SEDLEC-PRČICE – SPARTAK PŘÍBRAM 2:2 PK 5:4

Za úporného vedra se po mírném oťukávání hosté ujali vedení ve 25. minutě, kdy si domácí hráč srazil nešťastně do vlastní branky centr Nádhernýho. Sedleckoprčičtí si do konce poločasu vytvořili několik šancí, ale bez efektu.

Druhý poločas přinesl více bojovnosti na domácí straně. Jenže Davídek tutovku neproměnil, naopak v 67. minutě vsítili hosté po úniku Trefného druhou branku. Zdálo se být rozhodnuto, ale domácí zápas nezabalili. Davídek se již napodruhé v 76. minutě nemýlil a srovnání zajistil čtyři minuty před koncem Nousek.

A tak přišly na řadu pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější domácí a postupují přes účastníka krajského přeboru v poháru dál.

Branky: 76. Davídek, 84. Nousek – 25. vlastní, 67. Trefný. Rozhodčí: Mrázek. Bez karet. Poločas: 0:1.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Kotva, Jelen, Sedláček, Nousek, Davídek, P. Bouška, J. Bouška, T. Pištěk, L. Pištěk, Kobliha, Prchlík. Střídal: Šetina.