DOROST U17

CHRUDIM – BENEŠOV 0:3

Po bezbrankovém prvním poločase rozhodla benešovská sedmnáctka o své výhře v Chrudimi třemi góly po přestávce, když se dvakrát po sólech trefil Srb a dílo dokonal v závěru Hampl.

Branky: 52. a 55. Srb, 79. Hampl. Rozhodčí: Šimek. Poločas: 0:0.

Benešov: Budil (77. Plocek) – Klápa, Zahradníček, Kořínek, Horák (41. Rataj) – Hampl, Vilímek – Vondrák, Srb, Baariev (76. Zoubek) – Popelka (51. Kabíček).

DOROST U16

CHRUDIM – BENEŠOV 3:3 PK 3:5

Po šesti výhrách za sebou nepodala šestnáctka Benešova optimální výkon, hlavně v prvním poločase hrála na umělé trávě předposlední Chrudimi (před zápasem vstřelila pouhé dva góly) špatně a prohrávala 0:1.

Ve druhém poločase se hosté probudili. V úvodu vyrovnali Štrajtem a nezastavila je ani druhá inkasovaná branka. Zoubek a Rataj z penalty po faulu na Zoubka, otočili totiž stav na 2:3. Jenže v závěru přišla chyba v defenzivě a bodlo Marela skončilo v benešovské síti – 3:3. Při penaltovém rozstřelu již byli hosté stoprocentní, naopak domácí se zmýlili, a tak se druhý bod stěhoval do Benešova.

Branky: 50. a 74. Marel, 10. Voženílek – 42. Štrajt, 59. Zoubek, 66. Rataj (z PK). Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0.

Benešov: Urban – Šedivý, Rataj, Machač, Klápa (41. Slepička) – Dumský, Fišer – Kabíček, Zoubek, Baštýř – Štrajt.