VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 27. a 28. března

Střední Čechy - Poprvé se o víkendu rozjely všechny mládežnické fotbalové soutěže. Po ligových a krajských přeborech ukázali svou sílu i dorostenci a žáci v divizích a I. A třídách a ne všem se dařilo. Příkladem je dorost 1. FK Příbram B, který sice svoji skupinu divize vede, ale u posledních Klatov nečekaně prohrál.

31.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU

18. kolo: Hr. Králové B – Mladá Boleslav B 0:0 (starší), 1:2 (mladší), Slavia Praha B – Motorlet 3:1, 2:1, Teplice B – Bohemians 1905 B 2:0, 2:3, Sparta Praha B – Vikt. Plzeň B 0:1, 4:1, Most – Meteor Praha 3:1, 2:0, Sezimovo Ústí – Jablonec 3:2, 0:7, Dukla Praha – Liberec 1:4, 1:1, C. Budějovice B – Pardubice 2:1, 3:2.

Starší
1. Liberec 18 13 2 3 47:25 41
2. Pardubice 18 12 2 4 36:17 38
3. Plzeň B 18 10 4 4 33:20 34
4. Sparta Praha B 18 9 3 6 39:25 30
5. Slavia Praha B 18 8 3 7 29:24 27
6. Motorlet 18 7 6 5 28:23 27
7. Hr. Králové B 18 6 8 4 23:20 26
8. Jablonec 18 7 3 8 33:35 24
9. Bohemians B 18 7 2 9 30:24 23
10. Teplice B 18 7 1 10 28:42 22
11. Most B 18 6 4 8 23:42 22
12. Ml. Boleslav B 18 5 4 9 27:25 19
13. Meteor Praha 18 5 4 9 23:25 19
14. Dukla Praha 18 4 6 8 20:29 18
15. Č. Budějovice B 18 5 2 11 25:39 17
16. Sezimovo Ústí 18 5 2 11 20:49 17

Mladší
1. Jablonec 18 13 2 3 59:23 41
2. Sparta Praha B 18 10 4 4 53:25 34
3. Slavia Praha B 18 10 3 5 41:25 33
4. Motorlet 18 10 3 5 35:36 33
5. Bohemians B 18 9 5 4 40:34 32
6. Plzeň B 18 9 4 5 42:29 31
7. Liberec 18 8 5 5 46:32 29
8. Ml. Boleslav B 18 7 7 4 30:19 28
9. Teplice B 18 7 4 7 30:27 25
10. Č. Budějovice B 18 5 4 9 24:38 19
11. Most B 18 5 3 10 32:48 18
12. Dukla Praha 18 4 6 8 14:33 18
13. Pardubice 18 4 5 9 26:32 17
14. Meteor Praha 18 3 6 9 15:25 15
15. Hr. Králové B 18 4 1 13 20:46 13
16. Sezimovo Ústí 18 3 4 11 20:55 13

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
14. kolo:
Vlašim – Benešov 5:2 (starší), 0:0 (mladší), Hořovicko – Prachatice 1:0, 1:4, Klatovy – 1. FK Příbram B 3:1, 0:3, Písek – Č. Krumlov 2:1, 1:0, Strakonice – Motorlet B 1:1, 1:1, Rokycany – Domažlice 1:2, 4:0, Vejprnice – SKP Č. Budějovice 1:0, 5:2.

Starší
1. Příbram B 14 9 3 2 41:18 30
2. Vejprnice 14 7 4 3 28:20 25
3. Motorlet B 14 7 3 4 26:19 24
4. Písek 14 7 2 5 29:19 23
5. SKP Budějovice 14 7 2 5 30:22 23
6. Strakonice 14 7 2 5 26:21 23
7. Prachatice 14 5 3 6 20:23 18
8. Domažlice 14 5 3 6 21:25 18
9. Český Krumlov 14 5 2 7 20:26 17
10. Rokycany 14 4 4 6 28:34 16
11. Hořovicko 14 4 4 6 21:31 16
12. Benešov 14 4 3 7 26:35 15
13. Vlašim 14 4 2 8 18:26 14
14. Klatovy 14 4 1 9 22:37 13

