DOLNÍ KRALOVICE – VRCHOTOVY JANOVICE 0:1

Po úvodním oťukávání hosté několikrát nebezpečně zahrozili a v 18. minutě skórovali, když po centru hlavičkoval Linhart do protipohybu gólmana. Domácí se snažili kontrovat, ale jejich střelecké pokusy stačili zablokovat obránci Janovic.
Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Kralovičtí se do hostů zakousli, vytvořili si místy drtivý tlak, ale do příležitostí je výborně hrající obrana Janovic, také kvůli domácí nervozitě, nepouštěla. A když v závěru trefil Rudolf Šaman odražený míč z osmi metrů opět do obránce, odvezli si Janovičtí domů tři body.
Branka: Linhart. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Dolní Kralovice: J. Doležal – Prchal, Vošický, Roháč – Jan Marušák, Zubec (46. Boček), Hanousek, Malina – Rud. Šaman, T. Jelínek (65. Jiří Marušák), Martin Dvořák (38. Pitelka). Vrchotovy Janovice: Vávra – Bureš, Hampl, Suchan, Kahoun, Linhart, Sochůrek, Potůček, Němec, Hrdlovič, Rouš. Střídali: Toman, Sázavský, Kleňha, Procházka.

SK NAČERADEC – JANKOV 2:2

Do posledního podzimního zápasu byli domácí rádi, že dali dohromady 11 hráčů. Přesto jim patřil úvod, ale Jeništa neproměnil tři sóla, Urbanovu slabou střelu vykopli hosté z brankové čáry a s ranou osamoceného Kříže si lehce poradil brankář. Po 20 minutách se Jankovští osmělili a dvakrát vynikl v brance domácích Smetana. Hosté ještě přidali na důrazu, ale byli nepřesní v zakončení. Ve 38. minutě však poslal domácí Franc slabou „malou domů", míče se zmocnil Horčička a otevřel skóre – 0:1.
Ihned po přestávce poslal M. Smetana opět krátkou „malou domů" a „vysmátý" Horčička nabídkou opět nepohrdl – 0:2. Pro Načeradské to byl šok, ze kterého se dlouho nemohli vzpamatovat. Až v 68. minutě se nadechl k sólu stoper Dražďák a bombou z 20 metrů vymetl šibenici – 1:2. Za chvíli vypálil pěkně za šestnáctkou Čáp a bylo vyrovnáno. Domácí mohli i vyhrát, ovšem Voženílek, ale především Urban, však šance neproměnili. Zápas se dohrával ve velmi husté mlze a skončil asi spravedlivou remízou.
Branky: Dražďák, Čáp – Horčička 2. Rozhodčí: Kočí. Poločas: 0:1. SK Načeradec: J. Smetana – M. Smetana, Štamberg, Dražďák, Franc – Voženílek, Urban, D. Čáp, Suchopár – Kříž, Jeništa. Jankov: Nerad – Hameršmíd, D. Čermák, P. Skála, Peroutka, Vrzal, Balík, L. Skála, Horčička, Uhliar, Procházka. Střídali: Vosátka, Kratochvíl, M. Čermák, Mrázek.

JÍROVICE – MARŠOVICE 1:0

Lídr tabulky z Maršovic byl v prvním poločase aktivnější, měl míč častěji na kopačkách, ale bez gólového efektu.
Ve druhé půli se hra vyrovnala, domácí se dostávali k nebezpečným zakončením a nakonec po dobře zahrané standardní situaci skóroval Reinberger. Hosté se snažili na konci utkání alespoň o remízu, ale dobře hrající Jírovičtí si vítězství už pohlídali.
Branka: Reinberger. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Borkovec, Mizera, Krákora, Beneš, Klepl, Pokorný, Svoboda, Pazdera, Kulda. Střídali: Reinberger, Pěkný, F. Stibůrek, Sahula. Maršovice: Fillip – Procházka, Řezníček, Zavadil, Šach, Šetina, Bartoš, R. Hašek, Hlaváč, Hampešt, Zderadička. Střídali: M. Hašek, Bačík, Pechač.

