BENEŠOV B – SÁZAVA 1:1

Po nezáživném začátku zápasu byli do konce prvního poločasu nebezpečnější, hlavně po brejcích, hosté. Chuchlův trestný kop vyrazil Tlamicha na roh a po chybné rozehrávce Horvátha a následné přihrávce Foltýna přestřelil ve skluzu branku Janovský. Ve 33. minutě již špatnou rozehrávku Kopeckého zachytil Foltýn, z úhlu prošel do šestnáctky Benešova a s pomocí teče Peroutky překonal Tlamichu. Vzápětí vyběhl výborně benešovský gólman a těsně před Chrpou ukopl míč po kolmici za obranu. V závěru poločasu ještě Foltýn zakončil slabě nabídku Janovského.

Benešovští sice drželi míč uprostřed hřiště, ale do pořádného zakončení a ohrožení Burceva se nedostali.

Po přestávce se hra domácích zlepšila, přitlačili Sázavu do její šestnáctky a v 51. minutě srovnali skóre, když po rohu Keltnera hlavičkoval pod břevno Vyhlídal. Následně špatné finální přihrávky Balaty a Bredlera zabránily Benešovu zakončit míče do sázavské branky.

Hosté jen sporadicky zahrozili, když už se ale dostali do šance, tak velké. Říčařův gól nebyl uznán pro ofsajd, osamocený Marek si vylámal zuby na Tlamichovi a i míč po další ráně Krále benešovský gólman vyrazil na roh.

A tak zápas v mrazivém nedělním odpoledni (na rozdíl od sobotního krásného slunečného odpoledne), skončil nerozhodně.

„Neodehráli jsme zápas podle mých přestav. Začali jsme strašně pasivně, neplnili pokyny, které jsme si před zápasem řekli a v tomto duchu jsme bohužel odehráli celých devadesát minut. Soupeř zalezl v devíti lidech do obrany a hrál na brejky, z čehož dal v první půli gól a měl další šance. Ve druhé půli jsme byli aktivnější, Sázavu přehrávali, nicméně jsme se nedokázali prosadit, když jsme hráli hodně na sebe a dost pasivně, což o výsledku rozhodlo. V závěru mohla Sázava rozhodnout, přesto je remíza spravedlivá. Utkání se mi nelíbilo a doufám, že to příští týden bude lepší," poznamenal po zápase trenér benešovského béčka Petr Slepička.

Branky: 51. Vyhlídal – 33. Foltýn. Rozhodčí: Kovář. Poločas: 0:1.

Benešov B: Tlamicha – Vyhlídal, Peroutka, Verner (46. Vacek), Kopecký (46. Brabenec) – Bredler, Horváth – Voráček (75. Zvěřina), Keltner, Zvěřina (46. Maršoun) – Balata (78. Kopecký).