Mužstva byla rozdělena do dvou skupin, v nichž se hrálo systémem každý s každým. V áčku zvítězil po vyrovnaných bojích tým Beerci Benešov s počtem 11 bodů a spolu s ním postoupily do čtvrtfinále týmy FCS Opolany, FCS Kralovice a FCS Sadská. Černý Petr zbyl na nepostupující týmy Čakovic a pořádající FCS Týnec. Zajímavostí bojů ve skupině bylo celkem sedm nepopulárních výsledků 0:0.

Skupina B byla gólově zajímavější. Do play off šlo z prvního místa Bezno před obhájcem prvenství Modrým baletem, jenž měl rovněž 10 bodů. S nimi postoupily do odpoledních bojů ještě týmy Bukovan a Lovosic, smůlu měla Formanka Benešov, které nestačilo ani 7 bodů na postup a beznadějně poslední FCS Praha, jenž účast na turnaji vyšperkoval dvěma fotbalistkami.

Ze čtvrtfinálových zápasů postoupily podle předpokladů výše umístěné týmy, i když týmu Beerci Benešov až po penaltách.

V semifinále došel souboj Beerci Benešov s Modrým baletem opět do penaltového rozstřelu po nerozhodném stavu 3:3, ve dlouhé sérii pokutových kopů byli nakonec šťastnější hráči Modrého baletu. Ve druhém semifinále zvítězilo Bezno nad Opolany 2:1.

V utkání o 3. místo si místo na bedně zajistily Opolany výhrou 2:1 nad Beerci Benešov.

Ve finále se utkaly týmy, které spolu hrály již ve skupině a utkání dopadlo přesně opačně než dopolední klání. A tak zvítězil Modrý balet nad Beznem 1:0 a obhájil loňské prvenství.

Nejlepším brankářem se stal Tomáš Dufek z Bezna, nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Pavel Kalinec z Opolan a nejlepším hráčem turnaje se stal Dominik Zbrožek z Opolan, který byl i autorem nejhezčí branky celého dne (překrásná střela nůžkami pod břevno, která se v utkání malé kopané málokdy vidí).

MILAN KOPŘIVA