MIŘETICE – DIVIŠOV 4:1

Šlágr kola mezi prvními Miřeticemi a třetím Divišovem začal velkým náporem domácích, kteří tlak zužitkovali nekompromisní ranou Filipa z nulového úhlu. Ke konci poločasu hosté zlepšili pohyb, ale Martin ani Marek Hanušové, když druhého vychytal parádním zákrokem gólman Miřetic Hanuš.
V úvodu druhého dějství nastřelil Vondrák po pasu Vávry břevno domácí branky. Miřetičtí se oklepali, přebrali iniciativu a mezi 65. a 70. minutou zápas rozhodli. Nejprve po rychle rozehrané standardní situaci přešel J. Přitasil přes obránce a prostřelil Hanuše a poté zakončil Zajíc střelou k tyči krásnou akci Jantače, Filipa, Kamarýta a Hájka. Hosté ještě snížili po trestném kopu J. Pekárkem. Jenže vzápětí domácí zakombinovali, Jantač posunul míč ke Kamarýtovi a ten střelou z šestnáctky určil výsledek, otevřeného a pohledného zápasu.

Branky: Filip, J. Kamarýt, Zajíc, J. Přitasil – J. Pekárek. Rozhodčí: Bačinský. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Miřetice: Hanuš – Semrád, K. Čáp, Kopecký, Zajíc – J. Přitasil, J. Kamarýt, Filip, V. Přitasil – J. Hájek, Jantač . Střídali: Jandák, Lalouček, P. Hájek.

Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, J. Pekárek, L. Svoboda, Vávra, Macháček, M. Bumbálek, Vondrák, Lehán, Campodonico, Marek Hanuš. Střídali: Blažíček, M. Svoboda, Zámostný.

JANKOV – CHOCERADY 5:1

Zápas začali aktivněji domácí a během deseti minut si vytvořili několik vyložených šancí, ale míč se jim nepodařilo dostat do ani do prázdné branky. Poté zahrozili i hosté nebezpečnými akcemi. Poté se útočilo na obě strany, ale gólu se dočkali jen domácí hlavou Hameršmída po standardní situaci.
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, ale otevřeli zadní vrátka, za což je potrestal Horčička. Následně snížil Šmejkal. Jenže poté domácí Horčička dvěma góly zápas rozhodl. Skóre utkání uzavřela krásná střela Balíka do šibenice choceradské branky.

Branky: Horčička 3, Hameršmíd, Balík – Šmejkal. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Jankov: Nerad – Hameršmíd, Procházka, D. Čermák, Uhliar, Vrzal, Balík, Skála, Říha, Peroutka, Horčička. Střídali: Kratochvíl, M. Čermák, Vosátka. Chocerady: Holub – L. Javůrek, Mařinec, M. Javůrek, Benák, Bürgel, Pešta, Urbanec, Pavlíček, Kůdela, Šmejkal. Střídali: Zeman, Soukup, Kocábek.

MEZNO – JÍROVICE 3:1

První poločas měli na kopačkách míč spíše domácí, kteří si vytvořili několik brankových příležitostí, ale v koncovce jim buď scházela přesnost nebo je vychytal dobře chytající gólman Ellschlöger. Hosty navíc oslabil během prvního dějství oslabil dvakrát žlutý a následně červený Kulda, přesto domácí do konce poločasu neskórovali.
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, až se konečně po závaru ve vápně podařilo domácímu D. Helmovi prostřelit hostujícího gólmana. O několik minut později zahrál hostující hráč ve vápně rukou a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Šimák. Na 3:0 zvyšoval krásnou střelou do horního rohu branky D. Homola. Hosté v celém zápase hrozili především ze standardních situací, čehož nakonec i využili v samém závěru zápasu hlavičkou Pěkného.

Branky: D. Helma, Šimák (z PK), D. Homola – Pěkný. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Mezno: Jakub Ploc – Lukáš Homola, Babický, Skopec, Novotný – Doskočil, Kubec, D. Homola, Ladislav Homola – D. Helma, Šimák. Střídali: Macko, Jiří Ploc, F. Helma. Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Borkovec, Beneš – Sahula, Svoboda, Pokorný, Klepl – Kulda, Pěkný, Reinberger. Střídal: Fučík.

Další výsledky dohrávek

Neveklov – Trhový Štěpánov 3:0 kontumačně, hosté nedorazili.

Vrchotovy Janovice – Sokol Přestavlky 0:2 (0:1), M. Mrázek, Blokeš.

III. třída A

Dohrávky: Myslič – Týnec B 2:1, Soběhrdy – Křečovice 3:2, Bystřice – Ostředek 0:1, Netvořice – Nespeky B 1:1.

III. třída B

Dohrávka: Ratměřice – Čechtice A 1:2. Blaník Načeradec - SK Načeradec 0:3 kontumačně. Struhařov B - Křivsoudov 2:4.

IV. B třída

Dohrávky: Maršovice B – Heřmaničky 6:1, Ratměřice B – SK Přestavlky 5:6 (1:3), Procházka 2, Račanský, J. Semerád, Dvořák – Sládek 2, Jindra, Košař, Petržílek, Konopiský. Olbramovice B-Budenín 4:3, Jankov B-Drachkov 3:1.

1. Mezno B⋌ 21 15 1  5 70:28  46
2. Miličín B⋌ 21 13 5  3 61:28  44
3. SK Přestavlky⋌ 21 13 4  4 66:37  43
4. Maršovice B⋌ 21 12 4  5 59:35  40
5. Jankov B⋌ 21 12 2  7 49:51  38
6. Budenín⋌ 21 10 2  9 69:49  32
7. Olbramovice B⋌ 21 10 2  9 70:43  32
8. Drachkov⋌ 21  9 2 10 54:45  29