Týnec – Všenorský SK 3:0 nedohráno
Hosté přijeli na zápas pouze v sedmi hráči. Po půlhodině hry vedli domácí po brankách Sedláka, Chrpy a Chmela 3:0. Poté odstoupil hráč Všenor pro zranění a rozhodčí Mitáš musel utkání ukončit pro malý počet hostujících dorostenců.

Branky: Sedlák, Chrpa, Chmel. Rozhodčí: Mitáš.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Chrpa, Havel, Paňák, Žížala – Štamberský, L. Kalfas, Durec, Voldřich – Chmel, Sedlák.

Sedlec-Prčice – Průhonice 8:1
Skóre proti posledním Průhonicím otevřel Kubát z penalty, druhý a třetí gól přidal Kotva po přihrávce Horvátha a dorážce. Do poločasu hosté snížili na 3:1. Po přestávce již stříleli jen domácí – po rohu se trefil Kubát, pátý a šestý gól přidal střídající Trnobranský, Kubát docílil hattricku a skóre uzavřel Dvořák.

Branky Sedlce–Prčice: Kubát 3, Kotva 2, Trnobranský 2, Dvořák. Rozhodčí: Velebil. Poločas: 3:1.

Sedlec–Prčice: Kabíček - Jindrák (64. Kadoch), Prchlík, Jenčík, Pilík (66. J. Hudák) – Boubalík, Kubát, Dvořák, P. Hudák – Horváth (69. Šmíd), Kotva (55. Trnobranský).

Teplýšovice – Benešov B 3:0
Domácím se povedl vstup do okresního derby a třemi góly v prvním poločase rozhodli o své výhře.

Branky: L. Kaňka, Král, Páv. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1/1. Diváků: 60. Poločas: 3:0.

Teplýšovice: Průša – Cvrček, M. Kaňka, O. Škvor, Hruška – Heřmánek, Dřízal, Král, L. Kaňka – J. Škvor, Páv.

Benešov B: Jakoubek – Slavík, Hruška, Povolný, Matys – Barvínek, Lysý, Říha, Brdek – Marek Chrpa, Martin Chrpa.

Jílové – Votice 2:2
Hosté začali utkání druhého (Jílové) s třetím (Votice) bez respektu a hned v úvodu se po rohu prosadil Houška. Vzápětí ale fauloval hostující Šedivý a skóre bylo z penalty srovnáno. I když se domácí, díky dobré hře hostů v poli, moc do šancí nedostávali, podařilo se jim z ojedinělého útoku po chybě obrany dostat do vedení. Druhý poločas byl obrazem prvního – hosté stále útočili a přes vyrovnávací branku Šimáka se jim už další vstřelit nepodařilo. Stínem jinak slušného utkání bylo nezaviněné zranění votického Dvořáka, který musel být s poraněním hlavy převezen do nemocnice v Krči. Poděkování za pomoc při ošetření a přivolání rychlé záchranné služby patří domácím pořadatelům.

Branky Votic: Houška, Šimák. Rozhodčí: Zelenda. ŽK: 1/1. Poločas: 2:1.

Votice: Nerad – Bursík, Sládek, Jantač, Kronus – Šedivý (J. Říha), Houška, Šimák, Homolka (Dvořák, L. Říha) – Voráček, Smažík (Otradovec).

Z utkání Pečky – Dolní Kralovice 4:0 podrobnosti nedošly.