Všech šest okresních fotbalových mužstev Sokol Sedlec–Prčice, Sokol Dolní Kralovice, SK Benešov, FK Metaz Týnec nad Sázavou, Sokol Teplýšovice a SK Marila Votice odehrálo třetí kolo dorostenecké I. A třídy.

Týnec nad Sázavou – Milín 4:2

Týneckým dorostencům se podařil pěkný obrat, když po půlhodině hry prohrávali po chybách v obraně 0:2. Do té doby si domácí vypracovali šance, když největší spálil Chu. Inkasované branky s Týneckými neotřásly a ještě do konce poločasu stav srovnali, když v obou brankách měl prsty Kalfas. Nejprve posadil míč na hlavu Paňáka a poté jeho dlouhý pas zužitkoval Žížala.
Po přestávce již hráli domácí opatrněji a hlavně v obraně si dávali pozor. V 53. minutě si naběhl Sedlák na roh Kalfase a z voleje dostal Týnec do vedení. Definitivní klid do týneckých řad přinesl muž zápasu Kalfas, který z trestného kopu prostřelil hradbu těl.

Branky Týnce: Paňák, Žížala, Sedlák, Kalfas. Rozhodčí: Velebil. Poločas: 2:2

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Kalina – Havel, Moravec, Štamberský, Sedlák – Chrpa, Kalfas, Durec, Žížala – Paňák, Chu. Střídali: Voldřich, Kroulík, Hildebrand, Vašák

Votice – Sedlec–Prčice 1:0

V derby začali aktivněji hosté, když ve druhé minutě nastřelili tyč domácí branky. To mělo Votické probudit k tempu ve vyšších obrátkách, což se nestalo. Vlažným přístupem sice domácí ovládli hřiště, ale víc než jednu šanci nevyprodukovali.
Po přestávce již favorizovaní Votičtí převzali iniciativu, vypracovali si šance, ale Homolka, Smažík a Voráček v koncovkách zklamali. Když už se zdálo, že si hosté odvezou bod, zahrávali domácí v 87. minutě rohový kop, na který si nejvýš naskočil Homolka a poslal míč do sedleckoprčičké branky. V samotném závěru se ještě sám před brankářem Zrůbkem ocitl Otradovec, jenže gól nedal a podtrhl tak špatný výkon Votic, který však přinesl tři body.

Branka: Homolka. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 0:0

SK Marila Votice: Nerad – Vinduška (Bursík), Jantač, Sládek, Kronus – Homolka, Žák (Smažík), Dvořák (Říha), Šimák – Voráček, Šedivý (Otradovec)

Sokol Sedlec–Prčice: Zrůbek - Jindrák, Pilík, Kubát, Jenčík – Boubalík, Prchlík, Dvořák, P. Hudák – Trnobranský, Trpka. Střídali: J. Hudák, M. Horváth

Benešov B – Jílové 1:5

Hosté byli po většinu času aktivnější a rychlejší. Ještě neuběhla ani první čtvrthodina a v síti Benešova se třepetali dva míče po střelách jílovských hráčů. Do konce poločasu kontrolovali hosté hru a přidali třetí zásah.
Po přestávce domácí trochu přidali na tempu a podařilo se jim po hodině hry snížit Šimečkem na 1:3. O chvíli později se dožadovali zahrávání pokutového kopu. Rozhodčí jim ale nevyhověl, ale odpískal penaltu na druhé straně, kterou hosté proměnili. V závěru ještě Jílové přidalo pátý zářez na pažbu.

Branka Benešova: Šimeček. Poločas: 0:3

SK Benešov B: Jakoubek – Čálek, Mathias, Lysý, Šimeček – Kobes, Barvínek, Říha – Turek, Hruška, Kováč. Střídali: Trousil, Povolný, Černota

Dolní Kralovice – Libodřice 3:3

Dolnokralovičtí měli raketový nástup a již ve 2. minutě J. Boček vstřelil po samostatném úniku branku. Domácí pokračovali v aktivní hře, vypracovali si několik šancí, ale bez gólového úspěchu. A tak přišel trest, když si ve 23. minutě lehkou střelu srazil domácí brankář nepochopitelně za svoje záda. Těsně před koncem poločasu udeřili hosté podruhé, když domácí nestačili pokrýt dorážku z malého vápna po standardní situaci.
Druhá půlka začala dolnokralovickým náporem, který byl korunován v 51. minutě, když J. Boček unikl po levém křídle a skóroval. Obrat v zápase dokonal v 74. minutě J. Vopěnka nádhernou střelou z velkého vápna. Radost Kralovic ale netrvala dlouho, když hosté téměř z protiútoku střelou z 35 metrů stanovili konečné skóre na 3:3.

Branky Dolních Kralovic: J. Boček 2, J. Vopěnka. ŽK: 2/1. Poločas: 1:2

Sokol Dolní Kralovice: Doležal – Lebeda, O. Pitelka, F. Vopěnka, J. Urbánek – Křišta, Prchal, J. Vopěnka, Charvát – J. Boček, J. Pitelka (68. Tůma)

Všeradice – Teplýšovice 3:2

V opatrném prvním poločase začalo blýskat před oběma brankami až v závěru. Ve 42. minutě se domácí dostali do vedení, ale Král vzápětí vyrovnal na poločasových 1:1.
Po změně stran byli teplýšovičtí dorostenci aktivnější, přestože byly šance na obou stranách. V 52. minutě dostal hosty do vedení Král, když přeloboval brankáře. Poté se hra vyrovnala a domácím se podařilo srovnat skóre v 75. minutě po pěkné „české“ uličce a zakončení. Rozřešení zápasové tajenky přinesli Všeradičtí sedm minut před koncem pěknou hlavičkou. V samotném závěru mohli hosté vyrovnat, ale vyloženou šanci neproměnili.

Branky Teplýšovic: Král 2. Poločas: 1:1

Sokol Teplýšovice: Průša – O. Škvor, M. Kaňka, Hruška, Heřmánek – L. Kaňka, Dřízal, J. Škvor, J. Vávra – Král, Cvrček. Střídali: Kroupa, Síbrt