POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – REJŠICE 3:0

Až když mělo Poříčí vystřídáno všech pět hráčů, tak třikrát gólově udeřilo – Rejhon střelou z šestnáctky, Páv ranou k tyči a akrobaticky Balata.

„První poločas nebyl z naší strany dobrý a byl vyrovnaný. Přizpůsobili jsme se hře soupeře, který nakopával míče na vysoké hráče. Paradoxně jsme si šance vytvořili po jeho chybách, když v největší Žák netrefil prázdnou bránu," nebyl s prvním dějství spokojený trenér Poříčí Petr Lacina a popsal pět rychlých změn do 60. minuty, což se týmu nakonec vyplatilo: „Všichni hráči, co byli na zápase, se celý týden dobře připravovali na trénincích a nebyl důvod jít do nějakých taktických variant. Tak se dostalo do hry rychle pět náhradníků, což se ukázalo jako správné, když první gól dal Rejhon a třetí Balata."

Petr Lacina tak byl po zápase spokojený. „Kluci mě potěšili ve všech činnostech, všechny změny byly pozitivní, když všichni střídající hráči, k tomu přistoupili velice pozitivně. Soupeř byl kvalitní a určitě právem patří, tam kde je." 

Branky: 75. Rejhon, 77. Páv, 85. V. Balata. Poločas: 0:0.

Poříčí: Tlamicha – Pohorský (60. Hašek), Křivohlavý, Vacek (46. Jírů), Vosáhlo – Žák, Peroutka – Klauz (46. Přitasil), Verner (50. V. Balata), Páv – Trpišovský (58. Rejhon).