Mladší
1. Vejprnice 14 10 2 2 53:13 32
2. Příbram B 14 10 1 3 44:12 31
3. Rokycany 14 9 2 3 31:10 29
4. Benešov 14 7 3 4 25:27 24
5. Strakonice 14 7 2 5 30:23 23
6. Vlašim 14 7 2 5 20:19 23
7. Motorlet B 14 6 3 5 30:20 21
8. SKP Budějovice 14 6 2 6 35:23 20
9. Domažlice 14 5 2 7 13:31 17
10. Písek 14 4 4 6 18:19 16
11. Prachatice 14 5 1 8 19:34 16
12. Klatovy 14 4 2 8 21:42 14
13. Český Krumlov 14 3 2 9 16:34 11
14. Hořovicko 14 1 0 13 14:62 3

Skupina B
14. kolo:
SK Kladno – Junior Praha 6:0, 2:2, Varnsdorf – Libuš 1:5, 1:4, Meteor Praha B – Sokolov 0:3, 1:0, Ústí n. L. – Most C 0:0, 5:2, Ars. Česká Lípa – Loko Česká Lípa 2:0, 5:1, Vikt. Žižkov – H. Měcholupy 0:1, 4:1, Roudnice n. L. – Karlovy Vary 3:2, 3:1.

Starší
1. Sokolov 14 14 0 0 74:13 42
2. Kladno 14 11 1 2 57:10 34
3. Vikt. Žižkov 14 7 3 4 33:24 24
4. Meteor Praha B 14 7 2 5 27:20 23
5. Ústí n. L. 14 6 3 5 29:31 21
6. Libuš 14 6 2 6 27:36 20
7. H. Měcholupy 14 5 4 5 25:26 19
8. Most 14 5 4 5 25:29 19
9. Ars. Č. Lípa 14 5 2 7 32:33 17
10. Roudnice 14 5 2 7 22:24 17
11. Junior Praha 14 5 2 7 18:29 17
12. K. Vary 14 4 1 9 27:52 13
13. Loko Č. Lípa 14 1 4 9 11:53 7
14. Varnsdorf 14 0 4 10 13:40 4

Mladší
1. Vikt. Žižkov 14 10 4 0 71:15 34
2. Sokolov 14 10 3 1 57:20 33
3. Kladno 14 9 3 2 41:16 30
4. Ústí n. L. 14 9 3 2 39:18 30
5. K. Vary 14 9 0 5 38:23 27
6. Meteor Praha B 14 8 1 5 22:21 25
7. Libuš 14 7 1 6 43:19 22
8. Roudnice 14 5 5 4 26:19 20
9. Ars. Č. Lípa 14 5 2 7 30:27 17
10. Junior Praha 14 4 1 9 19:34 13
11. H. Měcholupy 14 3 2 9 17:41 11
12. Most 14 2 3 9 13:42 9
13. Varnsdorf 14 2 2 10 15:43 8
14. Loko Č. Lípa 14 0 0 14 6:99 0

Skupina C
14. kolo:
FK Kolín – Nový Bydžov 2:0, 1:1, Pěnčín/Turnov – Čáslav 1:2, 1:1, Liberec B – Kosmonosy 6:0, 4:2, Jablonec B – Rapid Liberec 0:2, 6:1, Jičín – Litomyšl 1:2, 4:0, AFK Chrudim – Dvůr Králové 8:1, 4:0, Pardubice B – Olympia Hr. Králové 3:0, 1:0.

Starší
1. Rapid Liberec 14 11 1 2 31:13 34
2. Jablonec B 14 9 3 2 39:14 30
3. Liberec B 14 8 2 4 34:19 26
4. Nový Bydžov 14 8 2 4 24:16 26
5. AFK Chrudim 14 7 4 3 40:18 25
6. Dvůr Králové 14 6 3 5 24:34 21
7. Pardubice 14 6 2 6 25:19 20
8. Ol. Hr. Králové 14 6 2 6 34:29 20
9. Čáslav 14 6 1 7 25:29 19
10. FK Kolín 14 5 2 7 25:24 17
11. Kosmonosy 14 2 8 4 18:31 14
12. Jičín 14 2 3 9 15:36 9
13. Litomyšl 14 3 0 11 15:45 9
14. Pěnčín/Turnov 14 2 1 11 18:40 7

