U13

Beroun – SK Benešov 2:4

Proti Berounu čekal Benešov tuhý boj o první body. Houževnatí domácí je ale nechtěli hostům nechat bez boje a již v 5. minutě šli do vedení, když si brankář Plocek dal nešťastný vlastní gól. Benešovští měli následně více ze hry, na obou polovinách domácí do větších šancí nepustili, ale sami se prosazovali také velmi složitě. Jenže se jim parádně povedly dvě střely ze střední vzdálenosti (Boťa, Charvát) a tak jsem šli do kabin s nejtěsnějším náskokem v kapse.

Po přestávce si hosté s obtížemi vypracovali další šance, ale ty zůstaly nevyužity (Horák 2, Páko, Baariev na druhé straně Průcha 2, Bareš, Dostál). S přibývajícím časem Benešovští zvýraznili tlak proti důraznému soupeři a převahu nakonec dokázali přetavil i ve vítězné góly, když se krásně hlavičkoval Kořínek, a po pěkném signálu z rohu se trefil Filip.

Branky Benešova: Boťa, Kořínek, Charvát, Filip. Čtvrtiny: 1:1, 0:1, 0:1 ,1:1.

Benešov I.: Plocek – Babka, Blažejovský, Kořínek – Boťa, Hampl, Horák – Baariev. Střídali: Páko, Pivoňka.

Benešov II.: Budil – Zahradníček, Filip, Kratochvíl – Plášil, Dostál, Bareš – Charvát, Střídal: Průcha.

České Budějovice – Graffin Vlašim 9:1

Proti dalšímu silnému soupeři nastoupili vlašimští mladíci nekoncentrovaní. V minulém zápase první sedmička zahrála výborně a otočila vývoj utkání, ale tentokrát totálně propadla, oba svoje poločasy jednoznačně prohrála, což stanovilo celkově nelichotivý výsledek.

Branka Vlašimi: Hanousek. Čtvrtiny: 4:0, 0:0, 4:0, 1:1.

Vlašim I.: Štecher - Jelínek, Rut, Štyx - Motyčka, Kocour, Kožner - Dušek + Macháček, Chvátal.

Vlašim II.: Matoušek – Křemen, Němec, Starec - J. Zvára, Větrovský, Hanousek - Postřihač + Š. Zvára, Šípek.

U12

Beroun – SK Benešov 3:7

Vzhledem k velkému počtu zraněných a omluvených hráčů (6) Benešovští kádr doplnili o dva kluky ročníku 2002 (Rydval a Žížala), kteří se proti starším hráčům Berouna vůbec neztratili a odehráli velmi dobré utkání, které bylo okořeněno výhrou.

Branky Benešova: Lacina, Kabíček, Slepička, Baštýř, Rataj, Šedivý, Kačírek. Čtvrtiny: 0:4, 1:2, 2:0, 0:1.

Benešov I: Oršl - Baštýř, Dvořák - Kabíček, Horvát, Lacina - Brabec, Slepička. Střídali: Fišer, Schlafer.

Benešov II.: Varga - Šedivý, Rataj - Matoušek, Štětina, Machač - Kačírek, Vachoušek. Střídali: Rydval, Vojáček, Žížala.

České Budějovice – Graffin Vlašim 18:1

Vlašim měla velký problém s marodkou, hodně hráčů chybělo pro střevní chřipku a někteří nastoupili po prodělané viróze. Fotbalisti z Budějovic předváděli pěkný kombinační fotbal a hosté byli pro soupeře snadným soustem.

Branka Vlašimi: Fiala. Čtvrtiny: 5:1, 4:0, 4:0, 5:0.

Vlašim I.: Matoušek - Coufal, Lukl, Krunert, Štyx, Sklenička, Toula, Pajk, Fiala.

Vlašim II.: Vejvoda (D. Fialka) - Křemen, Brýl, Šilha, Starý, Šimáně, Zvára, Houdek.