STŘÍBRNÁ SKALICE – MIŘETICE 1:2

Souboj nejhorších celků v soutěži moc fotbalové krásy nepřinesl, ale lepším týmem v prvním poločase byly Miřetice, které šly zaslouženě do vedení ve 20. minutě, kdy se dobrou prací a důrazem prosadil Vondrák. Poté se hra vyrovnala, a když už se zdálo, že rozhodčí pískne poločasový odchod do kabin, potrestal Popela nepozornost hostující obrany a srovnal na 1:1.

Druhý poločas začal náporem hostů, který přinesl šance, ale Jantač nastřelil tyč a Zajíce vychytal domácí gólman. V 62. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující J. Kamarýt. Domácí dostávali Miřetice pod tlak, ale jejich finální fáze byla mizerná. V 80. minutě se po zákroku na Přitasila počet hráčů na hřišti srovnal a právě Přitasil z následné standardní situace hlavou rozhodl o tříbodovém zisku pro hostující celek.

Branky: Popela – Vondrák, Přitasil. ŽK: 2:3. ČK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1.

Miřetice: Michal Hanuš – Seidl, K. Čáp, J. Kamarýt, Zajíc – J. Přitasil, Doležal, Jantač, Turek – Miroslav Hanuš, Vondrák. Střídal: J. Hájek.