Mladší
1. AFK Chrudim 14 13 1 0 61:7 40
2. Nový Bydžov 14 11 2 1 34:17 35
3. Liberec B 14 9 1 4 37:14 28
4. Ol. Hr. Králové 14 9 0 5 47:14 27
5. FK Kolín 14 8 2 4 37:20 26
6. Pardubice 14 8 2 4 35:23 26
7. Rapid Liberec 14 7 2 5 35:26 23
8. Jablonec B 14 7 1 6 42:20 22
9. Čáslav 14 6 3 5 34:39 21
10. Jičín 14 5 0 9 21:33 15
11. Kosmonosy 14 2 4 8 20:32 10
12. Dvůr Králové 14 2 1 11 12:45 7
13. Litomyšl 14 1 0 13 11:55 3
14. Pěnčín/Turnov 14 0 1 13 5:86 1

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

18. kolo: 1. FK Příbram – Most 2:0, 3:1, FK Mladá Boleslav – Jablonec 1:3, 2:0, Slavia Praha – České Budějovice 4:1, 2:2, Liberec – Pardubice 1:3, 1:0, Hradec Králové B – Plzeň 0:1, 3:1, AFK Chrudim – Sparta Praha 1:5, 2:7, Bohemians 1905 – Teplice 2:0, 0:1, Motorlet – Sokolov 5:1, 2:4.

Starší
1. Slavia Praha 18 17 0 1 73:6 51
2. Jablonec 18 10 4 4 28:21 34
3. Hr. Králové 18 10 3 5 40:27 33
4. Sparta Praha 18 10 2 6 55:26 32
5. Liberec 18 9 4 5 30:26 31
6. Plzeň 18 8 5 5 39:30 29
7. Č. Budějovice 18 8 3 7 27:24 27
8. Motorlet 18 8 2 8 38:35 26
9. Teplice 18 8 2 8 29:32 26
10. Pardubice 18 7 2 9 26:27 23
11. Bohemians 05 18 6 3 9 24:34 21
12. Ml. Boleslav 18 6 2 10 24:38 20
13. Příbram 18 5 2 11 36:57 17
14. Most 18 5 1 12 16:43 16
15. Chrudim 18 2 6 10 19:44 12
16. Sokolov 18 3 3 12 19:53 12

Mladší
1. Slavia Praha 18 14 1 3 76:23 43
2. Sparta Praha 18 12 4 2 69:20 40
3. Bohemians 05 18 11 3 4 49:12 36
4. Příbram 18 12 0 6 40:25 36
5. Hr. Králové 18 10 5 3 52:20 35
6. Teplice 18 9 3 6 34:29 30
7. Ml. Boleslav 18 7 7 4 28:22 28
8. Sokolov 18 8 2 8 35:51 26
9. Chrudim 18 7 3 8 47:47 24
10. Č. Budějovice 18 6 6 6 33:42 24
11. Motorlet 18 5 4 9 25:34 19
12. Plzeň 18 5 1 12 22:40 16
13. Liberec 18 3 6 9 17:43 15
14. Most 18 4 2 12 23:43 14
15. Jablonec 18 2 4 12 18:68 10
16. Pardubice 18 2 3 13 14:53 9

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
14. kolo:
FK Hořovicko – 1. FK Příbram 0:6 (starší), 0:6 (mladší), Č. l. Union Beroun – Podolí 0:2, 2:0, C. Budějovice B – Sušice 1:2, 4:3, Doubravka – Dukla Praha 0:0, 0:1, Tachov – Vejprnice 3:1, 0:0, Plzeň B – Tábor 2:1, 5:0, Písek – Prachatice 5:1, 2:2.

Starší
1. Příbram B 14 11 2 1 62:22 35
2. Dukla Praha 14 9 3 2 30:18 30
3. Písek 14 8 3 3 21:11 27
4. Doubravka 14 7 4 3 30:14 25
5. Podolí 14 8 0 6 27:27 24
6. Plzeň B 14 7 2 5 22:15 23
7. Tábor 14 6 3 5 25:20 21
8. Č. Budějovice B 14 7 0 7 33:32 21
9. Sušice 14 6 2 6 23:32 20
10. Beroun 14 5 2 7 15:27 17
11. Tachov 14 4 3 7 31:38 15
12. Hořovicko 14 2 4 8 20:34 10
13. Prachatice 14 3 1 10 18:43 10
14. Vejprnice 14 0 1 13 10:42 1

