   2
10. Neveklov B⋌ 4 0 2 2  2:8   2
11. Bukovany⋌ 4 0 1 3  6:15  1
12. Zaječice⋌ 4 0 1 3  4:14  1
13. Ostředek⋌ 4 0 1 3  5:18  1

IV. třída B

Olbramovice B – Jankov B 7:0, Chotýšany B – Popovice B 4:1, Budenín – Mezno B 2:1, Heřmaničky – Struhařov B 2:5, Drachkov – Vrchotovy Janovice B 2:2, SK Přestavlky – Maršovice B 2:2.

1. Olbramovice B⋌ 3 3 0 0 19:5  9
2. Jankov B⋌ 4 3 0 1 10:13 9
3. Struhařov B⋌ 4 2 1 1 13:9  7
4. Postupice B ⋌ 3 2 1 0  9:5  7
5. Budenín⋌ 4 2 1 1 11:9  7
6. SK Přestavlky⋌ 4 2 1 1  8:6  7
7. Drachkov⋌ 4 1 1 2 12:9  4
8. Chotýšany B⋌ 3 1 1 1 10:10 4
9. Maršovice B⋌ 3 1 1 1  7:8  4
10. Vrchotovy Janovice B⋌ 4 1 1 2  9:11 4
11. Mezno B⋌ 4 1 0 3  6:12 3
12. Popovice B⋌ 4 1 0 3  9:16 3
13. Heřmaničky⋌ 4 0 0 4  8:18 0

IV. třída C

Vracovice – Zdislavice B 4:1, Čechtice B – Trhový Štěpánov B 1:5, Libouň – Hulice 2:4, Dolní Kralovice B – Velíš 1:5, Keblov – Kladruby 5:1, Miřetice B – Křivsoudov B 0:1.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 4 4 0 0 25:2  12
2. Velíš⋌ 4 3 0 1 15:7   9
3. Hulice⋌ 4 2 2 0 14:11  8
4. Radošovice⋌ 3 2 1 0 10:7   7
5. Čechtice B⋌ 3 2 0 1  8:8   6
6. Zdislavice B⋌ 4 2 0 2 13:16  6
7. Křivsoudov B⋌ 3 1 2 0  5:4   5
8. Keblov⋌ 4 1 1 2 11:12  4
9. Dolní Kralovice B⋌ 4 1 0 3 10:14  3
10. Vracovice⋌ 3 1 0 2  7:11  3
11. Miřetice B⋌ 4 0 2 2 10:13  2
12. Kladruby⋌ 4 0 2 2  9:15  2
13. Libouň⋌ 4 0 0 4  5:22  0

OP dorost

Divišov – Bílkovice 2:3, Trhový Štěpánov – Struhařov 1:1, Posázaví – Pravonín 1:5, Tichonice – Úročnice 0:5.

1. Bílkovice⋌ 2 2 0 0 7:3  6
2. Trhový Štěpánov⋌ 2 1 1 0 8:1  4
3. Pravonín⋌ 1 1 0 0 5:1  3
4. Jankov⋌ 1 1 0 0 4:1  3
5. Úročnice⋌ 2 1 0 1 6:4  3
6. Divišov⋌ 2 1 0 1 7:7  3
7. Struhařov⋌ 2 0 1 1 2:5  1
8. Posázaví⋌ 2 0 0 2 5:10 0
9. Tichonice⋌ 2 0 0 2 0:12 0

OP starší žáci 7 + 1

Chocerady – Týnec 5:2, Křivsoudov – SK Načeradec 4:6, Teplýšovice – Chotýšany 7:3, Bystřice – Tichonice 5:2, Mezno – Neveklov 13:3, Senohraby – Ostředek 5:2, Pravonín – Bílkovice 2:1.

1. Mezno⋌ 3 3 0 0 32:10 9
2. Senohraby⋌ 3 3 0 0 24:10 9
3. Chocerady⋌ 3 3 0 0 20:6  9
4. Pravonín⋌ 3 3 0 0 13:2  9
5. Bystřice⋌ 3 3 0 0 14:4  9
6. Křivsoudov⋌ 3 2 0 1 15:9  6
7. Bílkovice⋌ 3 1 0 2  5:5  3
8. Týnec⋌ 3 1 0 2  6:8  3
9. Načeradec⋌ 3 1 0 2 10:14 3
10. Teplýšovice⋌ 3 1 0 2 11:23 3
11. Ostředek⋌ 3 0 0 3  4:12 0
12. Chotýšany⋌ 3 0 0 3  5:16 0
13. Neveklov⋌ 3 0 0 3  8:27 0
14. Tichonice⋌ 3 0 0 3  9:30 0

OP mladší žáci 7 + 1

Vlašim B – Trhový Štěpánov 11:0, Minerva – Benešov C 0:9, Kondrac – Jankov 3:7, Teplýšovice – Sedlec-Prčice 5:1, Struhařov – Nespeky 1:11, Mezno – Bystřice 1:7, Trhový Štěpánov – Poříčí 0:9.

