BENEŠOV B – POŘÍČÍ NAD SÁZ.    3:2

V prvním poločase byli fotbalovější hosté, ale brankáře Starečka překonal jen Vlček.

Po přestávce se domácí zlepšili a třemi góly skóre otočili, když se trefil z penalty Kondáš, z trestného kopu a po sóle Němeček. Skóre utkání uzavřel hostující M. Stibůrek.

„Spravedlivější by byla asi remíza," řekl po zápase domácí trenér Chomát a pokračoval: „Na výkonu ještě vidím nedostatky, hlavně vzadu."

Branky: Němeček 2, Kondáš (z PK) – Vlček, M. Stibůrek. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 0:1.

Benešov B: Stareček – Svoboda, Mařinec, Kondáš, F. Jendele – Hronek – Hroch, P. Štěpán, J. Páv – Benák, Němeček. Střídali: Krejza, D. Jendele, Kubásek, Voráček, Holada.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – J. Stibůrek, Kyselka, Breburda, Křivohlavý – M. Stibůrek, Havlíček, Pavlečko, Kupša  – Vlček, Limon. Střídali: Šimáček, Dvořák, Šach.