BENEŠOV B – ZELENEČ 4:0

Domácí začali utkání pod umělým osvětlením aktivně, dobře kombinovali a v 15. minutě otevřel skóre ranou z trestného kopu Komárek. Hosty však branka probudila a nebezpečně ostřelovali brankáře Starečka. Ten s týmem nejenže odolal, ale mohl se do přestávky radovat z druhé branky, když Keltner zakončil střelou k tyči akci Rybaříka.

Ve druhém poločase se domácí soustředili na obranu a nepouštěli hosty příliš do zakončení. Výjimkou byla rána Cruze do břevna Starečkovy branky. Na druhé straně vystřelil Urban slabě po přečíslení. Konec zápasu byl v režii Rybaříka. Nejprve nastřelil tyč Dufkovy branky a poté dvakrát s přehledem zakončil samostatné úniky a uzavřel na 4:0.

„S výsledkem jsem samozřejmě spokojen, avšak s hrou už tolik ne. Podařil se nám začátek a konec zápasu, ale jinak nás soupeř spíše přehrával. Je dobře, že jsme potvrdili vítězství z minulého týdne a dostali se v tabulce do klidnějších vod. Slušný výkon podal dorostenec Verner a konečně se rozstřílel Rybařík," měl radost po utkání trenér benešovského béčka Petr Slepička a dodal: „Škoda, že to přišlo až v posledním kole. Úroveň a kvalita hry se nám začíná zlepšovat. Doufám, že na vítězství v posledních třech zápasech dokážeme na jaře navázat lepší hrou, a tím i lepšími výsledky než do této doby."

Branky: Rybařík 2, Komárek, Keltner. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 0:1. Poločas: 2:0.

Benešov B: Stareček – Komárek, M. Balík (46. P. Balík), Verner, Hronek – Keltner (71. L. Balata), Janovský, Rybařík (88. Martin Chrpa), Bubeník (86. Marek Chrpa), Urban – Voráček.