Starší dorost

VLAŠIM – SEDLČANY 2:2

V prvním poločase neproměnili domácí řadu šancí plus penaltu Zvárou. Ve druhém dějství je již Albrecht dostal do vedení z trestného kopu, jenže hosté dvěma zásahy výsledek otočili. Rytíři ale opět díky Albrechtovi stačili srovnat na konečných 2:2.

Branky Vlašimi: Albrecht 2. Poločas: 0:0.

Vlašim: Gabriel – Martiňák (Rut), Janák, Zvára, Srb – Sedláček, Šanda, Stanka, Bělohlávek (Burda) – Pavouček, Albrecht.

Mladší dorost

VLAŠIM – SEDLČANY 4:1

Pátá Vlašim hostila lídra tabulky ze Sedlčan a vůbec nebrali hráči ohled. Už v kabině před zápasem bylo na domácích hráčích vidět odhodlání zvítězit a to jim vydrželo i na hřišti. Hosté naopak působili ospalým dojmem, což rytířům vyhovovalo a v 11. minutě vedli 2:0. Když se nejprve trefil Dušek a vzápětí zakončil Brýl do prázdné branky rychle rozehranou standardní situaci Kříže s Rutem, po které následovala finální přihrávka Duška. Hosty branky neprobudily a tak jim ve 22. minutě uštědřil třetí políček lehkou tečí Janovský.

Do druhé poločasu vstoupili lépe Sedlčanští, ale většina jejich akcí končila na dobré domácí obraně, výjimkou byla střela do brankové konstrukce. S přibývajícím časem se Vlašimští opět dostali do herní pohody z prvního poločasu. Po hodině hry se jim povedlo střídání, když na hřiště vběhl Vavro a po třicetivteřinovém pobytu na hřišti si naběhl na pěknou přihrávku dobře hrajícího Duška a lehkou tečí upravil na 4:0. Do konce zápasu domácí hru kontrolovali a hosté stačili v 78. minutě upravit Procházkou na konečných 4:1.

„Za přístup k zápasu hráče chválím a jsem rád, že po Příbrami i Sedlčany nechaly všechny body u nás a prodloužili jsme tak jarní neporazitelnost v soutěži," radoval se po výhře asistent trenéra Vlašimi Pavel Zelingr.

Branky Vlašimi: 10. Dušek, 11. Brýl, 22. Janovský, 60. Vavro – 78. Procházka. Poločas: 3:0.

Vlašim: Šanda – Chvátal, Němec, Janovský, Jelínek – Motyčka, Brýl, Rut, Matzner – Kříž, Dušek. Střídali: Vavro, Sedláček, Vender, Macháček, Vesecký.