III. třída A

Úročnice – Netvořice 5:1, Myslič – Sedlec-Prčice B 2:2, Soběhrdy – Krhanice 0:3, Bystřice – Votice B 0:1, Václavice – Nespeky B 4:3, Pyšely – Ostředek 0:4, Týnec B – Křečovice 1:4.

1. Soběhrdy ⋌ 19 13 4  2 58:29 43
2. Krhanice⋌ 19 10 4  5 51:37 34
3. Pyšely⋌ 19 10 4  5 37:30 34
4. Křečovice⋌ 19 10 3  6 39:39 33
5. Václavice⋌ 20  9 5  6 60:49 32
6. Bystřice⋌ 20  9 4  7 37:37 31
7. Týnec B⋌ 19  8 4  7 52:38 28
8. Votice B⋌ 19  7 5  7 45:41 26
9. Ostředek⋌ 19  7 3  9 46:38 24
10. Myslič⋌ 19  6 4  9 42:52 22
11. Nespeky B⋌ 19  6 2 11 38:54 20
12. Netvořice⋌ 19  5 4 10 33:49 19
13. Úročnice⋌ 19  4 5 10 23:50 17
14. Sedlec-Prčice B⋌ 19  3 3 13 30:48 12

III. třída B

Blaník Načeradec – Struhařov B 1:1, Ratměřice – Tichonice 1:0, Pravonín – Kondrac B 4:1, Bílkovice – Postupice 1:3, SK Načeradec – Křivsoudov 5:3, Velíš – Nesperská Lhota 4:3, Čechtice A – Louňovice 3:2.

1. Pravonín⋌ 19 16 1  2 63:13 49
2. SK Načeradec⋌ 19 13 4  2 56:24 43
3. Postupice⋌ 19 13 3  3 64:30 42
4. Kondrac B⋌ 19  8 6  5 41:33 30
5. Křivsoudov⋌ 19  9 2  8 69:43 29
6. Tichonice⋌ 19  7 7  5 33:32 28
7. Čechtice ⋌ 19  7 5  7 45:53 26
8. Bílkovice⋌ 19  7 3  9 40:45 24
9. Ratměřice⋌ 19  7 2 10 28:42 23
10. Struhařov ⋌ 19  5 7  7 26:41 22
11. Nesperská Lhota ⋌ 19  5 1 13 31:71 16
12. Louňovice⋌ 19  3 6 10 31:44 15
13. Velíš⋌ 19  3 4 12 29:58 13
14. Blaník Načeradec⋌ 19  1 7 11 28:55 10

IV. třída A

Úročnice B – Miličín 3:0, Bukovany – Jablonná 3:2, Zaječice – Neveklov B 1:1, Poříčí B – Čerčany 5:0, Lešany – Soběhrdy B 6:0, Pecerady – Bystřice B 3:3.

1. Lešany⋌ 16 15 1  0 61:9  46
2. Čerčany⋌ 16 11 0  5 58:34 33
3. Poříčí B⋌ 16 10 3  3 50:33 33
4. Úročnice B⋌ 16 10 2  4 60:36 32
5. Miličín A⋌ 16  9 3  4 62:20 30
6. Neveklov B⋌ 16  9 2  5 30:29 29
7. Bystřice B⋌ 16  6 1  9 42:46 19
8. Jablonná⋌ 16  5 2  9 34:57 17
9. Bukovany⋌ 16  3 2 11 28:60 11
10. Zaječice⋌ 16  2 4 10 22:51 10
11. Pecerady⋌ 16  2 2 12 24:54  8
12. Soběhrdy B⋌ 16  2 2 12 19:61  8

IV. třída B

Neustupov – Miličín B 0:4, Ratměřice B – Drachkov 1:4, Maršovice B – Mezno B 5:3, Olbramovice B – Jankov B 2:2, SK Přestavlky – Vrchotovy Janovice B 3:1, Heřmaničky A – Budenín 2:4.

1. Mezno B⋌ 16 12 0  4 56:23 36
2. Jankov B⋌ 16 11 1  4 42:38 34
3. Budenín⋌ 16 10 2  4 60:30 32
4. Miličín B⋌ 16  9 5  2 46:21 32
5. SK Přestavlky⋌ 16  9 4  3 48:29 31
6. Drachkov⋌ 16  8 2  6 49:34 26
7. Maršovice B⋌ 16  7 4  5 36:27 25
8. Olbramovice B⋌ 16  6 2  8 52:34 20
9. Vrch. Janovice B ⋌ 16  5 4  7 25:26 19
10. Heřmaničky B⋌ 16  2 2 12 16:42  8
11. Ratměřice B⋌ 16  2 0 14 22:77  6
12. Neustupov⋌ 16  1 2 13 15:86  5

IV. třída C

Tichonice B – Teplýšovice C 3:0, Libež – Divišov B 0:2, Kladruby – Popovice B 3:2, Chotýšany B – Radošovice 1:3, Postupice B – Ostředek B 4:1, Vracovice – Sokol Přestavlky B 4:2.