Mladší
1. Písek 14 10 3 1 39:14 33
2. Beroun 14 10 1 3 39:17 31
3. Tábor 14 9 2 3 41:14 29
4. Příbram B 14 9 2 3 32:14 29
5. Prachatice 14 8 4 2 60:19 28
6. Plzeň B 14 8 2 4 32:22 26
7. Dukla Praha 14 7 3 4 24:18 24
8. Č. Budějovice B 14 7 2 5 27:23 23
9. Podolí 14 6 2 6 27:24 20
10. Vejprnice 14 2 4 8 16:28 10
11. Doubravka 14 3 1 10 13:31 10
12. Hořovicko 14 2 1 11 21:45 7
13. Sušice 14 2 1 11 22:53 7
14. Tachov 14 0 2 12 6:71 2

Skupina B
14. kolo:
Neratovice/Byškovice – Česká Lípa 5:0, 3:2, Meteor Praha – SK Kladno 1:1, 3:1, Sokolov B – SK Rakovník 1:1, 2:0, Střešovice – Bohemians 1905 B 3:3, 2:1, Junior Praha – Most B 3:0, 1:2, Děčín – Ústí n. L: 1:1, 0:8, Teplice B – Sparta Praha B 1:2, 1:0.

Starší
1. Kladno 14 12 2 0 54:10 38
2. Sparta Praha B 14 11 0 3 36:16 33
3. Meteor Praha 14 10 1 3 36:14 31
4. Bohemians 05 15 8 3 4 32:20 27
5. Teplice B 14 7 0 7 28:28 21
6. Ústí n. L. 14 6 2 6 25:29 20
7. Neratovice 14 6 1 7 22:17 19
8. Rakovník 14 6 1 7 31:39 19
9. Most B 14 5 1 8 26:25 16
10. Děčín 14 5 1 8 18:32 16
11. Česká Lípa 15 5 0 10 28:44 15
12. Junior Praha 14 5 0 9 19:40 15
13. Střešovice 14 4 2 8 20:30 14
14. Sokolov B 14 1 2 11 10:41 5

Mladší
1. Sparta Praha B 14 11 2 1 67:11 35
2. Kladno 14 11 1 2 57:19 34
3. Meteor Praha 14 10 2 2 46:13 32
4. Bohemians 05 14 8 3 3 36:22 27
5. Střešovice 14 8 2 4 34:20 26
6. Ústí n.L. 14 7 2 5 27:17 23
7. Sokolov B 14 6 2 6 20:18 20
8. Česká Lípa 14 6 2 6 25:35 20
9. Most B 14 5 3 6 28:27 18
10. Teplice B 14 5 3 6 26:33 18
11. Neratovice 14 2 3 9 13:42 9
12. Junior Praha 14 3 0 11 10:41 9
13. Děčín 14 2 1 11 12:53 7
14. Rakovník 14 1 0 13 10:60 3

Skupina C
14. kolo:
Nymburk – Hr. Králové B 3:1, 0:1, Ml. Boleslav B – Náchod/ Deštné 0:3, 0:2, Čáslav – Liberec B 2:1, 7:1, FK Kolín – Vikt. Žižkov 1:1, 3:1, Nový Bydžov – Vysoké Mýto 0:1, 2:1, Pardubice – Úpa 1:0, 1:3, Letohrad – Slavia Praha B 2:5, 1:10.

Starší
1. Slavia Praha B 14 10 3 1 47:17 33
2. Náchod/Deštné 14 10 2 2 27:8 32
3. Úpa 14 8 3 3 24:14 27
4. FK Kolín 14 7 3 4 25:18 24
5. Pardubice 14 6 2 6 19:21 20
6. Žižkov 14 5 4 5 23:18 19
7. Nový Bydžov 14 5 4 5 18:18 19
8. Letohrad 14 6 1 7 24:26 19
9. Čáslav 14 6 0 8 14:28 18
10. Hr. Králové B 14 5 2 7 17:18 17
11. Vysoké Mýto 14 4 3 7 13:17 15
12. Liberec B 14 4 1 9 18:31 13
13. Nymburk 14 3 3 8 15:30 12
14. Ml. Boleslav B 14 3 1 10 9:29 10

