KÁCOV – MIŘETICE 6:1

Zápas se odehrál na hlavním stadionu ve Vlašimi a po většinu času byli hosté pod tlakem, který Kácov do konce prvního poločasu přetavil ve čtyři góly, když se dvakrát trefil Červeňák, jednou Zajíc a Filip starší. Miřetičtí podnikali občasné brejky a třikrát mohli skórovat, ale Laloučka, Turka a Jandáka vychytal brankář Michal.

Do druhého poločasu nastoupily Miřetice bez zraněného Turka, ale jelikož neměly nikoho na střídání, dohrály zápas v deseti. Hra upadla do průměru, přesto si Kácovští vypracovali řadu šancí, které v koncovce, až na dva případy (Pana a Červeňák) špatně vyřešili. Hostům se podařilo vsítit alespoň čestný úspěch, když Babický proměnil penaltu za stavu 5:0, když střídající brankář Kňazík podrazil Přitasila.

Branky: Červeňák 3, Pana 2, Zajíc – Babický (z PK). Rozhodčí: Tichý. ŽK: 0:1. Poločas: 4:0.

Miřetice: M. Rek – P. Čáp, K. Čáp, Seidl, Macko – J. Přitasil, Jantač, Babický, Turek – Jandák, J. Lalouček.