III. třída A

Bystřice – Sedlec-Prčice B 2:1, Olbramovice – Nespeky B 4:1, Týnec B – Soběhrdy 0:0, Křečovice – Úročnice 0:0, Votice B – Pyšely 2:2, Václavice – Krhanice 1:4, Netvořice – Lešany 1:0.

1. Krhanice⋌ 17 13 2  2 49:24 41
2. Soběhrdy⋌ 17 12 2  3 47:24 38
3. Pyšely⋌ 17  9 3  5 46:26 30
4. Netvořice⋌ 17  9 2  6 27:30 29
5. Olbramovice⋌ 17  8 2  7 39:34 26
6. Nespeky B⋌ 17  8 2  7 32:29 26
7. Sedlec-Prčice B⋌ 17  7 4  6 42:27 25
8. Václavice⋌ 17  7 3  7 40:39 24
9. Votice B⋌ 17  5 6  6 40:42 21
10. Bystřice⋌ 17  6 2  9 37:38 20
11. Týnec B⋌ 17  6 2  9 30:51 20
12. Úročnice⋌ 17  4 5  8 23:30 17
13. Lešany⋌ 17  3 3 11 28:58 12
14. Křečovice⋌ 17  1 4 12 27:55  7

III. třída B

Chotýšany – Divišov B 3:2, Čechtice – Trhový Štěpánov 2:2, Tichonice – Bílkovice 1:1, Ratměřice – Louňovice 1:0, Blaník Načeradec – Teplýšovice B 0:2, Kondrac B – Keblov 7:0, Postupice – Myslič 6:1.

1. Postupice⋌ 17 14 1  2 58:14 43
2. Chotýšany⋌ 17 10 4  3 46:27 34
3. Čechtice⋌ 17 10 3  4 43:32 33
4. Kondrac B⋌ 17  9 3  5 49:25 30
5. Teplýšovice B⋌ 17  9 2  6 55:30 29
6. Trhový Štěpánov ⋌ 17  7 5  5 24:20 26
7. Tichonice ⋌ 17  6 6  5 31:31 24
8. Blaník Načeradec⋌ 17  7 1  9 30:35 22
9. Bílkovice⋌ 17  6 4  7 22:28 22
10. Ratměřice⋌ 17  5 5  7 28:44 20
11. Divišov B⋌ 17  4 3 10 24:29 15
12. Myslič⋌ 17  4 3 10 21:50 15
13. Louňovice⋌ 17  3 3 11 18:41 12
14. Keblov⋌ 17  1 5 11 20:63  8

IV. třída A

So. Přestavlky B – Úročnice B 1:1, Čerčany – Jablonná 1:1, Bystřice B – Poříčí B 1:3, Pecerady – Drachkov 2:0, Bukovany – Ostředek 2:3, Neveklov B – Soběhrdy B 1:0.

1. Poříčí B⋌ 13 9 2  2 55:29 29
2. Pecerady⋌ 13 9 2  2 31:15 29
3. Čerčany⋌ 13 8 2  3 59:21 26
4. Jablonná⋌ 13 8 1  4 39:27 25
5. Ostředek⋌ 13 7 3  3 42:27 24
6. Sokol Přestavlky⋌ 13 6 4  3 35:31 22
7. Úročnice B⋌ 13 5 5  3 45:39 20
8. Neveklov B⋌ 13 4 2  7 14:26 14
9. Soběhrdy B⋌ 13 3 3  7 15:48 12
10. Bukovany⋌ 13 2 4  7 27:44 10
11. Bystřice B⋌ 13 1 3  9 22:45  6
12. Drachkov⋌ 13 0 1 12 14:46  1

IV. třída B

SK Přestavlky – Neustupov 8:1, Olbramovice B – Miličín 1:1, Jankov B – Zaječice 1:2, Mezno B – Maršovice B 1:1, Vrchotovy Janovice B – Struhařov B 1:2, Heřmaničky – Budenín 0:3.

1. Struhařov ⋌ 13 10 3  0 49:20 33
2. Miličín⋌ 13  9 4  0 45:14 31
3. Olbramovice B⋌ 13  7 4  2 63:17 25
4. SK Přestavlky⋌ 13  8 0  5 53:28 24
5. Budenín⋌ 13  7 3  3 40:25 24
6. Vrch. Janovice B⋌ 13  5 1  7 31:27 16
7. Maršovice B⋌ 13  4 4  5 29:39 16
8. Mezno B⋌ 13  4 3  6 27:32 15
9. Zaječice⋌ 13  4 1  8 28:43 13
10. Jankov B⋌ 13  3 2  8 29:48 11
11. Neustupov⋌ 13  3 1  9 23:66 10
12. Heřmaničky⋌ 13  1 0 12 12:70  3

IV. třída C

Libež – Postupice B 1:1, Velíš – Trhový Štěpánov B 2:2, Kladruby – Chotýšany B 0:3, Chocerady B – Popovice B 2:7, Radošovice – Tichonice B 3:2.