Mladší
1. Slavia B 14 14 0 0 119:6 42
2. Vysoké Mýto 14 12 0 2 57:18 36
3. Náchod/Dešt. 14 10 1 3 62:21 31
4. Nový Bydžov 14 10 0 4 45:31 30
5. Žižkov 14 8 2 4 49:19 26
6. M. Boleslav B 14 8 1 5 38:23 25
7. FK Kolín 14 8 0 6 36:28 24
8. H. Králové B 14 7 1 6 35:37 22
9. Úpa 14 6 2 6 36:35 20
10. Čáslav 14 4 1 9 29:26 13
11. Pardubice 14 3 0 11 19:57 9
12. Liberec B 14 2 0 12 10:73 6
Letohrad 14 2 0 12 10:73 6
14. Nymburk 14 0 0 14 7:105 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

18. kolo: SK Rakovník – AFK Kolín 5:0 (starší), 5:0 (mladší), Novo Kladno – Čelákovice 2:0, 2:2, Kročehlavy – SK Kladno B 1:4, 1:0, Kutná Hora – Sedlčany 2:0, 5:0, Slaný – Sp. Příbram 0:3, 1:1, Boh. Poděbrady – Nymburk 1:2, 6:0, Brandýs/ Boleslav – Pš. Mělník 4:0, 3:0.

Starší
1. Kladno B 16 13 3 0 74:12 42
2. Brandýs/Boles. 16 11 4 1 50:22 37
3. SK Rakovník 16 9 3 4 40:23 30
4. Sp. Příbram 16 8 4 4 46:24 28
5. Neratovice 15 8 2 5 32:19 26
6. Čelákovice 16 7 2 7 24:18 23
7. Kročehlavy 16 6 4 6 23:30 22
8. Novo Kladno 15 7 1 7 30:41 22
9. Slaný 16 6 2 8 36:39 20
10. Nymburk 16 5 3 8 22:42 18
11. AFK Kolín 15 5 2 8 22:60 17
12. B. Poděbrady 16 4 4 8 28:40 16
13. Sedlčany 15 4 1 10 25:36 13
14. Pš. Mělník 16 3 3 10 22:42 12
15. Kutná Hora 16 3 0 13 30:56 9

Mladší
1. SK Rakovník 16 13 2 1 61:16 41
2. Neratovice 15 11 2 2 56:17 35
3. Kladno B 16 10 2 4 46:21 32
4. Kročehlavy 16 10 2 4 32:20 32
5. Brandýs/Boles. 16 9 0 7 41:36 27
6. B. Poděbrady 16 9 0 7 35:39 27
7. Sp. Příbram 16 8 2 6 37:25 26
8. Čelákovice 16 7 4 5 36:27 25
9. Kutná Hora 16 8 0 8 45:37 24
10. Nymburk 16 6 2 8 29:34 20
11. Pš. Mělník 16 5 0 11 18:38 15
12. Slaný 16 4 2 10 27:53 14
13. Sedlčany 15 3 2 10 32:49 11
14. Novo Kladno 15 3 2 10 19:37 11
15. AFK Kolín 15 1 0 14 8:73 3

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
14. kolo:
Loděnice – Rudná 2:4, Nové Strašecí – Vysoký Újezd 2:4, Zdice – Lužná 0:5, Králův Dvůr – Velvary 11:0, Libiš – Beroun 1:3, Klecany – Hostouň 2:5, FC Mělník – Tn. Rakovník 3:3.

1. Beroun 14 13 0 1 51:16 39
2. Tn. Rakovník 14 12 1 1 85:18 37
3. Hostouň 14 11 1 2 48:20 34
4. FC Mělník 14 6 4 4 30:32 22
5. Králův Dvůr 14 7 0 7 47:39 21
6. Velvary 14 6 3 5 43:42 21
7. Lužná 14 6 2 6 31:31 20
8. Nové Strašecí 14 6 1 7 42:35 19
9. Libiš 14 6 1 7 19:25 19
10. Vysoký Újezd 14 6 0 8 38:44 18
11. Zdice 14 4 3 7 25:49 15
12. Rudná 14 4 0 10 28:44 12
13. Klecany 14 1 2 11 13:46 5
14. Loděnice 14 1 0 13 10:69 3

Skupina B
14. kolo:
Mn. Hradiště – Krnsko 8:0, Pěčice – Luštěnice 2:1, Sn. Poděbrady – Velký Borek 1:1, Všechlapy – Milovice 0:0, Bakov n. Jiz. – Dol. Bousov 6:0, Byšice – Čejetice 1:1, Brandýs/Boleslav B – Semice 1:3.