1. Divišov B⋌ 16 14 0  2 71:22 42
2. Popovice B⋌ 16 11 3  2 57:27 36
3. Postupice B⋌ 16 10 1  5 53:31 31
4. Sokol Přestavlky B⋌ 16 10 0  6 47:36 30
5. Radošovice⋌ 16  8 1  7 37:47 25
6. Chotýšany B⋌ 16  7 2  7 49:46 23
7. Vracovice⋌ 16  7 2  7 46:50 23
8. Libež⋌ 16  7 1  8 34:35 22
9. Kladruby ⋌ 16  6 1  9 30:45 19
10. Teplýšovice C⋌ 16  5 2  9 36:45 17
11. Tichonice B⋌ 16  2 4 10 24:52 10
12. Ostředek B⋌ 16  0 1 15 25:73  1

IV. třída D

Zdislavice B – Miřetice B 4:4, Hulice – Křivsoudov B 9:0, Dolní Kralovice B – Trhový Štěpánov B 2:3, Libouň – Keblov 3:7, Kamberk – Pravonín B 4:0, Čechtice B – Louňovice B 3:0.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 16 14 1  1 68:17 43
2. Miřetice B⋌ 16 12 1  3 90:25 37
3. Keblov⋌ 16 12 0  4 67:35 36
4. Zdislavice B⋌ 16  9 4  3 56:29 31
5. Libouň⋌ 16  8 1  7 63:47 25
6. Hulice⋌ 16  6 2  8 42:69 20
7. Kamberk⋌ 16  6 1  9 40:38 19
8. Pravonín B⋌ 16  6 1  9 38:63 19
9. Křivsoudov B⋌ 16  5 2  9 30:56 17
10. Čechtice B⋌ 16  5 1 10 40:56 16
11. Dolní Kralovice B⋌ 16  2 4 10 28:59 10
12. Louňovice B⋌ 16  1 2 13 11:79  5

OP dorost

Bl. Načeradec – Čechtice 1:9, Tichonice – Divišov 7:3, Mezno – Sedlec/Prčice 1:2, Neveklov – Čerčany 1:2, Lešany – Bystřice 2:4, Lukavec – Poříčí 0:6.

1. Čechtice⋌ 16 13 2  1 93:19 41
2. Sedlec/Prčice⋌ 16 13 2  1 58:25 41
3. Divišov⋌ 16 11 0  5 71:29 33
4. Bystřice⋌ 16  9 4  3 54:30 31
5. Tichonice⋌ 16  8 2  6 72:40 26
6. Poříčí⋌ 16  8 1  7 54:28 25
7. Čerčany⋌ 15  6 2  7 55:60 20
8. Mezno⋌ 16  6 1  9 36:50 19
9. Lešany⋌ 16  6 0 10 42:60 18
10. Blaník Načeradec⋌ 16  4 2 10 28:55 14
11. Neveklov⋌ 16  2 1 13 10:98  7
12. Lukavec⋌ 15  0 1 14 12:91  1

OP starší žáci

Vlašim B – Miličín 7:1, Postupice – Sedlec-Prčice 0:8, Čechtice – Bílkovice 0:7, Olbramovice – Jankov 0:7, Teplýšovice – Poříčí 4:0.

1. Teplýšovice⋌ 15 12 2  1 84:11  38
2. Vlašim B⋌ 15  9 2  4 62:25  29
3. Miličín⋌ 14  8 2  4 50:32  26
4. Jankov⋌ 14  8 1  5 46:27  25
5. Bílkovice⋌ 14  7 2  5 41:45  23
6. Sedlec-Prčice⋌ 14  6 3  5 38:27  21
7. Poříčí ⋌ 15  6 2  7 35:29  20
8. Trhový Štěpánov⋌ 14  5 2  7 30:25  17
9. Čechtice⋌ 15  5 1  9 28:55  16
10. Postupice⋌ 15  3 4  8 10:29  13
11. Olbramovice⋌ 15  0 1 14  4:123  1

OS starší žáci 6 + 1

Úročnice – Velíš 3:6, Křivsoudov-Chocerady 5:1, Vrchotovy Janovice-Zdislavice 14:1, Pyšely-Struhařov 13:1, Louňovice-Přestavlky 12:8.