1. Libež⋌ 12 9 2  1 65:11 29
2. Trhový Štěpánov B⋌ 12 9 2  1 39:10 29
3. Velíš⋌ 12 9 1  2 39:17 28
4. Postupice B⋌ 12 6 2  4 46:29 20
5. Chocerady B⋌ 12 6 1  5 39:28 19
6. Chotýšany B⋌ 12 6 0  6 39:28 18
7. Popovice B⋌ 11 5 1  5 30:27 16
8. Radošovice⋌ 12 5 0  7 21:47 15
9. Kladruby⋌ 12 3 0  9 21:40  9
10. Tichonice B⋌ 12 2 0 10 16:73  6
11. Louňovice B⋌ 11 0 1 10 12:57  1

IV. třída D

Libouň – Pravonín B 5:3, Čechtice B – Vracovice 1:2, Dolní Kralovice B – Kamberk 0:2, Zdislavice B – Nesperská Lhota 2:1, Křivsoudov B – Miřetice B 2:2.

1. Kamberk⋌ 12 10 1 1 56:10 31
2. Nesperská Lhota⋌ 12 10 0 2 40:17 30
3. Zdislavice B⋌ 12  8 3 1 33:20 27
4. Miřetice B⋌ 12  6 2 4 41:33 20
5. Křivsoudov B⋌ 12  4 2 6 19:26 14
6. Pravonín B⋌ 12  4 1 7 25:46 13
7. Vracovice⋌ 12  4 0 8 36:34 12
8. Čechtice B⋌ 11  3 3 5 23:26 12
9. Libouň⋌ 12  4 0 8 33:48 12
10. Dolní Kralovice B⋌ 12  3 1 8 17:36 10
11. Hulice⋌ 11  2 1 8 17:44  7

OP dorost

Sokol Přestavlky – Divišov 1:0, Čerčany – Lukavec 4:3, Jankov – Bílkovice 2:0, Úročnice – Struhařov 1:2, Trhový Štěpánov – Posázaví 10:0.

1. Lukavec⋌ 10 8 1  1 48:14 25
2. Jankov⋌ 10 8 1  1 27:10 25
3. Struhařov⋌ 10 8 0  2 32:19 24
4. Divišov⋌ 10 6 0  4 53:30 18
5. Čerčany⋌ 10 6 0  4 44:23 18
6. Trhový Štěpánov⋌ 10 3 1  6 27:27 10
7. Sokol Přestavlky⋌ 10 3 1  6 34:35 10
8. Úročnice⋌ 10 3 0  7 24:36  9
9. Bílkovice⋌ 10 3 0  7 25:45  9
10. Posázaví⋌ 10 0 0 10  8:83  0

OP starší žáci

T. Štěpánov – Maršovice 3:0, Pravonín – Křivsoudov 7:5, Olbramovice – Krhanice 2:5, Nespeky – Chocerady 6:1.

1. Pravonín⋌ 8 6 1 1 30:11 19
2. Nespeky⋌ 8 5 3 0 40:6  18
3. Trhový Štěpánov⋌ 8 4 0 4 31:28 12
4. Olbramovice⋌ 8 3 1 4 19:30 10
5. Křivsoudov⋌ 8 3 0 5 27:32  9
6. Maršovice⋌ 8 2 3 3 12:17  9
7. Chocerady⋌ 8 2 2 4 15:24  8
8. Krhanice⋌ 8 1 2 5 20:46  5

OS starší žáci 6 + 1

Bystřice – SK Načeradec 11:0, Mezno – Miličín 6:1, Tichonice – Bílkovice 5:2, Postupice – Ostředek 2:4.

1. Bystřice⋌ 8 8 0 0 70:1  24
2. Postupice⋌ 8 6 0 2 37:12 18
3. Tichonice⋌ 8 5 0 3 37:23 15
4. Miličín⋌ 8 3 1 4 12:28 10
5. SK Načeradec⋌ 8 3 0 5 21:52  9
6. Ostředek⋌ 8 2 1 5 15:49  7
7. Mezno⋌ 8 2 0 6 28:38  6
8. Bílkovice⋌ 8 2 0 6 18:35  6

OP mladší žáci 7 + 1

Netvořice – Vrchotovy Janovice 9:1, Nespeky – Trhový Štěpánov 3:2, Senohraby – Vlašim B 2:1, Sedlec-Prčice – Benešov C 3:2, Teplýšovice – Jankov 2:1.