1. Mn. Hradiště 14 12 1 1 64:10 37
2. Bakov n. J 14 11 1 2 64:12 34
3. Byšice 14 9 2 3 40:24 29
4. Čejetice 14 8 3 3 36:21 27
5. Brandýs/Bol. B 14 8 0 6 50:44 24
6. Pěčice 14 7 1 6 46:28 22
7. Velký Borek 14 7 1 6 35:28 22
8. Luštěnice 14 7 0 7 20:26 21
9. Semice 14 5 4 5 41:34 19
10. Krnsko 14 5 0 9 18:51 15
11. Sn. Poděbrady 14 3 3 8 14:39 12
12. Všechlapy 14 2 3 9 15:58 9
13. Dol. Bousov 14 2 2 10 16:40 8
14. Milovice 14 1 1 12 12:56 4

Skupina C
14. kolo:
Jirny – Malešov 8:1, Kouřim – Zeleneč 2:4, AFK Pečky – FK Kolín B 5:0, Říčany – Uhl. Janovice 1:0, Polepy – Ovčáry 5:0, Český Brod – Velim B 1:1, Libodřice – Kunice 1:6.

1. Velim B 14 12 1 1 68:13 37
2. Kunice 14 11 2 1 47:13 35
3. Jirny 14 9 4 1 48:15 31
4. Polepy 14 9 1 4 47:25 28
5. Pečky 14 8 2 4 48:24 26
6. Zeleneč 14 6 3 5 29:24 21
7. Český Brod 14 6 2 6 37:33 20
8. FK Kolín B 14 6 1 7 33:38 19
9. Říčany 14 5 3 6 25:26 18
10. Malešov 14 3 5 6 29:40 14
11. Uhl. Janovice 14 4 1 9 24:46 13
12. Ovčáry 14 3 1 10 24:59 10
13. Kouřim 14 2 2 10 31:57 8
14. Libodřice 14 0 0 14 10:87 0

Skupina D
14. kolo:
Podlesí – Milín 3:1, Nový Knín – Mirošovice 3:1, Jílové – Jankov 2:3, Petrovice – Týnec n. S. 8:0, Dobříš – Lety 4:1, Benešov B – Votice 1:1, Teplýšovice – Sedlec/ Prčice odloženo.

1. Dobříš 14 13 1 0 67:8 40
2. Votice 14 8 3 3 29:19 27
3. Jankov 14 8 2 4 41:28 26
4. Jílové 14 8 1 5 51:20 25
5. Lety 14 8 0 6 23:39 24
6. Benešov B 14 6 4 4 24:20 22
7. Nový Knín 14 6 2 6 29:43 20
8. Milín 14 5 1 8 28:33 16
9. Mirošovice 14 5 1 8 33:41 16
10. Týnec n. S 14 5 1 8 20:37 16
11. Sedlec/Prčice 13 5 0 8 19:25 15
12. Petrovice 14 4 3 7 35:46 15
13. Podlesí 14 4 1 9 20:38 13
14. Teplýšovice 13 2 0 11 17:39 6

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

18. kolo: Tn. Rakovník – AFK Kolín 5:0 (starší), 4:0 (mladší), Pš. Mělník – Vlašim 1:5, 1:4, Sp. Příbram – V. Borek 2:0, 3:0, SK Kladno B – Králův Dvůr 11:0, 4:1, Sedlčany – Kutná Hora 5:1, 9:2, Benešov – Kosmonosy 2:1, 1:0, Čelákovice – Lysá n. L. 6:0, 0:5, Brandýs /Boleslav – Mn. Hradiště 3:1, 1:1.

