ŘÍČANY – KONDRAC 2:0

Utkání začalo mírnou převahou domácích, kteří se hned v 8. minutě dostali do vedení, když po pravé straně a centru ze strany střílel přesně osamocený útočník na malém vápně. Hosté se po inkasované brance probrali, převzali iniciativu, ale tak jako v posledních utkáních se potýkali se špatnou koncovkou. Pavelka orazítkoval z trestného kopu tyč, z následné dorážky se netrefil Pavlíček. Domácí zahrozili střelami z dálky a jedním samostatným únikem, který Kuklík vyřešil. Těsně před pauzou našel Tichý na malém vápně Pavlíčka, ale ten pověst střelce nepotvrdil a minul branku o několik metrů domácí svatyni.
Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako první, domácí nechali hrát Kondrac a spoléhali na brejky. Potůček nejprve trefil na čáře říčanského hráče, o chvíli později jeho hlavičku za bezmocným brankářem vyhlavičkoval obránce. Domácí v závěru několikrát zahrozili z brejků a jeden z nich tři minuty před koncem proměnili – 2:0.

„Je to z naší strany stále stejná písnička, poslední tři zápasy nehrajeme vůbec v poli špatně, spíše bych hráče měl pochválit, ale když nedokážeme dát branku ani z nejvyloženějších šancí a patnácti rohů, tak nemůžeme uspět a na klucích je viditelná frustrace. Kromě Sedlce, kde jsme vyhořeli a favoritům Zvoli a Nespekům, nejsme v utkáních horším mužstvem, ale zakončení je prostě doslova tragické. Utkání nám neprohrává defenziva, ale finální koncovka, není to ale jen o štěstí a smůle (což si někteří hráči bohužel myslí), protože hráči v zakončení prostě a jednoduše nejsou správně důrazní. Pavlíček, Potůček, Kováč a další mají předpoklady střílet dost branek, ale zatím je nepotvrzují. Snad si to nechávají na Miřetice a předvedou se před očekávanou velkou návštěvou," poznamenal k zápasu a trápení mužstva trenér Kondrace Jiří Janouš mladší a našel i kladné stránky v prohře: „Pozitivem je, že jsme se herně velmi dobře vyrovnali s absencí celého středu hřiště – Kubín, Budil, Linhart. Na marodce jsou také Petrů, Beránek, Kňazík a Tomáš Mleziva a původně široký kádr se nám teď rozpadl."

Poločas: 1:0. Kondrac: Kuklík – Pohorský, Mleziva (70. M. Kašpar), Tichý, Nedvěd (81. Čermák) – Špička (55. R. Kašpar), Pavelka, Kováč, Ngo – Pavlíček, Potůček.