1. Sedlec-Prčice⋌ 10 10 0  0 82:15 30
2. Senohraby⋌ 10  8 1  1 46:15 25
3. Teplýšovice⋌ 10  6 0  4 42:26 18
4. Jankov⋌ 10  5 1  4 38:34 16
5. Nespeky⋌ 10  4 1  5 39:25 13
6. Benešov C⋌ 10  4 1  5 35:35 13
7. Trhový Štěpánov⋌ 10  4 1  5 26:28 13
8. Vlašim B⋌ 10  3 1  6 21:50 10
9. Netvořice⋌ 10  3 0  7 32:41  9
10. Vrch. Janovice⋌ 10  0 0 10  7:99  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Křečovice – Neveklov 5:8, Pecerady – Soběhrdy 3:5, Václavice – Týnec 4:1.

1. Pyšely⋌ 6 6 0 0 91:15 18
2. Neveklov⋌ 7 6 0 1 78:35 18
3. Soběhrdy⋌ 7 4 1 2 42:37 13
4. Pecerady⋌ 7 2 2 3 29:43  8
5. Křečovice⋌ 7 2 1 4 25:68  7
6. Václavice⋌ 7 1 0 6 21:52  3
7. Týnec⋌ 7 1 0 6 22:58  3

OS mladší žáci B 5 + 1

Mezno – Kondrac 4:8, Bystřice – Chotýšany 15:1, Teplýšovice – Dolní Kralovice 2:7.

1. Bystřice⋌ 7 6 0 1 71:13 18
2. Dolní Kralovice⋌ 7 5 1 1 64:24 16
3. Kondrac⋌ 7 4 0 3 46:42 12
4. Mezno⋌ 7 3 2 2 45:42 11
5. Chotýšany⋌ 7 2 1 4 23:57  7
6. Popovice⋌ 6 1 0 5 25:52  3
7. Teplýšovice⋌ 7 1 0 6 22:66  3

OP starší přípravka 5 + 1

Netvořice – Votice 6:6, Vlašim A – Sedlec-Prčice 18:4, Benešov – Pyšely 8:6, Senohraby – Jankov 4:1.

1. Vlašim A⋌ 11 10 1  0 172:41  31
2. Poříčí A⋌ 10  9 1  0 161:15  28
3. Votice⋌ 11  6 1  4  77:53  19
4. Benešov⋌ 11  6 1  4  66:69  19
5. Pyšely⋌ 11  6 0  5  73:81  18
6. Senohraby⋌ 11  6 0  5  58:103 18
7. Olbramovice⋌ 10  5 2  3  56:55  17
8. Netvořice⋌ 11  4 1  6  63:110 13
9. Sedlec-Prčice⋌ 11  1 2  8  45:104  5
10. Jankov⋌ 11  1 1  9  34:80   4
11. Týnec⋌ 10  0 0 10  26:120  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Poříčí B – Lešany 22:2, Struhařov – Neveklov 3:10, Bystřice – Soběhrdy 7:6, Maršovice – Krhanice 4:4, Nespeky – Ostředek 3:7.

1. Poříčí B⋌ 10 9 1 0 134:27  28
2. Bystřice⋌ 10 7 2 1  66:29  23
3. Struhařov⋌ 10 6 1 3  79:47  19
4. Soběhrdy⋌ 10 6 0 4  58:39  18
5. Neveklov⋌ 10 6 0 4  59:56  18
6. Nespeky⋌ 10 4 0 6  53:53  12
7. Ostředek⋌ 10 3 0 7  31:55   9
8. Lešany⋌ 10 3 0 7  36:100  9
9. Maršovice⋌ 10 2 1 7  21:77   7
10. Krhanice⋌ 10 1 1 8  24:78   4

OS starší přípravky B 5 + 1

Tichonice – Divišov 9:1, Ratměřice – Křivsoudov 3:9, Velíš – Vlašim B 1:4, Zdislavice – Čechtice 2:7, Postupice – Miřetice 9:3.

1. Křivsoudov⋌ 10 9 0  1 103:30  27
2. Ratměřice⋌ 10 7 0  3  79:40  21
3. Postupice⋌ 10 6 2  2  50:31  20
4. Miřetice⋌ 10 6 1  3  60:51  19
5. Vlašim B⋌ 10 6 1  3  52:45  19
6. Velíš⋌ 10 4 2  4  50:37  14
7. Čechtice⋌ 10 4 1  5  46:52  13
8. Tichonice⋌ 10 3 0  7  44:52   9
9. Divišov⋌ 10 1 1  8  29:83   4
10. Zdislavice⋌ 10 0 0 10  10:102  0