OP dorost

Pravonín / Čechtice – Ostředek / Sázava 10:0 (5:0), Mezno – Bystřice 3:2 (0:2).

1. Pravonín/Čechtice⋌ 6 5 0 1 39:12 15
2. Úročnice⋌ 6 5 0 1 35:13 15
3. Mezno⋌ 7 3 0 4 22:41  9
4. Ostředek/Sázava⋌ 7 2 0 5 18:36  6
5. Bystřice⋌ 6 1 0 5 10:22  3

OP starší žáci A 7 + 1

Týnec / Pecerady – Bystřice 1:0 (1:0), Votice – Trhový Štěpánov 1:12 (0:5), Poříčí – Ondřejov / Chocerady 1:6 (1:4), Čechtice / Lukavec – Tichonice 2:1 (0:1), Jankov / Ratměřice – Soběhrdy 2:6 (1:3).

 1. Bystřice⋌ 8 7 0 1 56:9  21
 2. Poříčí ⋌ 9 7 0 2 60:19 21
 3. Ondřejov/Chocerady⋌ 8 6 1 1 50:18 19
 4. Týnec/Pecerady⋌ 8 6 1 1 45:19 19
 5. Trhový Štěpánov⋌ 8 5 0 3 38:25 15
 6. Mezno⋌ 8 4 0 4 43:28 12
 7. Soběhrdy⋌ 8 3 0 5 35:37  9
 8. Votice⋌ 9 2 1 6 23:55  7
 9. Jankov/Ratměřice⋌ 8 1 2 5 24:44  5
10. Čechtice/Lukavec⋌ 8 1 1 6 13:54  4
11. Tichonice⋌ 8 0 0 8  5:84  0

OP starší žáci B 7 + 1

Křivsoudov – Nespeky / Čerčany 5:2 (2:2), Postupice – Netvořice 3:7 (2:4), Ostředek – Olbramovice / Vrchotovy Janovice 2:6 (0:3), Teplýšovice – Kondrac / Miřetice 0:10 (0:5), Chotýšany – Maršovice 3:1 (3:0).

 1. Kondrac/Miřetice⋌ 7 6 1 0 58:11 19
 2. Netvořice⋌ 7 5 0 2 40:20 15
 3. Křivsoudov⋌ 7 5 0 2 43:30 15
 4. Olbramovice/V.Jan.⋌ 7 4 1 2 24:18 13
 5. Postupice⋌ 7 4 0 3 31:20 12
 6. Chotýšany⋌ 7 3 0 4 21:19  9
 7. Maršovice⋌ 7 3 0 4 23:23  9
 8. Teplýšovice⋌ 7 3 0 4 28:31  9
 9. Nespeky/Čerčany⋌ 7 1 0 6 10:44  3
10. Ostředek⋌ 6 0 0 6  5:59  0

OP mladší žáci 7 + 1 A

Benešov A – Divišov 19:2 (8:1), Votice – Trhový Štěpánov / Zruč nad Sázavou 2:0 (0:0), Teplýšovice – Týnec nad Sázavou 5:7 (3:3), Senohraby – Benešov B 1:5 (1:4), Zdislavice – Soběhrdy 1:7 (0:2). Dohrávka 2. kola: Sedlec-Prčice – Trhový Štěpánov / Zruč nad Sázavou 1:3 (1:0).


 1. Benešov B⋌ 8 8 0 0 71:15 24
 2. Benešov A⋌ 8 7 0 1 82:28 21
 3. Týnec ⋌ 8 6 1 1 34:21 19
 4. Votice⋌ 8 5 0 3 36:28 15
 5. Senohraby⋌ 8 4 0 4 17:25 12
 6. Soběhrdy⋌ 8 3 2 3 26:16 11
 7. Trhový Štěpánov/Zruč⋌ 8 3 1 4 25:19 10
 8. Teplýšovice⋌ 7 3 0 4 27:30  9
 9. Sedlec-Prčice⋌ 8 2 0 6 24:25  6
10. Zdislavice⋌ 9 0 1 8 10:74  1
11. Divišov⋌ 8 0 1 7  7:78  1

OP mladší žáci 7 + 1 B

Pravonín – Krhanice 2:3 (0:2), Křečovice – Pecerady 5:4 (1:3), Ratměřice / Jankov – Dolní Kralovice / Křivsoudov 7:1 (5:0), Poříčí – Kondrac / Blaník Načeradec 1:2 (1:0), Čechtice – Neveklov 3:1 (2:1).

 1. Kondrac/Bl.Načeradec⋌ 7 6 0 1 38:19 18
 2. Čechtice⋌ 7 6 0 1 31:14 18
 3. Pravonín⋌ 7 4 0 3 35:25 12
 4. Ratměřice/Jankov⋌ 7 4 0 3 30:22 12
 5. Krhanice⋌ 7 4 0 3 20:18 12
 6. Neveklov⋌ 7 3 0 4 20:19  9
 7. D.Kralovice/Křivsoudov⋌ 7 3 0 4 17:31  9
 8. Poříčí⋌ 7 2 0 5 11:19  6
 9. Pecerady⋌ 7 2 0 5 23:37  6
10. Křečovice⋌ 7 1 0 6  9:30  3