Česká liga dorostu

22. kolo: Č. Budějovice B – Motorlet 4:2, 0:2 (mladší), Teplice – Blšany 2:0, 0:0, Pardubice – Hr. Králové B 1:0, 1:2, Plzeň B – Bohemians 1905 B 1:0, 2:0, Příbram B – Slavia Praha B 2:2, 0:4, Kladno – Most 2:2, 1:2, Sparta Praha B – Liberec 1:3, 8:2, FK Kolín – Jablonec 0:3, 1:9.

Starší

 1. Most⋌  22 18 2  ­2 59:22 56

 2. Slavia Praha B⋌  22 13 5  4­ 63:20 44

 3. Teplice⋌  22 13 2 ­ 7 51:38 41

 4. Bohemians B ⋌  22 11 5  6 ­34:23 38

 5. Jablonec⋌  22 12 2­  8 44:34 38

 6. Liberec⋌  22 11 5­  6 40:34 38

 7. Pardubice⋌  22 10 6 ­ 6 34:17 36

 8. Motorlet⋌  22 10 4­  8 36:35 34

 9. Sparta Praha B⋌  22 10 2 10­ 39:42 32

10. Kladno⋌  22  8 5 ­ 9 40:34 29

11. Plzeň B⋌  22  7 5 10­ 31:35 26

12. Hr. Králové⋌  22  7 3 ­12 28:29 24

13. Č. Budějovice⋌  22  6 4 ­12 31:42 22

14. Příbram B⋌  22  3 5 14­ 28:66 14

15. Blšany⋌  22  4 2 ­16 22:66 14

16. FK Kolín⋌  22  3 3­ 16 26:69 12

Mladší

 1. Sparta Praha B⋌  22 17 3  2­ 92:25 54

 2. Most⋌  22 13 6  ­3 50:23 45

 3. Slavia Praha B⋌  22 14 2  6­ 50:27 44

 4. Pardubice⋌  22 11 6 ­ 5 31:20 39

 5. Motorlet⋌  22 11 5­  6 50:27 38

 6. Liberec⋌  22 11 4­  7 41:35 37

 7. Jablonec⋌  22 11 1­ 10 41:32 34

 8. Plzeň B⋌  22 10 4  8­ 33:28 34

 9. Hr. Králové⋌  22  9 6 ­ 7 30:24 33

10. Bohemians B ⋌  22  7 8  7 ­28:34 29

11. Teplice⋌  22  6 8 ­ 8 20:27 26

12. Kladno⋌  22  7 4 ­11 34:40 25

13. Příbram B⋌  22  6 2 14­ 28:54 20

14. FK Kolín⋌  22  4 5­ 13 25:60 17

15. Č. Budějovice⋌  22  4 3 ­15 17:40 15

16. Blšany⋌  22  1 1 ­20  9:83  4

Česká divize dorostu

Skupina A

18. kolo: Vejprnice – Motorlet B 0:2, 2:2, Klatovy – Podolí 3:1, 0:1, Sp. Příbram – Benešov 2:3, 1:1, Tábor – Prachatice 1:0, 0:2, Rokycany – Prazd. Plzeň 1:1, 3:1, Libuš – Strakonice 1:0, 0:5, ZČE Plzeň – Meteor Praha 1:0, 0:2.

