STARŠÍ DOROST

NERATOVICE – VLAŠIM 7:3

V prvním poločase ještě hosté drželi s domácími krok, ale po přestávce propadli, inkasovali dalších pět gólů, které rozhodli o jejich vysoké porážce.

Branky Vlašimi: Bělohlávek, Stanka, Staněk. Poločas: 2:2.

Vlašim: Gabriel – Vlk (70. Dušek), Šanda, F. Zvára, Srb – Polyak (50. Jeništa), Albrecht, Stanka, Novotný – Staněk, Bělohlávek (60. J. Zvára).

MLADŠÍ DOROST

NERATOVICE – VLAŠIM 1:6

Na začátku se hrál vyrovnaný fotbal bez vážnějších šancí. Do vedení se dostali hosté Duškem po chybě domácí obrany. Neratovičtí hlavně nakopávali dlouhé balóny, po kterých podnikali rychlé protiútoky a z jednoho vyrovnali. O chvíli později ale vrátil vedení Vlašimi opět střelecky disponovaný Dušek po důrazu v pokutovém území. V závěru poločasu pohrdli domácí vyrovnáním, aby se podobně na druhé straně nedařilo Motyčkovi.

Začátek druhé půle se odehrával v režii domácích a velkou šanci na vyrovnání jim zhatil dobrým zákrokem Štecher. Vlašim šanci přežila a vzápětí Jeništa krásnou trefou a následně Kříž zlomili neratovický odpor. Do konce zápasu se ještě jednou prosadil Kříž a Dušek zkompletoval hattrick.

„Jeli jsme do Neratovic s cílem zvítězit a naplno tak bodovat. To se nám po výborném týmovém výkonu podařilo a kluky za to samozřejmě chválím. Ještě více ovšem než-li výsledek mě těší, jakým způsobem jsme zápas odehráli a hlavně, že jsme ho zvládli velice dobře i po taktické stránce," byl spokojený po zápase trenér Vlašimi Josef Linhart.

Branky Vlašimi: Dušek 3, Kříž 2, Jeništa. Poločas: 1:2.

Vlašim: Štecher – Jelínek, Janovský, Martinák, Vlk – Motyčka, Zvára, Vavro, Matzner – Dušek, Kříž. Střídali: Jeništa, Vender, Macháček.