OP dorost
Vrchotovy Janovice - Čechtice 3:1, Neveklov - Divišov 5:2, Benešov C - Úročnice 2:0, Čerčany - Lešany 8:4, Přestavlky-Pravonín 0:3.

1. Vr. Janovice ⋌ 6 6 0 0 30:5  18
2. Pravonín⋌ 6 3 2 1 11:7  11
3. Benešov C⋌ 5 3 1 1 19:5  10
4. Neveklov⋌ 5 3 1 1 14:7  10
5. So. Přestavlky⋌ 5 3 0 2 13:9   9
6. Divišov⋌ 6 3 0 3 10:13  9
7. Čerčany⋌ 5 2 1 2 16:20  7
8. Úročnice⋌ 6 1 3 2  9:13  6
9. Čechtice⋌ 5 1 2 2  8:9   5
10. Lešany⋌ 6 0 0 6 11:30  0
11. D. Kralovice⋌ 5 0 0 5  4:27  0

OS dorost
Radošovice - Drachkov 3:0 kontumačně, Ratměřice - Chocerady 0:6, Olbramovice - Kamberk 5:3, Struhařov - Trhový Štěpánov 8:0, Chotýšany - Vlašim B 4:0.

1. Struhařov⋌ 5 5 0 0 25:4  15
2. Chocerady⋌ 5 4 0 1 40:7  12
3. Vlašim B⋌ 5 4 0 1 18:8  12
4. Olbramovice⋌ 5 3 1 1 20:12 10
5. Chotýšany⋌ 5 3 0 2 16:21  9
6. Kamberk⋌ 5 1 1 3 16:15  4
7. Ratměřice⋌ 5 1 1 3  9:17  4
8. Tr. Štěpánov⋌ 5 1 1 3  8:22  4
9. Radošovice⋌ 5 1 0 4  4:21  3
10. Drachkov⋌ 5 0 0 5  2:31  0

OP starší žáci A
Úročnice - Pyšely 1:2, Poříčí - Ratměřice 0:0, Olbramovice - Lešany 7:1, Dolní Kralovice - Miličín 4:1, Jablonná - Teplýšovice 1:10.

1. Teplýšovice⋌ 5 5 0 0 30:3  15
2. D. Kralovice⋌ 5 3 2 0 18:6  11
3. Olbramovice⋌ 5 3 1 1 22:7  10
4. Pyšely⋌ 5 3 1 1 11:10 10
5. Poříčí ⋌ 5 2 3 0  6:3   9
6. Ratměřice⋌ 5 2 2 1  6:5   8
7. Miličín⋌ 5 1 0 4  6:17  3
8. Jablonná⋌ 5 1 0 4  7:22  3
9. Úročnice⋌ 5 0 1 4  5:16  1
10. Lešany⋌ 5 0 0 5  4:26  0

OS starší žáci
Popovice - Tichonice 0:9, Popovice - Čechtice 1:6, Pravonín - Tichonice 2:3, Vlašim B - Bystřice 2:3, Maršovice - Krhanice 1:9, Heřmaničky - Křivsoudov 1:2.

1. Tichonice⋌ 5 5 0 0 33:2  15
2. Krhanice⋌ 5 4 1 0 28:5  13
3. Bystřice⋌ 5 4 0 1 17:12 12
4. Pravonín⋌ 5 3 1 1 21:10 10
5. Vlašim B⋌ 5 2 0 3 16:12  6
6. Čechtice⋌ 5 2 0 3 14:11  6
7. Maršovice⋌ 5 2 0 3 11:25  6
8. Křivsoudov⋌ 5 1 1 3  5:19  4
9. Popovice⋌ 5 0 1 4  4:23  1
10. Heřmaničky⋌ 5 0 0 5  1:31  0

OP mladší žáci 7+1
Poříčí - Bílkovice 1:5, Soběhrdy - Mezno 0:8, Neveklov - Postupice 0:9, Velíš - Vrchotovy Janovice 0:19, Zdislavice - Sedlčany B 1:8, Trhový Štěpánov - Teplýšovice 1:0.