1. Pyšely⋌ 14 14 0  0 142:23  42
2. Vrch. Janovice ⋌ 15 13 0  2 141:45  39
3. Křivsoudov⋌ 14 11 0  3 107:56  33
4. Chocerady⋌ 15  8 1  6  94:65  25
5. Zdislavice⋌ 15  7 2  6  73:83  23
6. Velíš⋌ 15  5 1  9  45:81  16
7. Louňovice⋌ 14  4 2  8  69:81  14
8. Maršovice⋌ 14  4 1  9  44:65  13
9. Struhařov⋌ 15  4 1 10  47:96  13
10. Úročnice⋌ 15  4 1 10  48:106 13
11. Přestavlky⋌ 14  1 1 12  43:152  4

OP mladší žáci 7 + 1

Bystřice – Benešov B 1:4, Sedlec-Prčice – Krhanice 12:0, Čerčany – Týnec 1:5.

1. Benešov B⋌ 15 13 1  1 77:20 40
2. Sedlec-Prčice⋌ 15 12 1  2 73:25 37
3. Týnec⋌ 15  7 1  7 42:37 22
4. Bystřice⋌ 15  5 2  8 30:48 17
5. Čerčany⋌ 15  3 2 10 30:58 11
6. Krhanice⋌ 15  1 1 13 22:86  4

OS mladší žáci 5 + 1 A

Struhařov – Bílkovice 10:0, Mezno – Křečovice 9:3, Týnec – Ostředek 8:6.

1. Struhařov⋌ 15 13 1  1 149:53  40
2. Mezno⋌ 15 11 1  3 161:71  34
3. Týnec⋌ 15 10 0  5 105:82  30
4. Bílkovice⋌ 15  6 1  8  60:97  19
5. Křečovice⋌ 15  2 0 13  37:157  6
6. Ostředek⋌ 15  1 1 13  64:116  4

OS mladší žáci B 5 + 1

SK Načeradec – Pravonín 1:6, Popovice – Trhový Štěpánov 0:15, Dolní Kralovice – Tichonice 0:8.

1. Tichonice⋌ 15 13 1  1 158:33  40
2. Pravonín⋌ 15 11 1  3 122:35  34
3. Trhový Štěpánov⋌ 15 10 1  4 115:43  31
4. SK Načeradec⋌ 15  5 0 10 101:116 15
5. Dolní Kralovice⋌ 15  4 1 10  72:86  13
6. Popovice⋌ 15  0 0 15  13:268  0

OP starší přípravka 5 + 1

Benešov – Teplýšovice 10:2, Senohraby – Votice 10:3, Chotýšany – Sedlec-Prčice 0:16, Olbramovice – Nespeky 13:4, Pecerady – Vlašim 2:16.

1. Olbramovice⋌ 13 12 0  1 142:45  36
2. Vlašim⋌ 13 11 2  0 186:38  35
3. Benešov⋌ 13  9 1  3 115:46  28
4. Senohraby⋌ 13  9 0  4  93:60  27
5. Sedlec-Prčice⋌ 13  8 1  4 131:60  25
6. Teplýšovice⋌ 13  5 0  8  81:71  15
7. Nespeky⋌ 13  4 1  8  72:72  13
8. Votice⋌ 13  2 1 10  44:136  7
9. Pecerady⋌ 13  1 2 10  28:124  5
10. Chotýšany⋌ 13  0 0 13  18:258  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Bystřice – Miličín 5:3, Postupice – Neveklov 6:0, Struhařov – Netvořice 1:14, Pyšely – Maršovice 7:6, Soběhrdy – Vrchotovy Janovice 9:6.

1. Postupice⋌ 14 12 0  2 127:38  36
2. Bystřice⋌ 13 12 0  1  95:43  36
3. Netvořice⋌ 14 11 1  2 105:34  34
4. Pyšely⋌ 14  7 2  5  92:62  23
5. Soběhrdy⋌ 14  6 2  6  68:44  20
6. Jankov⋌ 13  5 3  5  73:78  18
7. Miličín⋌ 13  6 0  7  54:69  18
8. Neveklov⋌ 14  4 1  9  36:70  13
9. Vrch. Janovice ⋌ 14  4 0 10  51:86  12
10. Maršovice⋌ 14  3 1 10  44:81  10
11. Struhařov⋌ 13  0 0 13  12:152  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Vlašim B – Teplýšovice B 12:1, Křivsoudov – Divišov 11:3, Trhový Štěpánov – Kondrac 11:4, Velíš – Zdislavice 4:4, Miřetice – Tichonice 3:10.

1. Vlašim B⋌ 13 12 0  1 147:36  36
2. Křivsoudov⋌ 13 10 0  3 120:47  30
3. Kondrac⋌ 13  8 1  4 112:53  25
4. Trhový Štěpánov⋌ 13  8 1  4 103:65  25
5. Teplýšovice⋌ 13  8 1  4  93:72  25
6. Zdislavice⋌ 13  4 4  5  78:64  16
7. Velíš⋌ 13  5 1  7  91:79  16
8. Tichonice⋌ 13  4 0  9  60:93  12
9. Miřetice⋌ 13  2 0 11  28:119  6
10. Divišov⋌ 13  0 0 13  13:217  0