Starší
1. SK Kladno B 17 16 1 0 76:7 49
2. Benešov 17 15 1 1 52:10 46
3. Sedlčany 16 13 1 2 77:23 40
4. Sp. Příbram 17 10 3 4 56:19 33
5. Brandýs/Boles. 17 10 2 5 39:18 32
6. Velký Borek 17 8 4 5 32:25 28
7. Kutná Hora 17 9 0 8 36:32 27
8. Kosmonosy 16 8 2 6 37:28 26
9. Čelákovice 16 7 0 9 32:36 21
10. Lysá n. L. 17 7 0 10 22:39 21
11. Pš. Mělník 17 5 1 11 25:45 16
12. Mn. Hradiště 16 4 2 10 17:32 14
13. Vlašim 17 4 1 12 20:54 13
14. Králův Dvůr 16 3 1 12 14:81 10
15. AFK Kolín 17 1 4 12 13:53 7
16. Tn. Rakovník 16 1 1 14 12:58 4

Mladší
1. Benešov 17 16 1 0 83:10 49
2. Sedlčany 16 14 2 0 84:19 44
3. Vlašim 17 11 1 5 41:22 34
4. Kosmonosy 15 10 2 3 36:15 32
5. SK Kladno B 17 9 3 5 32:20 30
6. Brandýs/Boles. 17 9 2 6 47:25 29
7. Tn. Rakovník 15 8 2 5 27:21 26
8. Čelákovice 16 7 2 7 34:42 23
9. AFK Kolín 17 7 1 9 33:33 22
10. Pš. Mělník 17 6 2 9 42:38 20
11. Lysá n. L. 17 6 2 9 23:48 20
12. Králův Dvůr 16 5 1 10 19:43 16
13. Sp. Příbram 17 4 3 10 25:35 15
14. Kutná Hora 17 4 0 13 19:47 12
15. Mn. Hradiště 16 3 2 11 10:46 11
16. Velký Borek 17 0 0 17 4:95 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
14. kolo:
SK Rakovník B – Milín 11:0 (starší) 3:0 (mladší) kontumačně, soupeř nepřijel, Nové Strašecí – Kročehlavy 6:0, 6:1, Beroun – Slaný 3:1, 0:1, Dobříš – Sp. Kladno 2:2, 0:3 O. Voda – Mníšek p. B. odloženo.

Starší
1. Sp. Kladno 12 11 1 0 56:7 34
2. N. Strašecí 12 10 0 2 58:17 30
3. SK Rakovník B 12 8 1 3 28:8 25
4. Beroun 12 8 0 4 37:22 24
5. Dobříš 12 6 2 4 27:32 20
6. Kralupy 11 6 1 4 31:14 19
7. Kročehlavy 12 6 1 5 23:29 19
8. Mníšek p. B 11 4 2 5 18:17 14
9. Odolena Voda 11 3 1 7 19:28 10
10. Milín 12 1 1 10 13:75 4
11. Slaný 12 1 0 11 17:40 3
12. Brandýsek 11 1 0 10 4:42 3

Mladší
1. Odolena Voda 11 9 2 0 47:6 29
2. Dobříš 12 9 1 2 61:15 28
3. Sp. Kladno 12 8 1 3 42:10 25
4. Slaný 12 6 2 4 33:10 20
5. Kročehlavy 12 6 1 5 31:24 19
6. Nové Strašecí 12 5 3 4 37:27 18
7. Beroun 12 5 2 5 29:23 17
8. Mníšek p. B. 11 5 1 5 22:21 16
9. SK Rakovník B 12 5 0 7 32:31 15
10. Kralupy 11 2 2 7 28:28 8
11. Brandýsek 11 2 1 8 14:67 7
12. Milín 12 0 0 12 3:117 0

Skupina B
14. kolo:
Benátky n. J. – FC Mělník 3:2, 2:2, Velim – Boh. Poděbrady 4:0, 7:0, Nymburk B – Libiš 2:1, 4:5, Milovice – Jestřabí Lhota 4:1, 1:0, Brandýs/Boleslav B – Semice 6:1, 20:0, Sadská – AFK Pečky 1:1, 0:3.

Starší
1. Velim 13 12 0 1 65:7 36
2. Brandýs/Bol. B 13 11 1 1 54:15 34
3. Benátky n. J. 13 9 1 3 52:14 28
4. Libiš 13 7 3 3 27:20 24
5. Nymburk B 13 5 3 5 32:34 18
6. Milovice 13 5 3 5 13:23 18
7. Český Brod 12 5 2 5 30:19 17
8. FC Mělník 13 5 1 7 21:30 16
9. Jestřabí Lhota 13 4 1 8 12:32 13
10. Sadská 13 3 3 7 21:31 12
11. B. Poděbrady 13 3 2 8 21:59 11
12. AFK Pečky 13 2 4 7 11:41 10
13. Semice 13 1 0 12 16:50 3