1. Postupice⋌ 6 6 0 0 67:5  18
2. Bílkovice⋌ 6 6 0 0 56:4  18
3. Mezno⋌ 6 6 0 0 40:8  18
4. Sedlčany B⋌ 5 5 0 0 34:7  15
5. Vr. Janovice ⋌ 6 5 0 1 36:13 15
6. Soběhrdy ⋌ 5 2 0 3  5:40  6
7. Poříčí ⋌ 5 1 1 3 10:11  4
8. Teplýšovice⋌ 5 1 0 4 11:19  3
9. Tr. Štěpánov⋌ 6 1 0 5  5:34  3
10. Zdislavice⋌ 6 1 0 5 14:46  3
11. Velíš⋌ 6 1 0 5  9:66  3
12. Neveklov⋌ 5 0 1 4  5:21  1
13. Kondrac⋌ 5 0 0 5 10:28  0

OP přípravka
Benešov A - Sedlec-Prčice 5:1, Teplýšovice - SK Načeradec 1:5, Vlašim A - Vlašim B 16:0, Nespeky - Benešov B 0:10, Týnec - Bílkovice 1:6.

1. Benešov A⋌ 5 4 1 0 38:4  13
2. Vlašim A⋌ 5 4 0 1 40:5  12
3. SK Načeradec⋌ 4 3 1 0 18:3  10
4. Benešov B⋌ 4 3 0 1 28:6   9
5. Sedlec-Prčice⋌ 4 3 0 1 16:8   9
6. Bílkovice⋌ 4 2 0 2 17:15  6
7. Teplýšovice⋌ 5 2 0 3 18:23  6
8. Vlašim B⋌ 5 1 1 3 10:51  4
9. Votice⋌ 4 1 0 3  7:23  3
10. Nespeky⋌ 5 0 1 4  3:32  1
11. Týnec⋌ 5 0 0 5  4:29  0

OS přípravka A
Chocerady - Čechtice 3:5, Benešov C - Struhařov 18:0, Olbramovice - Bystřice 1:4, Kosova Hora - Krhanice 7:0, Úročnice - Pyšely 3:6, Týnec B - Křivsoudov 0:3.

1. Benešov C⋌ 5 4 1 0 35:8  13
2. Čechtice⋌ 5 4 0 1 16:6  12
3. Bystřice⋌ 5 3 2 0 17:6  11
4. Kosova Hora⋌ 5 3 0 2 33:7   9
5. Chocerady⋌ 5 3 0 2 15:17  9
6. Křivsoudov⋌ 5 2 1 2 21:12  7
7. Týnec ⋌ 5 2 1 2 15:8   7
8. Pyšely⋌ 5 2 1 2 14:13  7
9. Olbramovice⋌ 5 2 0 3 10:12  6
10. Úročnice⋌ 5 0 2 3  7:30  2
11. Krhanice⋌ 5 0 1 4  3:24  1
12. Struhařov⋌ 5 0 1 4  2:45  1

OP Přípravka 5 + 1
Tichonice A - Pravonín 4:2, Soběhrdy - Tichonice B 12:2, Maršovice - Postupice 5:4, Trhový Štěpánov - Miřetice 5:2.

1. Maršovice⋌ 5 5 0 0 46:10 15
2. Postupice⋌ 4 3 0 1 23:8   9
3. Soběhrdy⋌ 5 3 0 2 27:23  9
4. Tr. Štěpánov⋌ 5 3 0 2 12:17  9
5. Tichonice ⋌ 5 2 0 3 19:23  6
6. Miřetice⋌ 4 2 0 2 15:23  6
7. Pravonín⋌ 4 1 0 3 15:16  3
8. Kondrac⋌ 4 1 0 3 19:37  3
9. Tichonice ⋌ 4 0 0 4  8:27  0

OP mladší přípravka
Nespeky B - Vlašim A 0:14, Sedlčany - Benešov 6:0, Pecerady A - Nespeky A 7:2, Vlašim B - Teplýšovice 14:0.

1. Vlašim A⋌ 4 4 0 0 45:2  12
2. Sedlčany⋌ 4 4 0 0 34:2  12
3. Vlašim B⋌ 4 3 0 1 41:5   9
4. Benešov⋌ 5 3 0 2 27:12  9
5. Pecerady A⋌ 4 3 0 1 23:8   9
6. Nespeky A⋌ 5 1 0 4  8:21  3
7. Teplýšovice⋌ 5 1 0 4 13:49  3
8. Pecerady B⋌ 4 1 0 3 13:51  3
9. Nespeky B⋌ 5 0 0 5  3:57  0