MIŘETICE – NEVEKLOV 4:0

V prvním poločase se nehrál pěkný fotbal a většinou se jen bojovalo s mírnou převahou hostů. Přesto mohly jít oba týmy do vedení, ale domácího Turka dvakrát parádně vychytal Franěk, hostující Čichovský dvakrát nebezpečně vystřelil vedle.

Druhý poločas zcela opanovali domácí. Jenšík ještě po autu hlavičkoval vedle, ale po hodině hry již Přitasil tečovanou střelou z dálky překonal Fraňka. A když za chvíli našel Přitasil na druhé straně Turka, který zvýšil na 2:0, bylo rozhodnuto. Hosté sice mohli při dobré vůli snížit, ale ránu Stibůrka i hlavičku Fišera gólman Švingr lapil. To byla ale jen labutí píseň Neveklova, který tahal za kratší konec provazu a ještě dvakrát inkasoval. Nejprve po dlouhém autu tečoval míč Přitasil za záda Fraňka a stav uzavřel Jantač po zpětné přihrávce Nováka.

„V prvním poločase měl soupeř o trochu víc míč na kopačkách. Ve druhé půli jsme již Neveklov přehráli, což jsme potvrdili čtyřmi góly. Výhru jsme si zasloužili a potvrdili domácí neporazitelnost," radoval se po derby asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek a dodal: „Uhráli jsme po podzimu páté místo, což je historický úspěch a dobrý základ na jaro."

„Zasloužené vítězství domácích. V prvním poločase nás ještě dvakrát zachránil Franěk, ale ve druhém jsme úplně odpadli a zápas absolutně nezvládli," posteskl si po derby trenér Neveklova Marian Král, který tak s týmem skončí na poslední příčce: „Přes zimu nás čeká hodně práce."

Branky: 59. a 72. Přitasil, 64. Turek, 80. Jantač. Rozhodčí: Polák. Poločas: 0:0.

Miřetice: Švingr – Přitasil, P. Čáp (82. Korejtko), K. Čáp, Zajíc – Turek (74. Lalouček), K. Moudrý (69. Vondráček), Filip, Jantač – Jandák, Jenšík (76. Novák).

Neveklov: Franěk – Zimmel, Chomát, P. Balík, M. Balík – Stibůrek – Vrkoslav, Hlaváč (13. Fišer), Peter, Čichovský – Šiška (61. Vitouš).