Mladší
1. Velim 13 11 2 0 60:9 35
2. Libiš 13 10 2 1 66:10 32
3. Brandýs/Bol. 13 9 1 3 73:17 28
4. Nymburk B 13 8 1 4 56:24 25
5. Český Brod 12 7 3 2 41:9 24
6. FC Mělník 13 7 1 5 34:18 22
7. B. Poděbrady 13 6 2 5 54:37 20
8. Milovice 13 5 1 7 19:40 16
9. AFK Pečky 13 4 2 7 18:45 14
10. Benátky n. J. 13 3 4 6 24:29 13
11. Jestřabí Lhota 13 2 2 9 9:44 8
12. Sadská 13 1 1 11 9:72 4
13. Semice 13 0 0 13 3:112 0

Skupina C
14. kolo:
Votice – Sázava 0:6, 7:1, Sedl./Prčice – Jesenice 1:1, 12:0, Čerčany – FK Kolín B 11:0, 1:3, Říčany – Týnec n. S. 2:1, 0:0, Čáslav B – Dobřejovice 2:0, 8:0, Benešov B – Kouřim 1:1, 0:0. Předehrávka: Jesenice – Sázava 2:3, 1:1.

Starší
1. Čerčany 13 12 0 1 65:11 36
2. Říčany 13 12 0 1 42:9 36
3. Kunice 12 10 0 2 49:8 30
4. Týnec n. S 13 9 0 4 32:14 27
5. Sedlec/Prčice 13 7 1 5 27:29 22
6. Čáslav B 13 6 1 6 28:41 19
7. Sázava 14 6 0 8 28:33 18
8. Dobřejovice 13 6 0 7 26:37 18
9. Benešov B 13 5 1 7 20:26 16
10. Jesenice 14 3 1 10 30:50 10
11. FK Kolín B 13 3 1 9 18:43 10
12. Kouřim 13 2 2 9 10:28 8
13. Votice 13 0 1 12 8:54 1

Mladší
1. Čáslav B 13 12 0 1 68:6 36
2. Votice 13 10 1 2 43:17 31
3. Týnec n. S 13 9 3 1 42:9 30
4. Benešov B 13 6 4 3 32:18 22
5. Říčany 13 6 3 4 36:16 21
6. Čerčany 13 6 3 4 29:18 21
7. Dobřejovice 13 6 0 7 36:39 18
8. FK Kolín B 13 5 1 7 24:26 16
9. Kunice 12 4 3 5 35:21 15
10. Kouřim 13 4 3 6 19:26 15
11. Sedlec/Prčice 13 4 0 9 34:51 12
12. Sázava 14 1 1 12 16:67 4
13. Jesenice 14 1 0 13 10:110

Autor: Vlastimil Dudáček

31.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pražský okruh.

Na dostavbu Pražského okruhu ministerstvo kývlo

S úklidem černé skládky v Benešově pomáhali především studenti benešovské SOŠ a SZŠ.
41

Za úklid nelegální skládky dostala benešovská škola ocenění

Ve Vlašimi vychovávají stolní tenisty pro reprezentaci

Benešovsko – Stolní tenis je bezkontaktní míčový sport hraný s pálkou a patří k nejrychlejším sportům. Vyvinul se ze společenské hry, která byla kolem roku 1880 přivezena z Číny do Británie. První mezinárodní turnaj byl v roce 1926, později byl braný jako první mistrovství světa. Stolní tenis se hraje na desce stolu nad úrovní země, kterou rozděluje síťka na dvě poloviny, kde se pohybují hráči. Hraje se buď dvouhra, nebo čtyřhra.

S Deníkem za zábavou

Benešovsko - Přinášíme vám přehled událostí z Benešovska.

AKTUALIZOVÁNO

S kabelkou žena přišla o desítky tisíc korun

Jesenice – Jako varování pro čas předvánočního shonu může posloužit krádež s velmi nemilými následky, jíž se od čtvrtka zabývají policisté z Prahy-venkov: Jih.

Medailemi ocenili 102 dárců krve

Benešov /FOTOGALERIE/ – Bezpříspěvkoví dárci krve se sešli ve středu 22. listopadu v jídelně benešovské nemocnice, aby převzali ocenění za svou bohulibou činnost. Dohromady bylo oceněných 102.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT