Mladší dorost U 17

MOTORLET PRAHA – BENEŠOV 2:0

Hned v 6. minutě propadli hosté po rohovém kopu a domácí Vágner toho důrazem využil – 1:0. Po čtvrthodině se benešovští hráči srovnali a začali ohrožovat brankáře Bártla. Ten chytil slabou střelu Maršíka a vyrazil ránu Sirotka z 20 metrů. Domácí podnikali rychlé brejky a jeden na poslední chvíli zpacifikoval brankář Šimáček. Mezi 27. a 28. minutou měli hosté dvě obrovské šance, ale Filip po akci Koreckého z malého vápna přestřelil, stejně se vedlo po sóle Kulhavému. Následně měl na hlavě gól Maršík na zadní tyči po trestném kopu, ale lízl míč jen vedle. Domácí do poločasu zahrozili jen hlavičkou Řeháka.

Po změně stran začali hosté aktivně, dostali se k několika standardním situacím, které však gólem neskončily, když v největší příležitosti zamířil Kulhavý z malého vápna vedle branky. Domácí kontrovali nejprve hlavičkou vedle branky, aby v 61. minutě využili chyby v benešovské rozehrávce a po sóle upravili na konečných 2:0.

Rozhodčí: Štefan. ŽK: 0:2.

Benešov: Šimáček – Toupal, Dvořák (41. Sládek, 65. Platil), Maršík (41. Novák), Čáp – Filip, Sirotek – Zamrzla (16. Říha), Kulhavý, Linhart – Korecký.

Mladší dorost U 16

MOTORLET PRAHA – BENEŠOV 4:3

V prvním poločase na hřišti kralovali po většinu času domácí, lépe se pohybovali a nastříleli hostům, kteří nastoupili na hrotu s druhým brankářem Budilem, čtyři góly. Na to stačil zareagovat jen za stavu 3:0 Blažejovský, který po akci Popelky, Tůmy a Srba dorazil míč do sítě.

Po přestávce se obraz hry změnil. Benešovští hráči začali být více agresivní, získávali míče a zápas zdramatizovali dvěma podobnými akcemi, které zakončovali přesně Tůma a Srb. V závěru se hosté snažili o vyrovnání, ale domácí již těsné vedení uhájili.

Branky Benešova: Blažejovský, Tůma, Srb. Rozhodčí: Štefan. Poločas: 4:1.

Benešov: Plocek – Kratochvíl, Kořínek, Pazdera, Tůma – Blažejovský, Srb, Hampl, Vondrák, Popelka – Budil (36. Hergesell).