Starší

 1. Meteor Praha⋌ 18 13 0 ­ 5 36:21 39

 2. Rokycany⋌  18 10 3 ­ 5 37:22 33

 3. Klatovy⋌  18 10 1 ­ 7 40:31 31

 4. Strakonice⋌  18  9 3 ­ 6 34:20 30

 5. Prachatice⋌  18 10 0 ­ 8 28:21 30

 6. Motorlet B⋌  18  9 2  7­ 31:24 29

 7. Vejprnice⋌  18  8 3 ­ 7 34:26 27

 8. Podolí⋌  18  7 3 ­ 8 27:31 24

 9. Sp. Příbram⋌ 18  7 ­2  9 27:35 23

10. Libuš⋌  18  7 2­  9 17:28 23

11. Benešov⋌  18  6 4­  8 31:34 22

12. Tábor⋌  18  6 3­  9 23:33 21

13. ZČE Plzeň⋌  18  6 ­0 12 21:36 18

14. Prazd. Plzeň⋌ 18  3 ­4 11 20:44 13

Mladší

 1. Meteor Praha⋌ 18 13 4 ­ 1 52:11 43

 2. Podolí⋌  18 13 2 ­ 3 35:17 41

 3. Motorlet B⋌  18 12 4  2­ 38:13 40

 4. Vejprnice⋌  18 10 3 ­ 5 40:23 33

 5. Prachatice⋌  18  9 4 ­ 5 37:21 31

 6. Libuš⋌  18  9 2­  7 28:38 29

 7. Benešov⋌  18  7 2­  9 39:39 23

 8. Rokycany⋌  18  6 3 ­ 9 26:33 21

 9. Tábor⋌  18  6 3­  9 25:34 21

10. Strakonice⋌  18  4 6 ­ 8 19:20 18

11. Sp. Příbram⋌  18  3 ­6  9 19:35 15

12. ZČE Plzeň⋌  18  4 ­2 12 16:39 14

13. Prazd. Plzeň⋌ 18  3 ­4 11 22:43 13

14. Klatovy⋌  18  3 3 ­12 20:50 12

Skupina B

18. kolo: Rakovník – Admira Praha 1:3, 1:3, Česká Lípa – Junior Praha 2:1, 1:2, Děčín – Kladno B 3:0, 1:5, Vikt. Žižkov – Dukla Praha 0:1, 4:0, Sokolov – K. Vary 2:2, 2:2, Ústí n. L. – Most B 1:2, 4:2, Roudnice – Neratovice 0:1, 2:1.

Starší

 1. Dukla Praha⋌  18 12 2 ­ 4 56:21 38

 2. Sokolov⋌  18 12 1­  5 46:26 37

 3. K. Vary⋌  18 10 5 ­ 3 52:29 35

 4. Most⋌  18 11 2  ­5 43:24 35

 5. Vikt. Žižkov⋌  18  9 4­  5 43:25 31

 6. Ústí n. L.⋌  18 10 0  ­8 55:34 30

 7. Roudnice⋌  18  8 4 ­ 6 30:22 28

 8. Kladno B⋌  18  8 3  7­ 34:26 27

 9. Děčín⋌  18  8 2­  8 28:32 26

10. Junior Praha⋌  18  7 4 ­ 7 29:42 25

11. Česká Lípa⋌  18  6 3 ­ 9 24:41 21

12. Neratovice⋌  18  5 1 ­12 22:37 16

13. Admira Praha⋌ 18  4 1 ­13 17:51 13

14. Rakovník⋌  18  0 0­ 18 10:79  0

Mladší

 1. Sokolov⋌  18 12 5­  1 54:11 41

 2. Vikt. Žižkov⋌  18 13 2­  3 52:24 41

 3. Junior Praha⋌  18 10 3 ­ 5 37:19 33

 4. Ústí n. L.⋌  18 10 2  ­6 57:33 32

 5. Dukla Praha⋌  18  9 4 ­ 5 35:19 31

 6. Kladno B⋌  18  9 4  5­ 44:36 31

 7. K. Vary⋌  18  7 6 ­ 5 32:26 27

 8. Most⋌  18  8 1  ­9 37:42 25

 9. Neratovice⋌  18  7 3 ­ 8 25:28 24

10. Roudnice⋌  18  7 3 ­ 8 23:28 24

11. Admira Praha⋌  18  4 3 ­11 29:50 15

12. Děčín⋌  18  4 3­ 11 27:57 15

13. Česká Lípa⋌  18  3 2 ­13 18:44 11

14. Rakovník⋌  18  1 3­ 14 11:64  6

Skupina C

18. kolo: Nový Bydžov – Ml. Boleslav B 1:0, 2:0, Jablonec B – Čelákovice 1:0, 7:0, Pardubice B – Český Dub 4:0, 10:2, Pěnčín/Turnov – AFK Chrudim 1:0, 0:1, SK Chrudim – Kutná Hora 0:2, 2:3, Náchod/Deštné – Liberec B 2:5, 0:1, Čáslav – Ol. Hr. Králové 0:0, 0:0.

Starší

 1. Ml. Boleslav B⋌  18 13 2  3­ 52:12 41

 2. Liberec B⋌  18 12 3  3­ 51:20 39

 3. Nový Bydžov⋌  17 12 1­  4 48:22 37

 4. AFK Chrudim⋌  18 11 3­  4 37:11 36

 5. Ol. Hr. Králové⋌  18 10 3 ­ 5 33:21 33

 6. Čáslav⋌  18  9 3­  6 24:23 30

 7. Jablonec B⋌  17  8 2  7­ 41:27 26

 8. Pardubice ⋌  18  6 5  7 ­25:27 23

 9. Náchod/Deš­tné⋌  18  7 2  9 28:35 23

10. Pěnčín/Tur­nov⋌  18  6 2 10 22:36 20

11. Kutná Hora⋌  18  5 3 ­10 21:39 18

12. Čelákovice⋌  18  3 4 ­11 21:51 13

13. SK Chrudim⋌  18  3 1­ 14 17:53 10

14. Český Dub⋌  18  2 2 ­14 10:53  8

Mladší

 1. Nový Bydžov⋌  17 16 1­  0 50:12 49

 2. Jablonec B⋌  17 13 1  3­ 56:16 40

 3. AFK Chrudim⋌  18 13 1­  4 51:20 40

 4. Pardubice ⋌  18 12 2  4 ­58:22 38

 5. Liberec B⋌  18 12 2  4­ 38:16 38

 6. Ol. Hr. Králové⋌  18  8 3 ­ 7 41:30 27

 7. Ml. Boleslav⋌  18  7 5­  6 34:31 26

 8. Čáslav⋌  18  6 4­  8 28:39 22

 9. Náchod/Deš­tné⋌  18  6 3  9 38:48 21

10. Pěnčín/Tur­nov⋌  18  6 2 10 27:44 20

11. SK Chrudim⋌  18  5 1­ 12 25:44 16

12. Kutná Hora⋌  18  3 3 ­12 21:64 12

13. Čelákovice⋌  18  3 1 ­14 20:54 10

14. Český Dub⋌  18  0 1 ­17 16:63  1

Česká liga žáků

22. kolo: Slavia Praha – Hořovice 2:0, 9:0, Most – Příbram 2:0, 2:1, Neratovice – Sparta Praha 0:4, 0:9, Plzeň – Sokolov 3:1, 3:0, Ml. Boleslav – Jablonec 0:1, 2:1, Hr. Králové – Č. Budějovice 3:0, 2:1, Bohemians 1905 – Pardubice 1:0, 0:0, Motorlet – Teplice 0:2, 1:3.