PRAVONÍN – CHOTÝŠANY 6:0

V utkání průměrné úrovně začali lépe domácí a trvalým tlakem se snažili dobýt hostující bránu. Chotýšanští ale dobře bránili a předvedli několik brejkových akcí a standardních situací, které ale gólově nezakončili. Pravonínští stupňovali tlak, ale nervozita jim svazovala nohy. Ani z nejvyloženějších šancí se jim nedařilo vstřelit gól. To se náhodně podařilo až v 25. minutě, kdy si centrovaný míč hlavou tečoval obránce Chotýšan do vlastní sítě. Šťastný gól domácí uklidnil, dobře kombinovali, vytvářeli si šance a v 28. minutě se podruhé radovali. Po perfektním zatažení míče podél postranní čáry D. Vlasákem a přesné přihrávce, skóroval Michal Sibal.
Ve druhém poločase pokračovala pravonínská převaha, která přinesla další čtyři góly. Nejprve se trefil M. Babický, následně dorazil míč do sítě Javorský po hlavičce T. Babického do břevna, pátý gól přidal po pěkné individuální akci D. Vlasák a skóre uzavřel v 86. minutě Ondrák po dlouhé přihrávce za obranu hostů.
Branky: 25. vlastní, 28. Michal Sibal, 54. M. Babický, 64. Javorský, 83. D. Vlasák, 86. Ondrák. Rozhodčí: Irion. Poločas: 2:0. Pravonín: Doškář – Lejček, T. Babický, Hoch, Kodeda, Zavadil, D. Vlasák, Javorský, L. Vlasák, Michal Sibal, M. Babický. Střídali: Ondrák, Hrubeš, Filip, Hoch. Chotýšany: Keseli – Sysel, Korecký, Adam Hanibal, Khandl, Kuthan, Straka, M. Říha, Vaňkát, Matoušek, Povolný. Střídali: Kratochvíl, R. Říha, Filip.

PŘESTAVLKY – MEZNO 0:0

První šanci si vypracovali domácí již ve 2. minutě, ale Blokeš po přihrávce Pohůnka pálil do nohou hostujícího brankáře. Mezenští hlavičkovali po rohovém kopu nad branku a Šimák po uvolnění dopadl stejně. Ve 20. minutě mířil na druhé straně Blokeš jen do nohou brankáře a těsně před odchodem do kabin ho opět vychytal Doskočil.
Druhý poločas nenabídl příliš šancí, nejprve Šimák ze strany pálil vedle a Helmova hlavička letěla těsně vedle. Rozhodnout utkání mohl domácí Mastný, když po zpětné přihrávce pálil k tyči, ale Doskočil výborným zákrokem nohou překazil Přestavlckým radost. Utkání tak skončilo bez branek. A tak radost domácím hráčům udělali jejich fanynky, manželky a přítelkyně svým krásně nafoceným kalendářem pro rok 2014!
Rozhodčí: Mikolášek. Diváci: 80. Přestavlky: Bečvář – Novák, Berka, Pantoflíček, Sisel, Braný, Kačírek, P. Mrázek, Blokeš (Mastný), Brambora, Pohůnek (M. Mrázek). Mezno: Doskočil – Ladislav Homola, Kulvajt, D. Homola, Novotný, Říha, Kubec, Helma, Šimák, Skopec, L. Homola. Střídali: M. Šváb, Mazour, Barták.

POPOVICE – STRUHAŘOV 2:3

Od začátku se hrál svižný fotbal se spoustou soubojů a pohledných kombinací. V úvodu několikrát zahrozili hosté, ale šance nedotáhli do gólového konce. A tak na druhé straně udeřili domácí, když Filip nadvakrát překonal brankáře Struhařova. Domácí radost trvala krátkou dobu, když vzápětí srovnal stav O. Veselý. Popovice se ve vyhecovaném zápase podruhé „kously" a po skrumáži si hosté vsítili vlastní branku. Jenže těsně před odchodem do kabin na poločasovou přestávku hosté po několika chybách domácích vyrovnali O. Hrochem.
Ve druhé půli měli tlak Struhařovští, ale domácí podržel brankář P. Heřmánek. Na druhé straně nedotáhli domácí do gólové koncovky brejky. A tak přišlo rozhodnutí Struhařova, když skóroval D. Sysel. V závěrečném tlaku domácí Kašpar ani Veselý netrefili ideálně v šancích míč, a tak všechny body nakonec brali hosté.
Branky: Filip, vlastní – O. Veselý, O. Hroch, D. Sysel. Rozhodčí: Drnec. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Popovice: P. Heřmánek – Kaucký, Hocek, Kropáček, Kašpar – Jakub Hovorka, Matuška, Žížala (V. Slepička), Jiří Hovorka (M. Heřmánek) – J.Veselý, Filip (Beránek). Struhařov: P. Pessr – Zd. Pessr, Dudík, Hovorka, J. Sysel, O. Hroch, O. Veselý, Kůstka, Folprecht (Koblasa), D. Sysel, Zmek.

DIVIŠOV – NEVEKLOV 2:3

Zápas, ve kterém nastoupil za Divišov Stanislav Vlček, vyšel již v pondělním vydání Benešovského deníku a je na webu na jiném místě.

1. Maršovice⋌ 13 11 0 2 46:5  33
2. Divišov⋌ 13 10 1 2 36:10 31
3. Struhařov⋌ 13  8 2 3 28:15 26
4. Jankov⋌ 13  8 1 4 25:20 25
5. Jírovice⋌ 13  7 2 4 15:14 23
6. Pravonín⋌ 13  6 0 7 36:36 18
7. Neveklov⋌ 13  5 2 6 29:30 17
8. Sokol Přes⋌ 13  5 2 6 21:26 17