ZRUČ NAD SÁZAVOU – MIŘETICE 8:0

Jen třináct minut drželi Miřetičtí se Zručí krok. Poté přestali zachytávat rychlé náběhy ze stran za obranu a do poločasu třikrát inkasovali. Skóre otevřel Koudela po brejku, druhý gól přidal Zeman po sóle střelou mezi nohy brankáře Hanuše a následně se trefil opět Koudela, když po výkopu brankáře a prodloužení hlavou, proměnil sólo. Hosté zahrozili jen střelou Macka po rozehraném rohu nad a Kopeckého a Jandáka vychytal gólman.

Ihned po přestávce zkompletoval Koudela hattrick a bylo jen otázkou, kolik dostanou hosté na cestu domů gólů. Ty nakonec byly ještě čtyři. Miřetičtí nemuseli odjíždět s nulou na kontě vstřelených branek, ale střelu Jandáka vyrazil obránce z branky a v závěru zakončil Jantač sólo do tyče.

„Zasloužili jsme si takový debakl, protože jsme odehráli zatím nejhorší zápas v sezoně. Utkání se nám totálně nepovedlo. Myslel jsem si, že soupeř bude hratelný, ale on nás přejel. Nejvíc mě naštvalo, že od nás na zápas jel autobus fanoušků a my uděláme takovou ostudu," zlobil se po zápase na hráče asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Branky: 13., 39., a 49. Koudela, 31. a 52. Zeman, 60. a 86. K. Petrů, 80. T. Louda. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Miřetice: Hanuš – Macko, Seidl, K. Čáp, Zajíc – J. Hájek, Turek (71. Korejtko), Jantač, Přitasil – Kopecký, Jandák.