Dopoledne Vlašimští po velmi dobrém výkonu porazili druholigovou Čáslav 2:1, odpoledne na turnaji ve Vyšehradě podala druhá část mužstva proti béčku Mladé Boleslavi mizerný výkon, přesto hlavně díky brankáři Dolečkovi zvítězili 1:0.


„Bylo to trošičku komplikované, ale zvládli jsme to. Samozřejmě mě oba výsledky potěšili, i když nejsou v této fázi důležité, protože mi záleží hodně na projevu mužstva. Ten byl velmi dobrý v Čáslavi, kde hráči po náročném týdnu zvládli zápas na výbornou. Projev hráčů v zápase s béčkem Mladé Boleslavi na Vyšehradě byl horší a nebyl jsem s kluky spokojen,“ zhodnotil diametrální výkony hráčů v obou zápasech nový trenér Vlašimi Roman Nádvorník.

Zimní přípravu jste začali 5. ledna, které nové tváře se objevily ve vlašimském dresu?


Zkoušíme Jana Piška z Liberce, Slováka Petera Krajčoviče ze Slavie Praha a Miroslava Kopeckého z Kolína. Stále hledáme, dva tři hráče, hlavně na levou stranu a útočníka.

Kdy se rozhodnete, o tom, zda–li v mužstvu hráči zůstanou či nikoli?


Na konci ledna chceme nějakým způsobem kádr uzavřít. Potom budou v nabídce hráči, kteří vypadnou po zúžení z ligových kádrů a my bychom po někom mohli sáhnout.

Kdo odešel?


Juhász do slovenské Senice, Kacafírek se vrátil do Mostu, Dvořák je na zkoušce v Kladně, Stibůrek nenastoupil do přípravy a hledá si angažmá.

Jak jste spokojený s prvním týdnem přípravy?


Trénovali jsme každý den, v sobotu jsme měli zápasy a v neděli máme volno. Zatím jsem mile překvapený, protože hráči přišli do přípravy celkem připravení a zvládli všechno.

Pokračujete v nastoleném podzimním trendu, že áčko trénuje dohromady s béčkem a kolik je v kádru hráčů?


Systém, který na podzim fungoval jsme neměnili a momentálně se v kádru připravuje 26 hráčů.

Jaký je váš další program?

Od středy do neděle odjíždíme na soustředění do Kácova.