HVOZDNICE – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 2:0

Domácí mužstvo, které se krčí v posledních patrech tabulky, a nastoupil za něj i bývalý hráč Sparty a Žižkova Luděk Stracený, se zakopalo před svoji brankou a jen nakopávalo balóny na kvalitní útočníky, Lukáše, kanonýra Mráze a Třešňáka, bývalého ligového hráče Sparty Praha a Jablonce. Tuto taktiku praktikovalo po celé utkání a nakonec mu přinesla všechny body.

„My jsme sice měli optickou převahu, ale až na jednu střelu na bránu jsme v prvním poločase také nic nevymysleli," podotkl k prvnímu dějství hostující Jan Pohorský.

Stejná písnička se odehrála i po změně stran. To už Hvozdnice vedla po dvacáté trefě Mráze v soutěži 1:0. Druhou trefu měl na svědomí stejný hráč, když si v 64. minutě po dlouhém míči do šestnáctky podržel obránce na zádech a pečetil na 2:0.

„Až na pár závarů před soupeřovou brankou jsme se ke gólmanovi ani nedostali, natož vystřelili. Hráli jsme mizerně," poznamenal sebekriticky poříčský Jan Pohorský.

Branky: 24. a 64. Mráz. Rozhodčí: Radina. ŽK: Neuman, Hnilička, Třešňák – Páv, Verner, Rejhon. Poločas: 1:0.

Poříčí: Tlamicha – Hašek (65. Hašek), Křivohlavý, Jírů, Vosáhlo (72. Trpišovský) – Žák, Přitasil (46. Vacek), Verner, V. Balata (46. Rejhon) – Páv, Pohorský.