KONDRAC – SEDLEC-PRČICE 4:1

První poločas patřil sice hostům, kteří ještě měli síly po sobotní dokopné, dostávali se do přečíslení, ale v zakončení, kromě Davídka, opakovaně selhávali. A tak je domácí dvakrát do poločasu ztrestali. Nejprve Pavlíčkem, který nadvakrát proměnil penaltu, když první střelu Ryšavý vyrazil, aby do vedení dostal domácí svým prvním gólem za Kondrac mladíček Buchta, který si našel centrovaný míč.

Druhý poločas byl již zcela v režii domácích, kteří se předháněli v zahazování šancí. Klid jim přinesl až druhý gól Buchty a hlavička Procházky – 4:1.

„Hrál se otevřený bezstarostný fotbal, který se musel divákům líbit. Hostům patřil první poločas, nám naopak ten druhý a zaslouženě jsme nakonec vyhráli," dodal k utkání manažer Kondrace Jiří Janouš mladší a poznamenal po sezoně: „Chtěl bych poděkovat hráčům za jejich přístup, fanouškům za podporu a všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílejí na chodu oddílu. Absolutorium zaslouží nestárnoucí Mleziva s Kubínem, kteří posledních několik kol odehráli, s ohledem na rozsáhlou marodku, jak zápasy za áčko, tak za béčko. Těžko najdete lepší inspiraci pro mladé fotbalisty. Od léta mužstvo přebírá Pepa Linhart, v kádru přivítáme šest nebo sedm nových hráčů a tak už se teď nesmírně těším na další sezónu."

„První poločas byl z naší strany aktivní, soupeře jsme přehrávali, vytvořili si větší šance a dostali se do vedení. Domácí hrozící z brejků, ale z penalty vyrovnali a do poločasu přidali druhý gól. Druhý poločas byl již v režii Kondrace," poznamenal k poslednímu duelu Jindřich Jirousek, kterého jen mrzelo, že se nedohodl s Kondrací na zápase buď v pátek, nebo v sobotu, protože již o nic nešlo. A tak by nemuseli zápas absolvovat po dokopné, která se protáhla do rána. „Mrzí mě, že jsme si nevyhověli," byl Jirousek smutný. A Janouš vysvětlil proč, soupeři nevyhověli: „Nedali bychom mužstvo dohromady."

Sedleckoprčičtí skončili na osmém místě. „S umístěním jsem spokojený, protože odpovídá možnostem úzkému kádru," poznamenal Jindřich Jirousek, který u týmu po roce končí, a ještě dodal: „Na začátku sezony jsme po odchodu čtyř hráčů základní sestavy,za pochodu budovali mančaft i s kluky z béčka. Po kvalitní zimní přípravě jsme se na začátku jara trochu výsledkově trápili, ale na konci jsme již hráli líbivý a účelný fotbal a přehrávali soupeře i z vršku tabulky."

Branky: 35. a 65. Buchta, 30. Pavlíček, 69. Procházka – 24. Davídek. Rozhodčí: T. Drábek. Poločas: 2:1.

Kondrac: Vejvoda – Vokál, Kubín (75. Kubát), Mleziva, F. Sedláček – Buchta, Müller, Linhart, Procházka – Pavlíček, Kašpar (81. Záklasník).

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Kabíček, Sedláček, Kobliha – Raček, P. Bouška, Davídek, Prchlík – F. Müller, Všetečka, J. Rataj (66. Kubát).