Starší

 1. Slavia Praha B⋌  22 15 1  6­ 58:26 46

 2. Č. Budějovice⋌  22 13 3 ­ 6 43:26 42

 3. Teplice⋌  22 12 3 ­ 7 47:26 39

 4. Bohemians 1905⋌  22 12 3­  7 45:38 39

 5. Plzeň⋌  22 ­11 4  7 40:29 37

 6. Hr. Králové⋌  22 11 3 ­ 8 46:27 36

 7. Ml. Boleslav⋌  22 11 3­  8 44:31 36

 8. Příbram⋌  22 10 ­4  8 42:32 34

 9. Sparta Praha B⋌  22 10 2 10­ 31:34 32

10. Pardubice⋌  22  9 5 ­ 8 27:31 32

11. Jablonec⋌  22  8 6­  8 38:27 30

12. Most⋌  22  7 6  ­9 26:33 27

13. Hořovice⋌  22  6 4 ­12 38:50 22

14. Sokolov⋌ 22  6 4­ 12 34:47 22

15. Motorlet⋌  22  6 4­ 12 22:41 22

16. Neratovice⋌  22  0 3 ­19 12:95  3

Mladší

 1. Slavia Praha⋌  22 21 0 ­ 1 115:10  63

 2. Sparta Praha⋌  22 20 0 ­ 2  97:14  60

 3. Plzeň⋌  22 ­14 1  7  62:28  43

 4. Hr. Králové⋌  22 14 1 ­ 7  58:25  43

 5. Motorlet⋌  22 12 5­  5  50:33  41

 6. Ml. Boleslav⋌  22 12 3­  7  42:17  39

 7. Teplice⋌  22 11 5 ­ 6  41:31  38

 8. Sokolov⋌  22 10 3­  9  42:39  33

 9. Bohemians⋌  22  8 5  ­9  32:31  29

10. Jablonec⋌  22  8 5­  9  34:35  29

11. Pardubice⋌  22  6 4 ­12  25:49  22

12. Most⋌ 22  6 4 1­2  27:58  22

13. Příbram⋌  22  6 ­2 14  31:49  20

14. Č. Budějovice⋌  22  5 3 ­14  32:39  18

15. Neratovice⋌ 22  1 1 ­20  13:138  4

16. Hořovice⋌  22  1 0 ­21  12:117  3

Česká divize žáků

Skupina A

18. kolo: Vejprnice – Sedlčany 4:1, 1:3, Č. Budějovice B – Sušice 0:2, 2:2, Meteor Praha – J. Hradec 0:1, 3:0, Příbram B – Tábor 0:3, 2:0, Rokycany – Slavia Praha B 4:1, 1:2, Plzeň B – Klatovy 2:2, 4:1, Čtyři Dvory – Písek 1:2, 1:3.

Starší

 1. Slavia Praha B⋌  18 16 1  1­ 57:11 49

 2. J. Hradec⋌  18 12 1­  5 34:26 37

 3. Vejprnice⋌  18 11 3 ­ 4 43:18 36

 4. Meteor Praha⋌  18  9 5 ­ 4 40:15 32

 5. Klatovy⋌  18  9 5 ­ 4 46:25 32

 6. Tábor⋌  18  9 3­  6 45:28 30

 7. Plzeň B⋌  18  9 1  8­ 31:35 28

 8. Písek⋌ 18  8 3­  7 38:27 27

 9. Č. Budějovice B⋌  18  6 4  8­ 19:24 22

10. Sušice⋌  18  6 2 ­10 18:17 20

11. Příbram B⋌  18  6 1 11­ 26:48 19

12. Rokycany⋌  18  5 1 ­12 21:36 16

13. Sedlčany⋌  18  3 1 ­14 12:55 10

14. Čtyři Dvory⋌  18  1 1 ­16  5:70  4

Mladší

 1. Písek⋌  18 16 1­  1 63:10 49

 2. Příbram B⋌  18 15 3  0­ 60:8  48

 3. Slavia Praha B⋌  18 14 2  2­ 54:11 44

 4. Sedlčany⋌  18 11 4 ­ 3 45:27 37

 5. Č. Budějovice⋌  18  9 2 ­ 7 31:36 29

 6. Sušice⋌  18  7 3 ­ 8 19:20 24

 7. Rokycany⋌  18  6 3 ­ 9 27:33 21

 8. Meteor Praha⋌  18  6 1 ­11 26:30 19

 9. Plzeň B⋌  18  6 1 11­ 27:43 19

10. Vejprnice⋌  18  5 3 ­10 21:39 18

11. Tábor⋌  18  5 2­ 11 19:46 17

12. Klatovy⋌  18  4 3 ­11 26:45 15

13. J. Hradec⋌  18  4 2­ 12 12:39 14

14. Čtyři Dvory⋌  18  2 2 ­14  6:49  8

Skupina B

18. kolo: K. Vary – Dukla Praha 1:2, 0:5, Most B – Česká Lípa 2:2, 4:0, Teplice B – Ústí n. L. 1:3, 2:6, Vikt. Žižkov – Sparta Praha B 1:1, 0:0, Junior Praha – Tachov 2:1, 5:7, Kladno – FŠ Most 7:0, 9:0, Podolí – Děčín 1:0, 2:1.