1. Poříčí⋌ 3 3 0 0 28:2  9
2. Teplýšovice⋌ 3 3 0 0 20:1  9
3. Benešov C⋌ 3 2 0 1 17:7  6
4. Bystřice⋌ 2 2 0 0 11:1  6
5. Jankov⋌ 3 2 0 1 13:8  6
6. Sedlec-Prčice⋌ 3 2 0 1 10:6  6
7. Nespeky⋌ 2 1 1 0 17:7  4
8. Mezno⋌ 3 1 1 1 12:15 4
9. Vlašim B⋌ 2 1 0 1 15:6  3
10. Kondrac⋌ 3 0 0 3  3:13 0
11. Struhařov⋌ 3 0 0 3  2:22 0
12. Trhový Štěpánov⋌ 3 0 0 3  0:24 0
13. Minerva⋌ 3 0 0 3  0:36 0

OS mladší žáci 7 + 1

Vrchotovy Janovice/Votice – Křečovice 6:0, Olbramovice – Netvořice 3:2, Týnec – Soběhrdy 4:3, Lukavec – Pecerady 1:6, Václavice – Velíš 9:0, Miřetice – Maršovice 1:0.

1. Vr.Janovice/Votice⋌ 3 3 0 0 13:2  9
2. Miřetice⋌ 3 3 0 0 11:3  9
3. Olbramovice⋌ 3 2 1 0  7:5  7
4. Netvořice⋌ 3 2 0 1 16:4  6
5. Pecerady⋌ 2 2 0 0 10:4  6
6. Soběhrdy⋌ 3 1 1 1 10:5  4
7. Václavice⋌ 3 1 0 2 13:9  3
8. Maršovice⋌ 3 1 0 2  9:6  3
9. Ostředek⋌ 2 1 0 1  1:2  3
10. Týnec⋌ 3 1 0 2  6:9  3
11. Velíš⋌ 3 1 0 2  9:19 3
12. Křečovice⋌ 4 0 0 4  3:20 0
13. Lukavec⋌ 3 0 0 3  1:21 0

OP starší přípravka 5 + 1

Neveklov – Benešov B 4:10, Vlašim - Bystřice 4:0, Poříčí – Ratměřice 14:4, Benešov A – Votice 2:15, Senohraby – Bystřice 8:5, Sedlec-Prčice – Neveklov 1:7.

1. Senohraby⋌ 4 4 0 0 45:9  12
2. Poříčí⋌ 3 3 0 0 28:9   9
3. Vlašim⋌ 3 3 0 0 14:5   9
4. Benešov B⋌ 2 2 0 0 43:4   6
5. Votice⋌ 4 2 0 2 36:19  6
6. Neveklov⋌ 4 2 0 2 29:15  6
7. Bystřice⋌ 4 2 0 2 31:18  6
8. Ratměřice⋌ 4 1 0 3 27:28  3
9. Benešov A⋌ 3 0 0 3  5:43  0
10. Sedlec-Prčice⋌ 4 0 0 4  7:52  0
11. Teplýšovice⋌ 3 0 0 3  2:65  0

OS starší přípravky A 5 + 1

Týnec – Soběhrdy 1:10, Sedlec-Prčice B – Miličín 1:13, Votice B – Krhanice 8:7.

1. Benešov C⋌ 3 3 0 0 29:8  9
2. Soběhrdy⋌ 2 2 0 0 22:1  6
3. Pecerady/Netvořice⋌ 3 2 0 1 32:12 6
4. Jankov⋌ 2 2 0 0 21:6  6
5. Miličín⋌ 4 2 0 2 30:23 6
6. Krhanice⋌ 4 2 0 2 20:18 6
7. Týnec⋌ 2 1 0 1  7:11 3
8. Votice B⋌ 4 1 0 3 12:43 3
9. Nespeky⋌ 2 0 0 2  4:11 0
10. Sedlec-Prčice⋌ 4 0 0 4  6:50 0

OS starší přípravky B 5 + 1

Divišov – Postupice 1:9, Čechtice – Pravonín 10:2, Tichonice – Dolní Kralovice 5:4, Blaník Načeradec – Kácov 3:9, Trhový Štěpánov – Bílkovice 10:1.

1. Čechtice⋌ 4 4 0 0 40:2  12
2. Postupice⋌ 4 4 0 0 35:2  12
3. Kácov⋌ 4 3 0 1 53:8   9
4. Trhový Štěpánov⋌ 4 3 0 1 24:21  9
5. Blaník Načeradec⋌ 4 2 1 1 23:22  7
6. Tichonice⋌ 4 2 0 2 12:22  6
7. Zdislavice⋌ 3 1 1 1 13:14  4
8. Divišov⋌ 4 1 0 3 30:31  3
9. Křivsoudov⋌ 3 1 0 2 14:17  3
10. Pravonín⋌ 4 1 0 3 17:30  3
11. Dolní Kralovice⋌ 4 0 0 4  7:25  0
12. Bílkovice⋌ 4 0 0 4  2:76  0