Starší

 1. Kladno⋌  18 15 1 ­ 2 70:17 46

 2. V. Žižkov⋌  18 11 4­  3 55:21 37

 3. Dukla Praha⋌  18 10 5 ­ 3 38:25 35

 4. Teplice B⋌  18 10 3  5­ 51:31 33

 5. Ústí n. L.⋌  18  9 2  ­7 49:32 29

 6. Podolí⋌  18  8 4 ­ 6 23:33 28

 7. Tachov⋌  18­  7 4  7 30:28 25

 8. K. Vary⋌  18  6 5 ­ 7 22:29 23

 9. Junior Praha⋌  18  7 2 ­ 9 30:50 23

10. Děčín⋌  18  6 3­  9 27:29 21

11. Sparta Praha B⋌ 18  6 2 10­ 41:37 20

12. Most B⋌  18  6 2 10­ 32:43 20

13. FŠ Most⋌  18  4 1 1­3 17:70 13

14. Česká Lípa⋌  18  1 2 ­15 16:56  5

Mladší

 1. Kladno⋌  18 16 2 ­ 0 84:4  50

 2. Ústí n. L.⋌  18 15 2  ­1 77:18 47

 3. Sparta Praha B⋌  18 13 4  1­ 77:12 43

 4. Dukla Praha⋌  18 13 2 ­ 3 58:16 41

 5. V. Žižkov⋌  18  8 1­  9 27:44 25

 6. Děčín⋌  18  8 0­ 10 32:38 24

 7. K. Vary⋌  18  7 3 ­ 8 37:48 24

 8. Podolí⋌  18  8 0 ­10 25:42 24

 9. Teplice B⋌  18  7 1 10­ 34:33 22

10. Junior Praha⋌  18  6 4 ­ 8 26:43 22

11. Tachov⋌  18­  6 0 12 34:56 18

12. Most B⋌  18  3 3 12­ 17:51 12

13. Česká Lípa⋌  18  3 0 ­15  9:54  9

14. FŠ Most⋌  18  1 2 1­5  7:85  5

Skupina C

18. kolo: Hr. Králové B – Č. Třebová 3:0, 6:1, Pěnčín/Turnov – Svitavy 0:4, 3:0, Ol. Hr. Králové – T. Pardubice 6:1, 5:0, Chrudim – Vysoké Mýto 2:1, 5:0, FK Kolín – St. Boleslav 4:1, 7:0, Náchod/Deštné – Liberec 1:4, 3:5, Ml. Boleslav B – Cidlina 3:5, 1:5.

Starší

 1. Liberec⋌  18 16 2­  0 55:10 50

 2. Chrudim⋌  18 13 2­  3 49:16 41

 3. Cidlina⋌  18 12 1 ­ 5 51:25 37

 4. FK Kolín⋌  18 11 2­  5 45:31 35

 5. Ol. Hr. Králové⋌  18  9 5 ­ 4 55:30 32

 6. Náchod/Deš­tné⋌  18  9 5  4 49:24 32

 7. Ml. Boleslav B⋌  18  7 5  6­ 39:31 26

 8. Vysoké Mýto⋌  18  7 4 ­ 7 32:23 25

 9. Hr. Králové⋌  18  6 4 ­ 8 34:29 22

10. Svitavy⋌  18  6 3 ­ 9 27:25 21

11. St. Boleslav⋌  18  3 3­ 12 25:60 12

12. Č. Třebová⋌  18  2 4 ­12 14:44 10

13. T. Pardubice⋌  18  3 1 ­14 16:66 10

14. Pěnčín/Tur­nov⋌  18  0 3 15  9:86  3

Mladší

 1. Chrudim⋌  18 16 1­  1 89:13 49

 2. Ol. Hr. Králové⋌  18 15 1 ­ 2 54:14 46

 3. Liberec⋌  18 13 3­  2 76:21 42

 4. Náchod/Deš­tné⋌  18 11 4  3 49:27 37

 5. Cidlina⋌  18 11 3 ­ 4 45:20 36

 6. FK Kolín⋌  18  9 1­  8 57:38 28

 7. Hr. Králové⋌  18  8 3 ­ 7 38:32 27

 8. Vysoké Mýto⋌  18  6 6 ­ 6 33:29 24

 9. Č. Třebová⋌  18  6 2 ­10 34:56 20

10. Svitavy⋌  18  5 1 ­12 17:41 16

11. Ml. Boleslav⋌  18  4 3­ 11 29:54 15

12. T. Pardubice⋌  18  2 2 ­14  7:59  8

13. Pěnčín/Tur­nov⋌  18  2 2 14 17:79  8

14. St. Boleslav⋌  18  1 2­ 15 14:76  5


Autor: Dudáček Vlastimil